Jump to content
Dogomania

POMOCY-RADYSY!! nie udało się....maluszki Bąbelek i Kajunia biegają już za TM...


kiyoshi

Recommended Posts

12 godzin temu, kasiainat napisał:

Bąbelek odszedł kilka minut po 23 :-(((((( mam ochotę wyj.... te przeklęte Radydy w powietrze .

 

Kasiu...

Bardzo, bardzo mi przykro, że nie ma już Bąbelka Antosia...nie tak miało byc:( nie sądziłam, że piesek az tak zachoruje, jednak los chciał inaczej.

Zrobiłaś wszystko co w Twojej mocy by mu pomóc, w lecznicy tez się bardzo starali, wiem, że miał wszystko i chociaż te kilka dni spędził u Ciebie radośnie, bawiąc się, szalejąc, tuląc do człowieka ...nim zachorował.

Nie pisałyśmy wszystkiego na watku, ale chce żebyście wiedzieli, że Bąbelek był naprawde bardzo chory, to co mi opisywała Kasia jeszcze wczoraj co się z nim działo........eh...

 

Mam nadzieje, że Kajunia wyzdrowieje. Wierze w to mocno. Kasiu...odezwij się kochana

 

Link to comment
Share on other sites

Seramarias bardzo dziękuje za 100 zł dla maluszków <3 są juz na koncie.

Kasia wczoraj zapłaciła 300 zł u weta i tyle jej zwróciłam na konto (paragony będa później).

NIe wiem ile Kasia zapłaciła dzisiaj, wiem tylko że Kaja była cały dzień w lecznicy i jej stan jest zły....

:(

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, atulek napisał:

Przelew poleciał.

dziękuje Atulku całym serduszkiem....

Niestety, jak się zaczynają choroby to pieniądze ida jak woda:(

Dziś jeszcze skończyłam bazarek cegiełkowy, to będzie ok. 100 zł

I na poczcie czeka juz na mnie paczka, podejrzewam że z fantami od Bębenek, więc w wekend spróbuje ruszyć z bazarkiem. Surowicy mamy zapas, jak tylko Kaja stanie na łapki to potem będzie z górki, Kasia napisała że od kilku godzin nie wymiotuje, pije i sika...więc widąc światełko nadziei w tunelu.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, kiyoshi napisał:

dziękuje Atulku całym serduszkiem....

Niestety, jak się zaczynają choroby to pieniądze ida jak woda:(

Dziś jeszcze skończyłam bazarek cegiełkowy, to będzie ok. 100 zł

I na poczcie czeka juz na mnie paczka, podejrzewam że z fantami od Bębenek, więc w wekend spróbuje ruszyć z bazarkiem. Surowicy mamy zapas, jak tylko Kaja stanie na łapki to potem będzie z górki, Kasia napisała że od kilku godzin nie wymiotuje, pije i sika...więc widąc światełko nadziei w tunelu.

Wpłacę chociaż 20 zł, czy moge to zrobić razem z przelwem stałej dla Romy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...