Jump to content
Dogomania

Czym karmić 3 różne psy?


Ewela Wilk

Recommended Posts

POMOCY! Mam trzy suczki w różnym wieku, różnej wagi, z czego jedna po sterylizacji (jest grubaskiem) Jaką karmę kupować by nie wydać milionów a jednoczesnie uzupełnić wszystkie niezbędne składniki odżywcze, no i żeby chętnie ją jadły. Ostatnio najmłodsza a jednocześnie najwieksza (22 kg) zaczęła jeść bardzo dużo trawy, robi to cały czas i do tego skubie trawę nawet jak wychodzimy na spacer do lasu. Podpowiedzcie proszę co kupować moim dziewczynom :(

Link to comment
Share on other sites

jeśli sunia je trawę, kup chlorellę w proszku (jest np w Rossmanie). Wsyp do miseczki z wodą (zrób taką ciapkę) i podaj suni.Powinna ją zjeść. Jeśli nie będzie chciała podaj do karmy np łyżeczkę dziennie.

Uwaga! chlorella na początku może wywołać biegunkę - nie zrażaj się tym to normalne.

Co do karm się nie wypowiem, bo karmię normalnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam trzy psy w różnym wieku, raczej już stare bo 8,10 i ponad 13 lat, wszystkie sterylizowane, karmię normalnie czyli mięsem z dodatkami i ani nie tyją ani nie chorują, oczywiście ilościowo daję odpowiednio do wielkości psów, nie wiem co to alergie i inne dolegliwości. I jakoś chyba udaje mi się bilansowac jedzenie bo nic im nie brakuje. Suchej karmy nie uznaję i moje psy też.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 3 suczki starsze, ale karmię i gotowaną, i suchą karmą, plus puszki. Po prostu dają różne ilości jedzeni do miseczek: ratlerek i malizna a owczarek niemiecki to różnica :) A trawę wszystkie chyba psy podskubują, dla zdrowia i dla trawienia potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...