Jump to content
Dogomania

Krzywołapek Nortonek - teraz Elio - dzięki Wam opuścił Radysy i znalazł kochający dom :). Wrzesień 2022 odszedł za TM :(:(:(. Nie doczekał starości.


Onaa

Recommended Posts

Dnia 4.12.2018 o 18:24, Onaa napisał:

koniec listopada N 1.JPG

koniec listopada N 2.JPG

koniec listopada N 3.JPG

koniec listopada N 4.JPG

 

Dnia 19.12.2018 o 23:55, Onaa napisał:

Nortonek zimowy :).

zima 1.JPG

zima 2.JPG

zima 3.JPG

zima 4.JPG

 

Dnia 20.12.2018 o 00:02, Onaa napisał:

I jeszcze trochę uroczego141519635_gru1.JPG.cdd2d286c2f077e667de224ab0e51f34.JPG cudaczka :D.

Nie ma to jak wspólna zabawa na śniegu :D.

1327536258_gru3.JPG.32098f36c049bf95f3d2d1095a38e9b5.JPG

 

I odpoczynek ale pozujemy do fotek.

gru 2.JPG

 

gru 4.JPG

 

Dnia 3.01.2019 o 20:44, Onaa napisał:

Nortonek zmęczony po Świętach ciągłym pilnowaniem kuchni :D pozdrawia noworocznie :).

po Świętach gru 2018.jpg

 

Norton jest śliczny !

Na pewno niebawem wypatrzy go jakiś zakochany w nim człowiek !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przyszły pieniążki dla Nortonka od doroty10heart.gif (10zł), i MALWY 0heart.gif (75zł) - bardzo dziękuję:).

Niestety, nikt nie pyta o Nortonka. Mimo trzech wyróżnionych ogłoszeń na olx.

Może ktoś chciałby pomóc w ogłaszaniu ? Albo jakiś fajny tekst napisać bo mnie już pomysłów brakuje :(.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Onaa napisał:

Przyszły pieniążki dla Nortonka od doroty10heart.gif (10zł), i MALWY 0heart.gif (75zł) - bardzo dziękuję:).

Niestety, nikt nie pyta o Nortonka. Mimo trzech wyróżnionych ogłoszeń na olx.

Może ktoś chciałby pomóc w ogłaszaniu ? Albo jakiś fajny tekst napisać bo mnie już pomysłów brakuje :(.

moim zdaniem potrzeba mu ladniejszych zdjec takich profesjonalnych moze ktos moglby podjechac do hoteliku i zrobic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 20.01.2019 o 21:09, Alaskan malamutte napisał:

Postaram się coś napisać..Na jakie miasto ogłosić?

Proszę też link do ogłoszenia, które już ma. 

Bardzo Ci dziękuję AM :).  Ja ogłaszam Nortonka na Kraków a na Katowice / Zabrze.

Może jeszcze na Gliwice albo Łódź ?

A poniżej linki do ogłoszeń  Nortonka - określenie " gwiazda psiej arystokracji" pożyczyłam z innego psiego ogłoszenia gdzie tekst pisała Tyśka ( przyznałam się już na innym wątku :)).

https://www.olx.pl/oferta/nortonek-gwiazda-psiej-arystokracji-w-typie-jamnika-dlugowlosego-xl-CID103-IDxeXcP.html

https://www.olx.pl/oferta/nortonek-gwiazda-psiej-arystokracji-dlugowlosy-jamnik-malopolski-xl-CID103-IDxeXHe.html

https://www.olx.pl/oferta/2-letni-nortonek-czeka-na-dobry-dom-CID103-IDxkfL2.html

Dnia 20.01.2019 o 21:10, Gabi79 napisał:

Zaglądam do ślicznego Nortonka.

Cudny jest!!!

Tak Gabi, cudny i z wyglądu i z charakteru :).

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

To ja dzisiaj wieczorem postaram się napisać i wrzucę na Łódź

Bardzo dziękuję :).

Dzisiaj był telefon o Nortonka , ale niestety to nie domek dla niego, 13 arów do biegania i spanie w garażu, a Nortonek potrzebuje bliskości człowieka i mieszkania z człowiekiem.

A na wieczór troszkę radysiaków : Nortonek i Smoczyca :).

