Jump to content
Dogomania

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !


kinga_kinga7

Recommended Posts

Kocia mama w ciąży, została podrzucona do mojej babci, na wsi, urodziła trzy maluszki, są dwa rude chłopaczki i szylkretowa dziewuszka. Mama jest  bardzo młodziutka, wspaniała, lgnąca do człowieka, bardzo towarzyska, ma przepiękną, taką niespotykaną barwę. Na razie trzeba ją troszkę podkarmić bo suchota z niej straszna, kość na kości :( Byłabym ogromnie wdzięczna za wsparcie finansowe dla mamy i kociątek( odrobaczenie, odpchlenie, sterylizacja ) a także rzeczowe ( karmy suche, mokre, wtaminy dla mamy, które bardzo się jej przydadzą )

15 września br. kocia rodzina przyjechała do mnie i czeka na swoje nowe, lepsze życie !

 

 

 

 

 

 

 

41776906_174925330018361_6235279575820009472_n.jpg

41838973_880159898843995_4463595782284509184_n.jpg

41673041_1374423092692768_2760399644625207296_n.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

                               Wydatki : 493,19

     15.09.br         odrobaczenie i odpchlenie mamy + odpchlenie maluchów = 50,-

       5.10.br         odrobaczenie maluszków - aniprazol = 5,-

     16.10.br          zakupy - electro cmplex i oticlar = 25,99

     17.10.br          zakupy - żwirek 15kg, mleko 6x200ml, pudyń dla kota GimCat 3x150g = 94,20

     18.10.br         szczepienie kociaków +fartuszek sterylkowy dla mamy = 120,-

       2.11.br          lecznica w Radzyniu = 20,-

       2.11.br          diagnostyka : USG, wymaz, morfologia = 178,-

                             

 

                             Wpłaty : 360,-

13.09.br   120,-  Anula

17.09. br   10,-   Nina65

17.09. br   30,-   Patrycja96

17.09. br   25,-   Andegawenka

19.09. br   20,-   Patrycja96

24.09. br   35,-   Patrycj96

26. 09. br  40,-  Jaguska

27.09. br    30,-   Elik

   3.10. br   40,- Partycja96

22.10. br    10,- Fegelle

Serdecznie wszystkim dziękuje za pomoc :)

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, sue napisał:

Mam jeszcze sporo książek na ewentualny bazarek, mogę przekazać bądź sama zrobić z celem na kociaki z wątku. 

Na pewno potrzeba kasy na jedzenie i weta (mamusię na sterylkę koniecznie), bezpośrednio nie pomogę ale chociaż ten bazarek

Oczywiście, że mamę wysterylizuję, to jest dla mnie priorytet ! Nie wiem jeszcze jak z maluszkami bo na płeć za wsześnie, ale też nie zostawię, zostaną odrobaczone itp. Bardzo chętnie skorzystam z Twojej pomocy bazarkowej i jeśli to nie problem to byłabym wdzięczn jakbyś zrobiła :) U mnie czasu brakuje

Link to comment
Share on other sites

Stawiam się na zaproszenie kinga_kinga7.Nadażyła się okazja jeżeli to można nazwać okazją(lepiej gdyby ich nie było).U mnie skrzętnie przetrzymywane są pieniążki po Flipperku-foksterierku,który dawno ma wspaniały domek.Przypomnę,że Flipperek został uratowany i zabrany ze Schroniska w Białej Podlaskiej.Kwota 117,18zł przekazuję na kociaczki i tym samym stan finansów Flipperka będzie się równał 0,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/338092-flipper-foksterierek-z-jednego-ze-schronisk-na-wschodzie-polski-już-w-hoteliku-u-szafirkijuż-nie-w-hoteliku-tylko-w-ds-w-łodzi/

Bardzo proszę o dane do przelewu i jak nadejdą pieniążki to potwierdzenie na wątku Flipperka.Przeleję pełna kwotę 120,00zł.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Anula napisał:

Stawiam się na zaproszenie kinga_kinga7.Nadażyła się okazja jeżeli to można nazwać okazją(lepiej gdyby ich nie było).U mnie skrzętnie przetrzymywane są pieniążki po Flipperku-foksterierku,który dawno ma wspaniały domek.Przypomnę,że Flipperek został uratowany i zabrany ze Schroniska w Białej Podlaskiej.Kwota 117,18zł przekazuję na kociaczki i tym samym stan finansów Flipperka będzie się równał 0,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/338092-flipper-foksterierek-z-jednego-ze-schronisk-na-wschodzie-polski-już-w-hoteliku-u-szafirkijuż-nie-w-hoteliku-tylko-w-ds-w-łodzi/

Bardzo proszę o dane do przelewu i jak nadejdą pieniążki to potwierdzenie na wątku Flipperka.Przeleję pełna kwotę 120,00zł.

Ojej :) Ślicznie dziękuje ! To już prawie sterylka :) No, ale na razie inne sprawy, też bardzo ważne, przydadzą się na pewno :) Zaraz podam dane na pw

Link to comment
Share on other sites

SUE wielkie dzięki ! :)

Postaram się o zdjęcia kociej rodzinki, muszę pojechać a mam, niestety kawałek drogi. Gdyby to było blisko mnie to byłabym z nimi 24h. Maluszki mają już otwarte oczka, mama dba o nie, karmi, ale sama wymaga dokarmienia. Może ktoś chciałby zrobić paczuszkę rodzince? Suchą, mokrą dobrą karmę, witaminki, które bardzo się mamie przydadzą

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Bębenek napisał:

Dostałam wątek, to zaglądam. Wcześniej śledziłam inną akcje i usiłowałam pracować..do tego bardzo niepodzielną uwagę mam.. mam wrażenie, że gdzieś widziałam zdjęcia - mają olx-a? 

Witaj Bębenku :) Tak mają, nie mam jeszcze zdjęć maluszków i mama jeszcze przecież karmi, ale już staram się szukać dla nich kochających , odpowiedzialnych rodzin. Oczywiście osobiście dopilnuję i zrobię kotkom przegląd wet., sterylizacje 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...