Jump to content
Dogomania

LUKE, 6.04.2020 za TM [*] [*] , chory Pies, ktory stracil wszystko prosi o wsparcie na leczenie ( KONIECZNA DOZYWOTNIA REHABILITACJA)


Margo3011

Recommended Posts

3 godziny temu, Olena84 napisał:

O rany... dopiero czytałam na fb, że jeszcze walczymy, a tu taka diagnoza...

Tak mi przykro, te zdjęcia wesołego pysia z zabawką i wiecznie zniszczoną piłką, zostaną na zawsze:(

 

1 godzinę temu, Radek napisał:

Znałem Lucjana tylko wirtualnie, ale będzie mi go brakować. Bardzo mi przykro.
Biegaj szczęśliwy za TM.
 

Nikt sie nie spodziewal, ze straszna choroba zaatakuje Lucjana i tak szybko pozbawi go zycia. Lucek mial jeszcze dlugo spacerowac w swoich butkach, mordowac piszczace zabawki i cieszyc sie miloscia swojej matki Ani. 

Tez nie mialam okazji poznac Lucjana osobiscie, poniewaz mieszkam bardzo daleko, ale byl mi bardzo bliski. Kazdy filmik z Lucjanem przyslany przez Anie ogladalam po kilka albo kilkanascie razy. Nigdy go nie zapomne.

Bardzo dziekuje Ani za to, ze tak troskliwie sie Lucjanem zajmowala i Wam wszystkim, ktorzy go wspieralicie. Dzieki temu Lucjan do konca chodzil na czterech lapkach.

Biegaj Lucjanie za TM :(;(:(:(

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Margo3011 napisał:

Lucek mial jeszcze dlugo spacerowac w swoich butkach, mordowac piszczace zabawki i cieszyc sie miloscia swojej matki Ani. 

Zawsze z wielką radością oglądałem zdjęcia, filmy. Trudno powstrzymać łzy.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje wszystkim za obecność i pomoc ostatnie półtora roku, bez Was nie mogłabym wozić Lucjana na rehabilitacje, kupować mu dobrej karmy czy zapewnić opieki medycznej. Dużo czasu i uwagi poświęciłam temu chłopakowi i nadal wierzyć się nie chce, ze to koniec. Nie tak miało być... :(  Mieliśmy spędzić jeszcze kilka lat wspólnie, z pampersami i wózkiem w przyszłości ale razem. Mimo rozszerzonych badań za późno ustaliliśmy co mu dolega, choroba była szybsza i w V stadium nie było już nadziei... Ale by smierć nie poszła na marne, ku pamieci Lucjana jego miejsce w przyszłości zajmie kolejny senior. Lucjan na pewno by tego chciał...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 7.04.2020 o 13:42, AnaGD napisał:

Dziękuje wszystkim za obecność i pomoc ostatnie półtora roku, bez Was nie mogłabym wozić Lucjana na rehabilitacje, kupować mu dobrej karmy czy zapewnić opieki medycznej. Dużo czasu i uwagi poświęciłam temu chłopakowi i nadal wierzyć się nie chce, ze to koniec. Nie tak miało być... :(  Mieliśmy spędzić jeszcze kilka lat wspólnie, z pampersami i wózkiem w przyszłości ale razem. Mimo rozszerzonych badań za późno ustaliliśmy co mu dolega, choroba była szybsza i w V stadium nie było już nadziei... Ale by smierć nie poszła na marne, ku pamieci Lucjana jego miejsce w przyszłości zajmie kolejny senior. Lucjan na pewno by tego chciał...

Na pewno chciałby pomóc kolejnemu psiakowi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...