Jump to content
Dogomania

LUKE, 6.04.2020 za TM [*] [*] , chory Pies, ktory stracil wszystko prosi o wsparcie na leczenie ( KONIECZNA DOZYWOTNIA REHABILITACJA)


Margo3011

Recommended Posts

15 godzin temu, Radek napisał:

Wesołych Świąt Lucjanie

Lucjan chlopak niepismienny, wiec w jego imieniu podziekuje pieknie za zyczenia , oraz przekaze zyczenia Swiateczne Wujkowi Radkowi i jego Rodzince :)

WESOLYCH SWIAT DLA WSZYSTKICH PRZYJACIOL LUCJANA

Swiateczne wylegiwanie z przyjacielem Dragonem :)

57511717_575105242994069_4187340732731752448_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent-lhr3-1.xx&oh=42f5fa3dc2a2d127aaf31f30418f30e8&oe=5D378B25

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś odszedł Master [*], który miał w ubiegłym roku do nas dołączyć ale z Marzena Malarczyk uznałyśmy, że Lucjan bardziej potrzebuje pomocy i trzeba go jak najszybciej zabierać ze Staruszkowa... Nie udało się Masterowi trafić do innego domu gdzie ktoś podarowałyby serce i uwagę staremu owczarkowi, który niewiele dobrego zaznał w życiu. Zasnął w hotelu i już się nie obudził :(
Szkoda, że tak niewielu ludzi daje szanse tym starszym, schorowanym psom, które tak bardzo zasługują na uwagę i ciepło... Za tak niewiele oddają wszystko, wystarczy cieply kąt, posłanie, towarzystwo człowieka i krótkie spacery bo stare kości na więcej nie pozwalają. 
Master nie zdążył, ale jest wiele psów, które jeszcze czeka na pomoc... Może całego świata nie zmienimy, ale caly świat zmieni sie dla tego jednego psa... Nie kupuj, adoptuj! 
[*]

Link to comment
Share on other sites

AnaGD : ,, Maratończyk :) Są lepsze i gorsze dni gdy łapy się plączą ale chęć na spacery jest zawsze! Kiedy nie ma rehabilitacji musi być ruch! Zostało nam opłaconych ostatnie 13 wizyt w Zdrowa Łapa - Centrum Aktywności i Rehabilitacji Małych Zwierząt Tylko dzięki regularnej rehabilitacji udało się Lucjanowi pomóc stanąć pewniej na 4 łapach. Ze środków ze zrzutki opłaciliśmy wcześniejsze wizyty, dziś konto jest puste i zostały tylko cyfry które pomogły by Lucek dalej mógł ćwiczyć. Zbieramy dalej! ,,

https://zrzutka.pl/ss68cm

58373448_792619367761420_9174492298254221312_n.jpg

57583134_792619387761418_4285721133354844160_n.jpg

58382413_792619457761411_2853313230485323776_n.jpg

57788190_792619517761405_8628224483141877760_n.jpg

58443921_792619637761393_7936543686865715200_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, AnaGD napisał:

Dziś odszedł Master [*], który miał w ubiegłym roku do nas dołączyć ale z Marzena Malarczyk uznałyśmy, że Lucjan bardziej potrzebuje pomocy i trzeba go jak najszybciej zabierać ze Staruszkowa... Nie udało się Masterowi trafić do innego domu gdzie ktoś podarowałyby serce i uwagę staremu owczarkowi, który niewiele dobrego zaznał w życiu. Zasnął w hotelu i już się nie obudził :(
Szkoda, że tak niewielu ludzi daje szanse tym starszym, schorowanym psom, które tak bardzo zasługują na uwagę i ciepło... Za tak niewiele oddają wszystko, wystarczy cieply kąt, posłanie, towarzystwo człowieka i krótkie spacery bo stare kości na więcej nie pozwalają. 
Master nie zdążył, ale jest wiele psów, które jeszcze czeka na pomoc... Może całego świata nie zmienimy, ale caly świat zmieni sie dla tego jednego psa... Nie kupuj, adoptuj! 
[*]

Piękna śmierć! zasnąć i się nie obudzić... Masterku[*] biegaj szczęśliwy po Tęczowych Łąkach...

