Jump to content
Dogomania

Krzywołapek Nortonek - teraz Elio - dzięki Wam opuścił Radysy i znalazł kochający dom :). Wrzesień 2022 odszedł za TM :(:(:(. Nie doczekał starości.


Onaa

Recommended Posts

15 minut temu, dorota1 napisał:

Zestresowany jeszcze jest,  stąd to podsikiwanie. Nie wie jeszcze,  że to już jego stały domek, tyle zmian w stosunkowo krótkim czasie. Poprawi się na pewno. 

Więcej spacerków na samym początku w te same miejsca i skończy się posikiwanie.Jak zaznaczy sobie nowy teren swój to skończy się.Samce tak mają.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nortonek obecnie Elio :D, zwany też czasami przez Panią Pimpusiem (tak miał na imię poprzedni psiaczek Pani), miewa się bardzo dobrze w swoim nowym domku :). W poniedziałek pierwszy raz został dłużej sam, na początku troszkę płakał.

To sikanie domowe to takie tylko jak Państwo wracają do domu, raczej z wrażenia, bez podnoszenia nogi.  Natomiast na spacerku już znaczy swój nowy teren :). Aha, Nortonek rozprawił się z poduszką i jednym misiakiem :O. Państwo mają mu zakupić konga, żeby się na dłużej zajął zabawą i wyciąganiem smakołyków. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Też mi się wydaje że imię Elio do niego bardzo pasuje :D.

 

Jeśli chodzi o sprawy finansowe to przyszły pieniążki od Dulskiej0heart.gif (20zł), z mojego bazarku (1/2)0heart.gif (70zł), od p. Krystyny z fb0heart.gif (20) i uxmal 0heart.gif (10zł) - bardzo dziękuję :). Także Państwo Elio 0heart.gifprzekazali pieniążki 130zł za pobyt psiaczka kiedy czekał na nich u pani Ewy w dt  - bardzo dziękujemy :).

Opłaciłam pobyt Nortonka - Elio za 18 dni lutego tj. 162zł i w sumie pozostało na koncie nortonkowym 57,85zł.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze kilka dni i będzie miesiąc jak Nortonek - teraz Elio :) zamieszkał w swoim nowym domku.

Chciałam Wam Wszystkim , którzy byli z Nortonkiem, kibicowali mu, pomagali, wspierali, w drodze po lepsze życie , w drodze po własny dobry kochający dom BARDZO PODZIĘKOWAĆ :).

image.png.abd66144d1803dd51102718ac2614a98.png

Link to comment
Share on other sites

Na konto nortonkowe przyszły jeszcze pieniążki od dorcia2 0heart.gif (40zł) - bardzo dziękuję :). I teraz pozostało na koncie nortonkowym 97,85zł. Pieniążki te chciałabym przekazać MISI - mojej wątkowej podopiecznej tym razem z zamojskiego schronu, brakuje jej deklaracji a ona już długo jest u Szafirki ponieważ okazała się bardzo przerażonym pieskiem z brakami w socjalizacji i problemami i nie nadawała się do adopcji, dopiero teraz jej będę  szukać odpowiedniego dobrego domku:

link do wątku Misi zwanej Misiaczkiem

Przyszły też wpłaty marcowych deklaracji od hell0heart.gifi Dulskiej0heart.gif, które przeniosły swoje miesięczne deklaracje na Misię , więc wpłaty te zapisuję już na wątku Misi - bardzo dziękuję :).
 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chciałam wstawić zdjęcie Elio poduszkowca ale nie mogę tak jak zwykle to robiłam, może jutro się uda.

Elio na Święta pojechał do rodziny Pani , podróżował pociągiem i był bardzo grzeczny :).

Pieniążki po nim przekazuję Misi, o której pisałam wcześniej.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...