Jump to content
Dogomania

Połamana sunia z wiejskiego rowu ma cudowny dom !


Recommended Posts

4 godziny temu, ala123 napisał:

Czesia została wczoraj wysterylizowana. 

 

Bardzo dziękuję za informacje i zdjęcia.

Prześlij  Alu serdeczne podziękowania wspaniałym opiekunkom  i dla Czesi szybkiego powrotu do zdrowia. kwiat-ruchomy-obrazek-0050.gif

Niestety, takie psy po przejściach i wypadkach ciągle mają jakieś dolegliwości. Mam nadzieję, że z łapką nie jest nic poważnego i uda się wyleczyć. Ta sunia już swoje przeżyła i mając teraz tak cudowny domek do szczęścia brakuje je tylko zdrowia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przykre ale bez palca pies sobie radzi.

Masz rację, maślane oczka są zniewalające, moja jeszcze potrafi się na mnie wydzierać żądając smakołyków ale staram się być nieugięta więc na razie jakoś trzymają formę i sprawność mimo wieku - 9,5 i 11,5 roku.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.02.2020 o 16:04, bou napisał:

o,to niedobrze...ale psom taki ubytek nie przeszkadza w chodzeniu,na szczęście.

A skąd ta martwica?

Pomimo rehabilitacji, łapka nie odzyskała pełnej sprawności. Zwyrodnienie palca doprowadziło w jakiś sposób do niedokrwienia i pewnie stąd ta martwica.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ala123 napisał:

Pomimo rehabilitacji, łapka nie odzyskała pełnej sprawności. Zwyrodnienie palca doprowadziło w jakiś sposób do niedokrwienia i pewnie stąd ta martwica.

A nie poleciał ktoś nadmanganianem, przy obcinaniu pazurów, po całej stopie, zranionym palcu?

Nie to, że się chcę czepnąć, tylko tak ogólnie mówię, żeby uważać czym się co traktuje. Ostatnio wet (nie mój zwykły) o mały włos by poleciał.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...