Jump to content
Dogomania

Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
21 godzin temu, elik napisał:

Coś nie wyszło w poprzednim poście.

Chciałam zapytać czy już wiadomo, że Czesia miała operację, bo nic o tym nie napisano.

No......napisano,Eliku:

 

Dnia 3.03.2019 o 15:35, ala123 napisał:

Zabieg odbędzie się w ciągu najbliższych dwóch tygodni, dokładnej daty nie znam jeszcze. Na pewno do 15 marca.

Odezwij się,Alu,prosimy.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, bou napisał:

No......napisano,Eliku:

 

Napisano, że ma się odbyć, ale wiemy, że nie zawsze to co zaplanujemy udaje się wykonać. Nie napisano, że zabieg się odbył. Podczytuję i kibicuję Czesi :)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Napisano, że ma się odbyć, ale wiemy, że nie zawsze to co zaplanujemy udaje się wykonać. Nie napisano, że zabieg się odbył. Podczytuję i kibicuję Czesi :)

 Ja mam umysł ścisły - dla  mnie "na pewno"  oznacza dokładnie to,co oznacza.I również bardzo gorąco kibicuję Czesi. :)

Link to comment
Share on other sites

Niewysterylizowana Czesia mieszka razem z niewykastrowanym samcem. Prawdopodobnie za trzy-cztery tygodnie wejdzie w okres przedrujowy i sterylka będzie mniej bezpieczna dla niej. Przepraszam, ale na co się czeka?  Dlaczego?

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że sunia jednak została wysterylizowana i wszystkie te obawy są niepotrzebne. Nie odzywałam się, ale osobiście byłam bardzo zaskoczona, że niewysterylizowana suczka w typie rasy trafiła do niekastrowanego samca też w typie rasy.... Teraz pozostaje wiara, że sytuacja jest monitorowana i wszystko jest pod kontrolą. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Mam nadzieję, że sunia jednak została wysterylizowana i wszystkie te obawy są niepotrzebne. Nie odzywałam się, ale osobiście byłam bardzo zaskoczona, że niewysterylizowana suczka w typie rasy trafiła do niekastrowanego samca też w typie rasy.... Teraz pozostaje wiara, że sytuacja jest monitorowana i wszystko jest pod kontrolą. 

No i tak mozemy gdybać jeszcze długo.A wystarczyłoby jedno zdanie,moze dwa : a) "jest już,po czuje się....",lub b) "jeszcze nie ponieważ itp "...

Mało tu chyba niezapracowanych osób tęskniących do monitora,a Ala123 wczoraj zaglądała na Dogo.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Właśnie dostałam info od Ali potwierdzające termin sterylki na 26 marca. Po prostu w marcu jest dużo zabiegów i dlatego wet wyznaczył taki termin.

SUPER! :) I wielkie dzięki za info.Malina wygląda kwitnąco.

p.s - przepraszam,coś mi się nie wkleiło,nie wpisało  etc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...