Jump to content
Dogomania

LUKE, 6.04.2020 za TM [*] [*] , chory Pies, ktory stracil wszystko prosi o wsparcie na leczenie ( KONIECZNA DOZYWOTNIA REHABILITACJA)


Margo3011

Recommended Posts

2 godziny temu, Poker napisał:

AnaGD, mam sporo dużych pluszaków do mordowania. mogę wysłać  albo może ktoś będzie we Wrocławiu, to chętnie podam. Proszę o odpowiedź na PW.

Jasne :) chętnie :) Lucjan będzie zaczęlisliwy mogąc znów coś rozbebeszyc ;D 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2019 o 22:00, Radek napisał:

Czyli szykuje się dłuższa rozgrywka;)

Aż wierzyc się nie chce, ze w końcu jakaś zabawka nie poddała się tyle czasu Luckowi :D i nie zanosi się by zakończyła szybko swój żywot ;) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2019 o 11:26, IlonaS napisał:

Ja kupuję psom zabawki Konga, są droższe, ale naprawdę wytrzymałe, i warto. Frisbee czarne - ekstrema, dwa psy ciągnęły zębiskami w przeciwne strony i nic się nie stało, nawet śladów  zębów nie ma na tym. Sama byłam pod wrażeniem wytrzymałości tego sprzętu.

 

To dopiero pierwsza zabawka Konga która podołała szczękom Lucka, mieliśmy już kilka innych i mimo marki diabli je wzięli ;D ale te są solidne i masywne wiec maja szanse na dłuższy  żywot :D 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, AnaGD napisał:

Aż wierzyc się nie chce, ze w końcu jakaś zabawka nie poddała się tyle czasu Luckowi :D i nie zanosi się by zakończyła szybko swój żywot ;) 

Żeby Luke nie popadł przez to we frustrację;) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...