Jump to content
Dogomania

Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !


Recommended Posts

56 minut temu, IlonaS napisał:

Filmiku nie widać, ale cieszę się, że są postępy i masa ciała chyba też wzrosła. No i zima przyjemniejsza w domu, dla psa krótkowłosego.

 

Widać dla zalogowanych w fb. 

Tu też fajnie rozrabia Cześka ze swoim ziomkiem: 

https://www.facebook.com/AdopcjeZwierzatZamosc/videos/1009604852563790/ 

Czesiulec ma, opasującą ją na poziomie słabizny, elastyczną konstrukcję do podtrzymywania łapy w wyproście. W siłowaniu z kolegą bardzo ładnie obciąża łapę. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Dusia-Duszka napisał:

Widać dla zalogowanych w fb. 

Tu też fajnie rozrabia Cześka ze swoim ziomkiem: 

https://www.facebook.com/AdopcjeZwierzatZamosc/videos/1009604852563790/ 

Czesiulec ma, opasującą ją na poziomie słabizny, elastyczną konstrukcję do podtrzymywania łapy w wyproście. W siłowaniu z kolegą bardzo ładnie obciąża łapę. 

 

Bardzo pomysłowe to podtrzymanie łapinki :)

Widać, że pies delikatnie obchodzi się z Czesią. To raczej ona bardziej napiera na psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

 

15 minut temu, Isiak napisał:

filmik

Czy widać?

 

Widać, widać :)  Ale ze mnie ciołek matołek. Przecież wiem, że teraz na dogo nie wchodzą linki i trzeba adresy URL podkładać pod tekst :) Sama tak stosuje i innym radzę, a tu zrozum mi zamarzł :)  Dobrze, że nie wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Info z FB z 16.01.2019 r.:

Info z DT z ostatniej chwili : Cześka ma się coraz lepiej i coraz bardziej zachowuje się jak typowy malinois: zrobiła kupę na dywanie, a potem przykryła ją koszem na pranie.

Rozmawiałam z Alą 123 i otrzymałam informację, że wet nie zaleca strylizacji teraz, tylko później jak minie dwa miesiące od cieczki. W związku z tym moja wizyta u Czesi została odwołana. Ala123 jest w stałym kontakcie z opiekunką Czesi.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Patmol napisał:

taki grubasek się z niej robi

 

Racja, Czesia bardzo przytyła.

Rehabilitanci i wet nic nie zalecili na taki wzrost wagi? Może karma ma za dużo węglowodanów albo coś innego?

Edit: Skoro kupkę Czesia zasadziła to może ma za mało i za krótkie spacery?

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jeden wpis i bardzo ważny filmik:
"Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Czesię jak również opiekunce z dt, bez której nie miałaby szansy na uratowanie łapki. Spójrzcie tylko na efekty. Serce rośnie ❤️"
Wysłałam filmik do Elik na Whatsup. Eluniu czy umiałabyś umieścić ten filmik na dogo?
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...