Jump to content
Dogomania

Bezdomna, kocia rodzinka - już nie bezdomna ! W nowych, kochających domach !


kinga_kinga7

Recommended Posts

33 minuty temu, nina65 napisał:

łoł będę myśleć,  mam rudą znajdkę, najmłodszą obecnie 2 latka,  zdominowała pozostałe starsze (14.11, 7 lat)

 

33 minuty temu, nina65 napisał:

łoł będę myśleć,  mam rudą znajdkę, najmłodszą obecnie 2 latka,  zdominowała pozostałe starsze (14.11, 7 lat)

a skąd jesteś? to teraz znowu czas na najmłodszą gwiazdę:):) myśl intensywnie .... a może masz wśród znajomych odpowiedzialnych ludzi:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.09.2018 o 16:53, danka488 napisał:

kinga już zrobiła na OLX Lublin:) cała rodzinka jest do adopcji:) mamusia  też, tylko musimy ją przed adopcją wysterylizować. Jeśli masz szczęśliwą rękę to jak najbardziej działaj:) każda pomoc mile widziana :) Maluszki jeszcze same nie jedzą, ale za ok. 2 tyg. będziemy uczyć je być samodzielnymi osobnikami:) Rodzinka jest teraz u nas tzn. lubelskie, więc jest tu ogłaszana.Oby tylko szybko znalazły domki:) 

Jeżeli kocia rodzinka ma już ogłoszenia, to wspaniale ! Na pewno szybko znajdą domy.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Patrycja96 napisał:

Wyslalam jeszcze 20 zl dla kociąt od moich dzieci

o Boziu! dziękujemy bardzo :) kociaczki jeszcze troszkę i trzeba będzie odrobaczyć i zaszczepić:) każda złotówka na wagę:) serdecznie dziękujemy:) uściskaj darczyńców :):) i oczywiście wpadaj na wątek kociej rodzinki :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, danka488 napisał:

 

a skąd jesteś? to teraz znowu czas na najmłodszą gwiazdę:):) myśl intensywnie .... a może masz wśród znajomych odpowiedzialnych ludzi:)

Danusiu, jestem z Będzina /śląskie / nie mam znajomych którzy kochają zwierzęta..przykre , nie chcę ich odpowiednio nazwać, gdyby tylko moja córka miała swoje mieszkanie już by miała pewno gromadkę, mieszka we Wrocławiu w wynajętym pokoju, który od 1 października musi już opuscić...

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, nina65 napisał:

Danusiu, jestem z Będzina /śląskie / nie mam znajomych którzy kochają zwierzęta..przykre , nie chcę ich odpowiednio nazwać, gdyby tylko moja córka miała swoje mieszkanie już by miała pewno gromadkę, mieszka we Wrocławiu w wynajętym pokoju, który od 1 października musi już opuscić...

szkoda:), ja przed chwilą wysłałam zdjęcia do córki koleżanki, która mieszka we Wrocławiu, jeśli się określi to może ..... nie zapeszam :)

Link to comment
Share on other sites

jakie fajne słodziaki;  rude to pewnie szybko znajda domu - ludzie lubia rude koty; gorzej z szukaniem domu dla czarnych czy burych

doczytałam, że trzecia to szylkretka, czyli domy powinny sie znaleźć w miarę łatwo - tylko potrzebne ładne zdjęcia do ogłoszeń i będa chętni na pewno

mama przepiękna -będziesz jej tez szukać domu?

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Patmol napisał:

jakie fajne słodziaki;  rude to pewnie szybko znajda domu - ludzie lubia rude koty; gorzej z szukaniem domu dla czarnych czy burych

doczytałam, że trzecia to szylkretka, czyli domy powinny sie znaleźć w miarę łatwo - tylko potrzebne ładne zdjęcia do ogłoszeń i będa chętni na pewno

mama przepiękna -będziesz jej tez szukać domu?

 

tak, mamusia też jest do adopocji :) ja nie mogę zostawić u siebie ani jednego:( weterynarz też się zachwycał Jej umaszczeniem:) i czarna dziewucha też jest ładna :)

Link to comment
Share on other sites

Może je polubi i jeszcze im będzie matkować. Mama je jeszcze karmi? Maja juz imiona?

wyglądają na jeszcze bardzo małe

bardzo lubię czarne koty, teraz mam dwa czarne ze złotymi oczami, ale na ogłoszenia czarnych kotów jest bardzo mały odzew; a na ogłoszenia rudych od razu są chętni

ile one teraz mają?

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Patmol napisał:

Może je polubi i jeszcze im będzie matkować. Mama je jeszcze karmi? Maja juz imiona?

wyglądają na jeszcze bardzo małe

bardzo lubię czarne koty, teraz mam dwa czarne ze złotymi oczami, ale na ogłoszenia czarnych kotów jest bardzo mały odzew; a na ogłoszenia rudych od razu są chętni

ile one teraz mają?

 

Nie sądzę, żeby Jeżynka im matkowała :) Ona sama bidula była po przejściach, adoptowałam. Maluszki mają ok. 4 tygodni, mama je jeszcze karmi. Imionka? Mają ! Leon, Noddy, Nena i mama Nutka 

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mogę bo mam trzy psy w tym dwa pinczery średnie, suczka nie poluje ale adoptowany pies wykazuje chęci pogonienia kota więc nie zaryzykuję. Poza tym jestem sama i moi przyjaciele popukali by się w czoło jakbym wzięła czwartego zwierzaka bo nie jestem już mloda. No i jest jeszcze staruszka rottka, wprawdzie ona kocha cały świat ale wymaga więcej uwagi bo żyje z moich rekordowo długo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...