Jump to content
Dogomania

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !


kinga_kinga7

Recommended Posts

15 minut temu, andegawenka napisał:

Ja też jestem psia. :)) Moja sunia była uczulona na tłuste, nabiał i kurczaki. Gdy zmuszałam ja do suchego szybko kupa robiła sie wzorcowa ;) , resztę wiedzy wykopałam z forum miału.pl. 

Najlepiej przyzwyczajać je wszystkie do suchego, bo przecież nie wiadomo do jakich domów trafia. 

do najlepszych !!! :):) wiesz, to nie jest tak, że chcemy szybko je oddać, ale będziemy szukać domków jak zaczną jeść, chciałabym, żeby jak najszybciej, żeby odciążyć mamę, bo Ona sama potrzebuje odkarmienia:) kinga zrobiła rodzince ogłoszenia, ale jest cicho.

Link to comment
Share on other sites

Ja karmie koty surowym mięsem, ale nie wymagam tego od przyszłych domów.  Nie wynika, żeby był jakiś problem potem z jedzeniem mokrej czy suchej karmy w nowym domu.

Trudniej nauczyć kota wychowanego na suchym jedzenia surowego mięsa, niż odwrotnie.

Mają kotki watek na miau? Tam jest dużo osób, które sie znają na odchowaniu takich maluchów. Ja nigdy nie miałam takich małych, najmniejsza, jak mi sie trafiła, miała  ok 8 tygodni

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Patmol napisał:

Ja karmie koty surowym mięsem, ale nie wymagam tego od przyszłych domów.  Nie wynika, żeby był jakiś problem potem z jedzeniem mokrej czy suchej karmy w nowym domu.

Trudniej nauczyć kota wychowanego na suchym jedzenia surowego mięsa, niż odwrotnie.

Mają kotki watek na miau? Tam jest dużo osób, które sie znają na odchowaniu takich maluchów. Ja nigdy nie miałam takich małych, najmniejsza, jak mi sie trafiła, miała  ok 8 tygodni

ja dzisiaj już zakupiłam wołowinkę i mięsko cielęce dla mamy oczywiście, bo maluchy ssają od Niej:) też uważam, że kot jest mięsożerny i powinien jeść mięsko:) , ale skąd u Niej te biegunki co jakiś czas? mamy Ją od 2 tyg., więc trudno mi powiedzieć. Próbowałam wczoraj maluszkom dać mleczko i palcem podawałam mokrą do pycholi, ale One wolą cyca :) chyba są jeszcze za małe:) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Patmol napisał:

Ja karmie koty surowym mięsem, ale nie wymagam tego od przyszłych domów.  Nie wynika, żeby był jakiś problem potem z jedzeniem mokrej czy suchej karmy w nowym domu.

A mnie weterynarki odradzały podawanie surowego mięsa, że istnieje ryzyko zakażenia bakteryjnego lub pasożytami.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie też uważam, że mięsożercy powinni dostawać mięso. Ja swoje psy całe życie karmię mięsem - surowym lub gotowanym, nie daję tylko wieprzowiny. Mam psy ponad 50 lat i jakoś daję radę, karmiłam je naturalnie nawet jak pracowałam i miałam kilka dużych psów w domu więc można tylko trzeba chcieć.

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, dwbem napisał:

Właśnie też uważam, że mięsożercy powinni dostawać mięso. Ja swoje psy całe życie karmię mięsem - surowym lub gotowanym, nie daję tylko wieprzowiny. Mam psy ponad 50 lat i jakoś daję radę, karmiłam je naturalnie nawet jak pracowałam i miałam kilka dużych psów w domu więc można tylko trzeba chcieć.

ja wychodzę z założenia, że Ona musi jeść mięso, przecież karmi a do tego jest taka sucha:) zjadła troszkę indyka, ale bob nie był taki jak z nocy :(  dostała jeszcze tabletkę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, andegawenka napisał:

Lepsze niż TV :)

nawet program lepszy niż w TV:) w telewizji ciągle mówią to samo a tu codziennie inne wygibasy, podskoki ,prześmieszne zaczepki  i tempo coraz szybsze :), uwielbiają wchodzić na kalana a dziewuszka wczoraj nawet weszła na kanapę:),  oby tylko zaczęły same jeść !    37.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...