Jump to content
Dogomania

Nutka- cudna pekineczka potrzebuje naszej pomocy.Nutka/Joy-11.10.18 w DS w Holandii u polskiej rodziny.


Anula

Recommended Posts

9 godzin temu, Havanka napisał:

Straszny okres dla psów. Dobrze, ze juz mija i że powoli wrócą do normalnego, codziennego życia. Mój staruszek juz niedosłyszy i to w tym wypadku był duży plus, bo spokojnie przespał całą noc.

Moja Zulka też już 2 rok nie słyszy, więc nie stresuje się, nie chowa, ale poprzednie lata były dla niej i da nas straszne w ten sylwestrowy wieczór.

Flora bardzo się boi, miała biegunkę ze stresu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Yoy to cudaczek i swoim zachowaniem sprawia wiele uśmiechu na twarzy p.Beaty i p. Marka :) Z resztą mnie również...:)

Dzisiaj takie miejsce i pozycję sobie wybrała do wieczornej drzemki :D

49947050_744399449261946_2151993488214851584_n.jpg.ca3476b3ae101ec6a8c7d0cc576a9df8.jpg

Pewnie ona nie wie, że ta pozycja może być niewygodna.

Jej pasuje i to jest najważniejsze:D

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Potarmosi,pociągnie po podłodze,a mała pchła Yoy do końca waleczna i nie odpuszcza....:)

 

Pekineczki należą do bardzo odważnych piesków i takie są.Trzeba uważać aby przy zabawie nie uszkodzić oczów bo mają wypukłe.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Havanka napisał:

Aż miło popatrzeć na zapasy dziewczynek ! Obydwie waleczne i nieustępliwe. Dobrały się jak w korcu maku. Nareszcie wiedzą, co to jest szczęśliwe, psie życie !

Tak, z przjemnością patrzy się na te radosne zabawy - mają swoich ludzi, maja miłość i mają siebie:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...