Jump to content
Dogomania

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !


kinga_kinga7

Recommended Posts

kopiuję wiadomość z domu NUTKI :)

 

Pani Danusiu,

 
ja z meldunkiem. :)
 
Można powiedzieć, że leczenie Nutki się zakończyło.
 
W ostatni czwartek byłam u weterynarza, bo kotka skończyła brać przypisane jej antybiotyki w tabletkach.
Pani weterynarz obejrzała ją dokładnie i stwierdziła, że rana jest wygojona, można zdjąć kołnierz i skończyć faszerowanie lekami.
Za dwa tygodnie idziemy na odrobaczanie i szczepienie, wtedy jeszcze raz ją skontrolujemy, na wszelki wypadek.
 
Brzuszek wygląda bardzo ładnie, została niewielka blizna, która zaraz zginie pod odrastającą sierścią.
Kotka biega, skacze, wyleguje się na parapecie nad grzejnikiem, w nocy sypia z nami w łóżku, korzysta z kuwety, chętnie je, ogląda w telewizji filmy z ptakami i wiewiórkami. :)
 
Poza tym, jest milutka i cierpliwa, daje mi się przytulać i całować (muszę się z tym hamować, bo bym ją zadusiła:), bawi się i wariuje codziennie od czwartej do szóstej nad ranem. :)
 
Wszystko zmierza ku dobremu. :)
 
Pozdrawiamy,
Ela
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, andegawenka napisał:

Nareszcie ! Uwierał mnie ten kołnierz okropnie ;) teraz mamuśka odzyje !

też się cieszę,:) Boziu , ile czasu trwało to leczenie:( , dobrze, że wszystko idzie w dobrą stronę:) odetchnę, jak Nutka będzie zaszczepiona i ponownie odrobaczona :) Mam jeszcze dwa zdjęcia NUTKI, ale nie mogę wstawić :( 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...