... próbuję zawalczyć o Lackiego ma tylko 6lat a słyszę że ... na ONka to dużo...  jak przekonać ludzi.. żeby dali mu szansę???  wyć mi się chce!!!... desperacja....

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anica napisał:

próbuję zawalczyć o Lackiego ma tylko 6lat a słyszę że ... na ONka to dużo

Jak to dużo? Helga mojego taty żyła 14 lat, Brutus teściów 13 lat. 6 lat to jeszcze nie jest starszy ONek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, anica napisał:

 

... próbuję zawalczyć o Lackiego ma tylko 6lat a słyszę że ... na ONka to dużo...  jak przekonać ludzi.. żeby dali mu szansę???  wyć mi się chce!!!... desperacja....

To nie jest duzo 6 lat, jest dorosly. Moze jakis tymczas a w miedzyczasie szukanie DS. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Radek napisał:

Jak to dużo? Helga mojego taty żyła 14 lat, Brutus teściów 13 lat. 6 lat to jeszcze nie jest starszy ONek.

 

12 godzin temu, Radek napisał:

Jak to dużo? Helga mojego taty żyła 14 lat, Brutus teściów 13 lat. 6 lat to jeszcze nie jest starszy ONek.

Dziękuję ,Radku tak będę próbowała przekonywać... może się uda, ja naprawdę rozumiem tych ludzi! ja sama mam ten problem po ostatniej mojej adoptowanej staruszce Jasi... zabolało bardzo jej odejście, tak bardzo że ... nawet nie potrafię tego opisać! taka jest prawda, że kochamy wszystkie nasze futerka ale niektóre potrafią szczególnie złapać nas za serducho!

11 godzin temu, Margo3011 napisał:

To nie jest duzo 6 lat, jest dorosly. Moze jakis tymczas a w miedzyczasie szukanie DS. 

Nie mam innego wyjścia, tak się zastanawiałam... ale nie oddam, nie pozwolę oddać Lakusia do schronu!   on już swoje w życiu wycierpiał :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Świetnie jest jak ludzie adoptują psa, najczęściej chcą młodego, zdrowego, bezproblemowego. Jeśli ktoś świadomie adoptuje psa z problemami, starego, czy podupadłego na zdrowiu, to wierzę, że robi to rzeczywiście po to, by go ratować, często kosztem własnych wyrzeczeń. Często jest tak, że pies taki odchodzi za wcześnie, zostawiając ból i rozpacz. Osoba podejmująca taką decyzję, wiedząc o tym zasługuje dla mnie na największy szacunek, bo robi to nie dla siebie, ale dla tego stworzenia.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.04.2019 o 09:25, IlonaS napisał:

Świetnie jest jak ludzie adoptują psa, najczęściej chcą młodego, zdrowego, bezproblemowego. Jeśli ktoś świadomie adoptuje psa z problemami, starego, czy podupadłego na zdrowiu, to wierzę, że robi to rzeczywiście po to, by go ratować, często kosztem własnych wyrzeczeń. Często jest tak, że pies taki odchodzi za wcześnie, zostawiając ból i rozpacz. Osoba podejmująca taką decyzję, wiedząc o tym zasługuje dla mnie na największy szacunek, bo robi to nie dla siebie, ale dla tego stworzenia.

 

 

Masz racje IlonaS, ja jeszcze dodam, ze adopcja psa starszego, z problemami czy wyrwanego z piekla daje nam rowniez duzo radosci. Tak jak napisala AnaGD taki pies oddaje nam wszystko. Cieszymy sie pierwszym usmiechem na umeczonym pycholu, odbudowanym zaufaniem, cieszymy sie kazdym dniem przezytym z prawdziwym przyjacielem.

Umieszcze tu filmik Bazyla, ktory rowniez umiescilam na watku Dragona. Bazyl to bardzo schorowany staruszek tez pod opieka AnaGD , zabrany z miejsca w ktorym psy nie powinny przebywac, Radosny jak szczeniaczek, ponoc na filmiku nie udalo sie uchwycic wszystkich jego radosnych wybrykow. Naprawde warto dac szanse takim Psom, one na to zasluguja i ubogacaja nas. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...