Jump to content
Dogomania

Ciepło serca na wagę złota - Neska z ulicy zamieszała w Warszawie:)


Tola

Recommended Posts

Niedawno  wróciłam, wpadam tylko na chwilkę, to był trudny dla mnie dzień.

Neska przekazana, Pani Zosia potwierdziła, że imię zostaje:)

Przez cały czas pobytu w Warszawie byłam w kontakcie z Jo37 i p.Zosią - były łzy, ale informacje, że jest wszystko ok i  Neska zajęła właśnie fotel pańci trochę mnie uspokoiły.

Neska ma nowy dom, taki na zawsze i to jest najważniejsze, z tęsknotą muszę  sobie poradzić.

Z tych nerwów nie zrobiłam nawet zdjęć, ale Jo37 obiecała to naprawić.

  • Like 2
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Tola napisał:

Niedawno  wróciłam, wpadam tylko na chwilkę, to był trudny dla mnie dzień.

Neska przekazana, Pani Zosia potwierdziła, że imię zostaje:)

Przez cały czas pobytu w Warszawie byłam w kontakcie z Jo37 i p.Zosią - były łzy, ale informacje, że jest wszystko ok i  Neska zajęła właśnie fotel pańci trochę mnie uspokoiły.

Neska ma nowy dom, taki na zawsze i to jest najważniejsze, z tęsknotą muszę  sobie poradzić.

Z tych nerwów nie zrobiłam nawet zdjęć, ale Jo37 obiecała to naprawić.

Martuniu,to trudne rozstanie ale dzięki Wam,Neska ma swój własny domek i też wierzę,że taki na zawsze :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Havanka napisał:

Tak, będzie dobrze ! Bardzo chciałabym zobaczyć Neskę w jej nowym domku. Zatem czekam cierpliwie na zdjecia.

Zdjęć na razie nie ma, Jo37 musi podjechać do koleżanki i zrobić suni sesję, ale mam najświeższe informacje od pańci Neski, właśnie jestem po rozmowie:)

Neska  zachowuje się jak księżniczka - zmienia tylko posłanka, fotele i kanapy;).

Wczoraj dostała nowiutkie, puchate legowisko, zasnęła w nm smacznie,  ale w nocy oczywiście przeniosła się do łóżka pańci;).

Na spacerkach z pańciem zrobiła co trzeba, poznała wnusię  p. Zosi i już  są przyjaciółkami, sunia uwielbia dzieci.

Neska została też już dzisiaj sama w domu na 40 min. i była bardzo grzeczna!

Na koniec rozmowy poprosiłam, aby p. Zosia szepnęła Nesce do uszka, że my tutaj bardzo tęsknimy; dostałam opowiedz, że wszystko to rodzina szepnie suni do uszka, ale dopiero za parę dni, jak poczuje się  u siebie:)

 

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tola napisał:

Zdjęć na razie nie ma, Jo37 musi podjechać do koleżanki i zrobić suni sesję, ale mam najświeższe informacje od pańci Neski, właśnie jestem po rozmowie:)

Neska  zachowuje się jak na księżniczka - zmienia tylko posłanka, fotele i kanapy;).

Wczoraj dostała nowiutkie, puchate legowisko, zasnęła w nm smacznie,  ale w nocy oczywiście przeniosła się do łóżka pańci;).

Na spacerkach z pańciem zrobiła co trzeba, poznała wnusię wnusię  p. Zosi i już już są przyjaciółkami;).

Neska została też już dzisiaj sama w domu na 40 min. i była bardzo grzeczna!

Na koniec rozmowy poprosiłam, aby p. Zosia szepnęła Nesce do uszka, że my tutaj bardzo tęsknimy; dostałam opowiedz, że wszystko to rodzina szepnie suni do uszka, ale dopiero za parę dni, jak poczuje się  u siebie:)

 

 

Właśnie takie wieści chciałam usłyszeć ! Nasza kochana Nesia ! Dobrze, ze nie tęskni i już zakumplowała sie z panią i jej łóżkiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Neski wszystko w najlepszym porządku - sunia bardzo proludzka rozdaje buziaki na prawo i lewo i już chyba wcale za nami nie tęskni;).

Podobnie jak u nas  kocha swoje posłanko i biegnie do niego po każdym spacerze, ale w nocy śpi w łóżku i na nic wcześniejsze obietnice p. Zosi, że tym razem suczkę od początku będzie trzeba uczyć spania przy łóżku w psim posłanku;).

Dzisiaj córka p. Zosi, która jest lekarzem, zdjęła szwy - wszystko pięknie zagojone, Neskę drażni tylko odrastająca sierść  na brzusiu, ale na to potrzeba jeszcze trochę czasu.

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tola napisał:

w nocy śpi w łóżku i na nic wcześniejsze obietnice p. Zosi, że tym razem suczkę od początku będzie trzeba uczyć spania przy łóżku w psim posłanku;).

No i bardzo dobrze, tak być powinno  178002651_gifklaszcze.gif.55711ca039afc741cff07eb14836225c.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2018 o 22:18, Poker napisał:

Nesce jest w DS dobrze, to zapomniała o wybawicielach. Ale przecież DT o to chodzi ,żeby suni było jak najlepiej i jak najmniej cierpiała z powodu rozstania.

 

Dnia 15.10.2018 o 04:31, elik napisał:

No i bardzo dobrze, tak być powinno  178002651_gifklaszcze.gif.55711ca039afc741cff07eb14836225c.gif

Oczywiście, ze tak powinno być -  łatwiej nam znosić rozstania, jak wiemy, że  nasze tymczasy maja się znakomicie:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2018 o 10:50, Jaaga napisał:

Tolu, zmień tytuł. Martwilam się, czy coś nie wyszlo z adopcją, że Neska w tytule nadal szuka domu ;) Bardzo cieszę się z udanej aklimatyzacji  w nowym domu. Dzielna dziewczynka.

Zmieniam z  wielką przyjemnością - zawsze  z tym czekam do pierwszych dobrych informacji z DS :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Oczywiście, ze tak powinno być -  łatwiej nam znosić rozstania, jak wiemy, że  nasze tymczasy maja się znakomicie:)

Moje stwierdzenie, że tak być powinno, dotyczyło Twojej informacji, że:

Dnia 14.10.2018 o 22:15, Tola napisał:

w nocy śpi w łóżku i na nic wcześniejsze obietnice p. Zosi, że tym razem suczkę od początku będzie trzeba uczyć spania przy łóżku w psim posłanku;).

Ale zgodzę się też z tym, że:

Cytat

łatwiej nam znosić rozstania, jak wiemy, że  nasze tymczasy maja się znakomicie:)

 

Link to comment
Share on other sites

Tytuł zmieniony, Neska zadomowiona:)

A ja pięknie dziękuję wszystkim za  bycie z sunią, 

za pomoc finansową, bazarki, ogłoszenia, ciepłe słowa,

myśli i za  ogromne wsparcie duchowe :)

DZIĘKUJĘ!

Alaskan malamutte bardzo dziękuję za wzorowe  prowadzenie księgowości Neski:)

Link to comment
Share on other sites

Po suni zostały pieniążki i jeśli pozwolicie, to zostawię je nadal pod opieką Alaskan.

 Neska nie musiała jechać do hoteliku, na pewno przydadzą się dla kolejnej zamojskiej biedy.

Na konto fundacji przyszła  wpłata od DS Neski - 400 zł - bardzo dziękujemy22.gif

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...