Jump to content
Dogomania

LUKE, 6.04.2020 za TM [*] [*] , chory Pies, ktory stracil wszystko prosi o wsparcie na leczenie ( KONIECZNA DOZYWOTNIA REHABILITACJA)


Margo3011

Recommended Posts

Dnia 23.10.2019 o 14:46, Tyś(ka) napisał:

Czy Twoja fundacja ma już jakąś stronę? Chętnie bym podesłała znajomych :) Tak coś czułam, że tak się skończy, bo całkowicie oddałaś się wielkopsim staruszkom. Masz wspaniałe serce.

Dziękuje! Zapraszam na stronę na FB

https://www.facebook.com/Fundacja-Cztery-Łapy-Seniora-113605400052944/

Nie da się ukryć, że człowiek dosłownie zszedł na psy ;) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2019 o 15:07, Tyś(ka) napisał:

Widać, ile daje dobry, świadomy dom - nawet własne nastawienie psy trzymają na wodzy. Stronę polubiłam i dodałam do obserwowanych, robisz coś wspaniałego dla psów.

Centowi nie można ufać bo to lękliwy i nieobliczalny przypadek. Z Elką w tej kwestii dobrali się idealnie ;) Czasem trzeba łobuza do pionu postawić jak się nakręci ale na dużej przestrzeni z kagańcem nawet są się w stanie chłopaki znieść ;D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lucjan-lew morski zaprasza na aukcje swiateczna     https://www.facebook.com/events/2336293606597602/?active_tab=discussion 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Na aukcji mozna kupic bardzo fajne rzeczy nadajace sie idealnie na prezenty dla psiarzy i nie tylko, swiateczne zestawy slodyczy i duzo innych super  roznosci :)

ZAPRASZAMY :) 

Takie cuda mozna kupic i wiele, wiele innych :)

 

Brak dostępnego opisu zdjęcia.  Obraz może zawierać: jedzenie Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Brak dostępnego opisu zdjęcia. Obraz może zawierać: ludzie stoją

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...