2019 2901 1.jpg

2019 2901 2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Od wczoraj Nortonek ma powodzenie :). Dzisiaj zadzwoniła fajna pani, której mama szuka pieska po śmierci swojej suczki jamniczkowatej, tylko pani ma kotka a nie wiem jak Nortonek do kotków. Pani rozmawiała z panią Ewą z dt i ma się umówić na weekend na spotkanie. Do pani Ewy w sprawie poznania Nortonka zadzwoniła dzisiaj też pani, która kilka dni wcześniej do mnie dzwoniła i chciała się umówić na spotkanie i zobaczenie psiaka na żywo. Pani miała jamniczka kilkanaście lat, teraz wraz z chłopakiem chcą adoptować pieska, z tym że mieszkają w wynajmowanym mieszkaniu, właściciel zgadza się na psa ale nie dużego.

Pani jest umówiona na jutro na spotkanie. Chociaż przyznam, że mam opory przed wyadoptowaniem psiaka do wynajmowanego mieszkania, zawsze się boję, że mieszkanie trzeba będzie zmienić a pies stanie się problemem.

I jeszcze dzwonił wieczorem starszy pan, wydawał się miły przez telefon, chciał adoptować pieska w typie rudego jamnika długowłosego, mieszka w domku z ogródkiem i ma starszego jamnikowatego pieska trochę ślepego. Niestety jak się dowiedział że Nortonek waży 18kg to stwierdził, że to nie jest piesek dla niego, ponieważ jest starszy i obawia się, że sobie nie poradzi z tak ciężkim psiakiem, żeby go podnieść.

Chciałabym żeby z tego wszystkiego co się dzieje wyszło coś dobrego dla Nortonka - dobry kochający domek.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Super, trzymam kciuki z całych sił.

Renatko, a on w ogóle nie schudł? na pewno waży AŻ 18 kg???

Nortonek jest masywnej budowy ciała, jeśli zgubił to 1-2 kg. On coś z postury to chyba ma bliżej do basseta niż do jamnika ale jak tylko napisałam w ogłoszeniu że w typie jamnika to zaraz ludzie zaczęli widzieć w nim jamniora mimo że napisałam że to wersja XXL ;).

Przed chwilą, mgog napisał:

Trzymam kciuki za Nortonka :)

Dziękuję , za mnie też proszę :) bo przyznaję że moment rozmów z potencjalnymi chętnymi , wybór i decyzja odnośnie właściwego dobrego domu jest dla mnie bardzo stresująca i trudna.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj była wizyta przedadopcyjna i wygląda na to, że Nortonek będzie miał ...DOM :).

Będzie musiał poczekać jeszcze około dwóch tygodni, ponieważ Pani ma dwa wyjazdy w najbliższym czasie.

Także że spokojna będę dopiero za jakiś czas, jak już Nortonek zamieszka u Państwa, jak się zaaklimatyzuje, przyzwyczai, że jest teraz jedynym psiakiem w domu i nie zje mieszkania z tęsknoty za panią Ewą i dwójką swoich przyjaciół - opiekuńczą Amy i łobuzerską Ulką  ;).

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Onaa napisał:

Wczoraj była wizyta przedadopcyjna i wygląda na to, że Nortonek będzie miał ...DOM :).

Będzie musiał poczekać jeszcze około dwóch tygodni, ponieważ Pani ma dwa wyjazdy w najbliższym czasie.

Także że spokojna będę dopiero za jakiś czas, jak już Nortonek zamieszka u Państwa, jak się zaaklimatyzuje, przyzwyczai, że jest teraz jedynym psiakiem w domu i nie zje mieszkania z tęsknoty za panią Ewą i dwójką swoich przyjaciół - opiekuńczą Amy i łobuzerską Ulką  ;).

Bardzo się cieszę, że cudny Nortonek wreszcie kogoś zauroczył.

Trzymam kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Przyszły pieniążki dla Nortonka p. Krystyny z fb 0heart.gif (20zł) - bardzo dziękuję:). Po zapłaceniu styczniowego pobytu nortonkowe konto trochę na minusie.

Nortonek ma poznać swój nowy dom  18ego w poniedziałek. To jeszcze trochę czasu. Tak że proszę Was nadal o kciuki :).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...