Jump to content
Dogomania

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !


kinga_kinga7

Recommended Posts

40 minut temu, dwbem napisał:

Niestety nie mogę bo mam trzy psy w tym dwa pinczery średnie, suczka nie poluje ale adoptowany pies wykazuje chęci pogonienia kota więc nie zaryzykuję. Poza tym jestem sama i moi przyjaciele popukali by się w czoło jakbym wzięła czwartego zwierzaka bo nie jestem już mloda. No i jest jeszcze staruszka rottka, wprawdzie ona kocha cały świat ale wymaga więcej uwagi bo żyje z moich rekordowo długo.

to gratuluję stadka :) a na przyjaciół nie patrz :)  ktoś, kto nie przepada za zwierzakiem w domu tego nie zrozumie:) , ale trzeba uszanować też taką opinie, bo przecież nikt nie mówi, że każdy musi posiadać jakieś zwierze. Ja mówię, że tacy ludzie nie powinni mieć żadnego zwierzaka!!! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Aldrumka napisał:

cudna rodzinka

bardzo :) a jaka pocieszna :) maluchy są jeszcze bardzo nieudolne, ale próbują się zaczepiać :) ich zabawa nas rozbawia, ciągle zaglądamy do nich :) mnie żadna robota się nie trzyma :) dzisiaj kupiłam mleko i butelkę, chciałam odciążyć kicię, bo jest suchutka, ale maluszki nie chcą pić z butelki a jak płaczą:( jakbym im robiła wielką krzywdę :( za to mamie mleko smakuje ! doczytałam, że mogą pić kotki karmiące, więc się nie zmarnuje. Może później maluszki same zechcą pić :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moi przyjaciele mają i kochają psy, mają po jednym, czasem dwa ale ja mam 78 lat, trzy psy więc po prostu z troski o mnie nie chcą, żebym miała więcej i mają rację bo kiedyś wychodziłam z dwoma dużymi psami jednocześnie a teraz z każdym osobno bo nie mogę ryzykować, że coś mi się stanie jak mnie szarpną i przewrócą bo kto wtedy się nimi zajmie.

A kociaki są rozkoszne, zresztą wszystkie maluchy są cudne.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, dwbem napisał:

Moi przyjaciele mają i kochają psy, mają po jednym, czasem dwa ale ja mam 78 lat, trzy psy więc po prostu z troski o mnie nie chcą, żebym miała więcej i mają rację bo kiedyś wychodziłam z dwoma dużymi psami jednocześnie a teraz z każdym osobno bo nie mogę ryzykować, że coś mi się stanie jak mnie szarpną i przewrócą bo kto wtedy się nimi zajmie.

A kociaki są rozkoszne, zresztą wszystkie maluchy są cudne.

trzymaj się :) i dużo, dużo zdrowia życzymy:) takich ludzi wartościowych i odpowiedzialnych jest coraz mniej :), ale cieszę się, że nasz wątek odwiedziła osoba, która racjonalnie myśli :) wszystkiego najlepszego ...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Radek napisał:

Nie mogę się napatrzeć na kotki. 

Cytat
Cytat

to tak jak ja :):) stara baba a siedzi i patrzy :) rzeczywiście słodkie są :)  nawet weterynarz zachwycała się rodzinką :) kicia - mama jest pięknie  umaszczona więc dzieciaczki nie mogą być inne :)  będzie z Niej piękna dziewczyna, tylko trzeba Ją odkarmić i zadbać :)  , ale na razie karmi :)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Marudzia napisał:

Zaglądam z zaproszenia. Maluchy są prześliczne,  pewnie szybko znajdą domki :)

   Przepraszam, nie dam rady teraz wspomóc - do mojej dziewiątki stałych dołączyła  ostatnio podobna czwóreczka, 2-3 miesięczne maluchy, niestety jeden   ze złamaną łapką :(

To masz wesoło :) Moje jeszcze same nie jedzą, dobrze jeszcze nawet nie chodzą, Kocia mama od wczoraj ma biegunkę :( 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...