Jump to content
Dogomania

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !


kinga_kinga7

Recommended Posts

właśnie rozmawiałam z wetem 14.00 - 15.00 jadę po mamę:) dzieciaczkom noc minęła super ! nawet śmiem powiedzieć lepiej niż z mamą:) rano dostały po żółku - każdy zjadł swoją porcję ze smakiem i poprawiły serem żółtym, mleko mają wystawione , więc podchodzą i same się częstują :) teraz myślę, że dobrze wszystko wyszło . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

witam,

zaglądam do kociej rodzinki, a tu takie wspaniale wieści..... nowe domki i to jeszcze z tego co czytam wspaniałe domki :) brawo.

Nutka bardzo dobrze wygląda po zabiegu :) a co do aborcji.... to u mnie było tak samo jak przygarnęliśmy Tosię.

Smutne to, ale dobrze jest jak jest :)

a kiedy maluchy mają jechać do nowych domków???

Link to comment
Share on other sites

w listopadzie:), nie potrzebują tak bliskości mamy, usypiają z dala od niej :) chociaż wczoraj chłopak wolał położyć się obok niej :) W niedzielę jedziemy na kontrolę, ale wetka wczoraj powiedziała, że jest to rutyna, bo nic nie powinno się zadziać :) Tak się bałam, ale jest w dobrej formie:), je jak szalona,wczoraj bob był luźniejszy:(

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj, nie chcę zapeszać jest lepiej :)  mama zrobiła boba aż stuknęło w kuwetę :) , maluszki pojadły rano, mama jadła karmę i piła kocie mleczko, mimo, że ma wodę z dodatkami dla rekonwalescentów :) nie chce jej pić.Od 4 rano pilnuje maluszków , jest super mamą! proszę o kciuki za dzisiejszy dzień :) Maluszki już śpią z mamą a ja biegnę do pracy :)

Link to comment
Share on other sites

na teraz jest dużo lepiej niż wczoraj :) przed chwilą Nutka zrobiła drugiego wzorcowego boba:) zjadła: kurczaka, twarożek bez laktozy, saszetkę:) widać, że jest obolała i przeszkadza jej fartuszek. Rano wskakiwała za maluszkami na łóżko i fotel. Dobrze, że ma fartuszek to ją troszkę ogranicza. Maluszki też pojadły po spaniu :) czarna dziewczynka - uwielbia nabiał / twarożek i serek żółty bez laktozy / Chłopak pałaszuje wszystko co postawię:) reaguje już na stawianie miseczki i jako pierwszy biegnie sprawdzić co pańcia przyniosła :) On też wygląda bardzo ładnie, jest pulchniutki :) Nutka ma dalej podawane zastrzyki, jutro ostatni steryd i 26,X.br. ostatni antybiotyk. W niedzielę jedziemy do kontroli. 4.11.br. wieczorem mama i dziewuszka jadą do Wrocławia:) Boże, jak ja się cieszę, że mają takie wspaniałe i odpowiedzialne domki:) wyobraźcie sobie, że mają już w nowych domach kupione kompletne wyprawki :) 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

noc minęła super:) , albo ja spałam jak zabita:) Zresztą maluszki spały ze mną na łóżku :) 5.30 Nutka zrobiła pięknego boba:), dzieciaczki już rozrabiały:) zjadły twarożku, mleczka :) saszetka:) Myślę, że Nutka wraca do formy:) , wczorajszy dzień był dużo lepszy od poprzedniego :) a dzisiejszy będzie jeszcze lepszy :) 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, danka488 napisał:

noc minęła super:) , albo ja spałam jak zabita:) Zresztą maluszki spały ze mną na łóżku :) 5.30 Nutka zrobiła pięknego boba:), dzieciaczki już rozrabiały:) zjadły twarożku, mleczka :) saszetka:) Myślę, że Nutka wraca do formy:) , wczorajszy dzień był dużo lepszy od poprzedniego :) a dzisiejszy będzie jeszcze lepszy :) 

Dzielna Nutka, głaski ode mnie dla koteczki kotek.gif  wszystkie maluszki są takie słodkie!  do schrupania :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, danka488 napisał:

czekamy na weta. z Nutką coś się dzieje, w dalszym ciągu jest obolała, nie wstaje, je jak się jej poda:( rano zrobiła boba i nic nie zapowiadało ponownego kryzysu. Wetka przyjedzie później, bo nie ma Jej na miejscu teraz, może ok, 21. Tak się boję :(

oj:( czy cos juz wiadomo,byla wetka i co powiedziala?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...