Jump to content
Dogomania

Żabka , czarna sunia u nas w BDT, w DS szytym na miarę.


Poker

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dziś minął miesiąc od adopcji Żabci.

Zadzwoniłam do DS i dowiedziałam się ,że sunieczka ma się bardzo dobrze.Jest grzeczna pieszczochą, leży na kolanach i się mizia.

Niestety pańcio jutro wypływa  w rejs na 6 tygodni ,ale idą święta i pańcia będzie więcej z sunią. Jadą pociągiem do rodziny na Pomorze.Pańcia na wszelki wypadek weźmie ze sobą podkład w razie W. Widzę ,że wszystko przemyślane. 

Zmieniłam tytuł , bo jestem spokojna ,że Żabcia ma najlepszy domek.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za życzenia. Nadeszły też od pańci Żabki.

Dzień dobry,Jesteśmy z Żabką u moich rodziców pod M. Żabka bardzo dzielnie zniosła podróż. Nawet mały wędrowniczek jej się załączył i po pociągu z nią pochodziłam. Przy wejściu i wyjściu do pociągu trochę się bała, ale poza tym uszka ciągle w górze . Smaczki jadła, wodę piła. Chyba tylko miejsca jej bylo mało i nie miała jak się wygodnie ułożyć, więc swoje jej odstapiłam .

U rodziców Żabka trochę się boi, ale za to jak z nią wyjdę na podwórko i spuszczę ją że smyczy to szaleje ( rodzice mają ogrodzony ogród).

   Chcielibyśmy życzyć Państwu ( razem z mężem i Żabką) wszystkiego dobrego w te święta. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni za Żabkę i za wszystkie uratowane pieski. Mają Państwo wielkie serca. 
W załączniku zdjęcia Żabki ( również z pociągu).
Pozdrawiam 
 
Żabka w pociągu
 
571784040_abawDS4.jpg.5834b66eb8ac7356d7d79c0093805e05.jpg
 
1033121929_abawDS5.jpg.386bb7970468d2583779e4f632d35bb7.jpg
 
571114201_abawDS6.jpg.f13fb7a981c667f5955893b01fc4389b.jpg
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przy okazji przekazywania do DS Balbinki, odwiedziłam Żabkę. Będzie miała teraz czarniutką , mniejszą siostrzyczkę.

Żabcia nie poznała mnie albo była zbyt przejęta sytuacją. 3 godziny wcześniej wrócił pańcio po 2. miesięcznej nieobecności  i przyprowadzili sunię .

Żabka jest wpatrzona w pańcię jak w obrazek. Widać ,że się bardzo kochają.

Żabka ma wspaniały domek. Podczas wizyty dopiero się dowiedziałam ,że Żabka lała na dywan, więc go zlikwidowali. Stwierdzili , że nie muszą go mieć. Pańcia w rozmowie nigdy nie narzekała.

Żabcia ma siostrzyczkę w postaci małej , czarnej Balbinki. Dogadują się dobrze.20190213_194740.jpg.cee760507909f8451b291e20e3f06e22.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...