Jump to content
Dogomania

Narośl, guzek na nosie


kati123

Recommended Posts

Witam, zauważyłam u swojego psa dziwną narośl/guzek na nosku. Piesek nie wygląda żeby cierpiał, zachowuje się normalnie, nie czuje też bólu podczas dotykania guzka. Jednakże nie mam pojęcia co to może być, może ktoś z was ma jakiś pomysł? Czy mam się czy martwić? Do weterynarza nie mam możliwości dzisiaj pójść, zamierzam wybrać się dopiero jutro, ale nie daje mi to spokoju dlatego też piszę ten post. W załączniku załączam plik jak to wygląda, z góry dziękuje za pomoc.

 

Po rozmowie z mamą dodam jeszcze, że nasz pies lubi kopać dziury na działce u nas i to nosem właśnie i mama obstawia, że to może być jakieś podrażnienie. Czy może być to źródłem problemu?

kropka.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mój pies ma cos podobnego i objawy te same, tzn. nie widać innych niepokojących objawów, zachowuje się normalnie, pije, je, bawi się. Tydzień temu uderzyła o mój łokieć i wydaje mi się, ze chwilę później miała jakby lekko spuchniete a teraz gulka urosła, dzisiaj zerwała strupka no i ma w ranie kilka dziurek i z każdej saczy się krew. W dodatku nie ma w tym miejscu sierści. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...