Jump to content
Dogomania
supergoga

Animaliowe staruszki z Buku – czy jeszcze maja szansę.

Recommended Posts

Bardzo pięknie dziękujemy w imieniu Stefanka, Reksia i innych staruszków. Wpłynęła kolejna kwota od rozi - 263,20 zł. Nie wiem co napisać - mogę tylko nisko się pokłonić.

Stefanek dziekuje za pomoc w ratowaniu jego psiego życia

Stefanek.jpg.146f7f04394646288d433c652ac61a38.jpg

Bardzo dziękujemy za wpłatę 350 zł dla naszych staruszków. Nie wiem jak to zrobić. Ich los jest dla mnie najbardziej przejmujący - nie radzą sobie tak dobrze, jak młodzieniaszki. Mają większe potrzeby, a nie zawsze możemy je spełnić.

Bardzo bardzo jesteśmy wdzięczni, tym bardziej że spotykają nas tragedie, na które nie mamy wpływu.

I niestety tragiczna wiadomość - Stefanek nie żyje. Trzustka odmówiła posłuszeństwa i odszedł w ramionach Pani doktor, którą szczególnie ukochał. Ostatnie miesiące życia był bezpieczny, kochany, zadbany. Wcześniej - jego życie to chyba pasmo udręki, bólu i biedy oraz porzucenie w rowie na pewną śmierć.

teraz nasze pilne staruszki to:

Reksio - malutki smutny i spokojny piesek, słabo odnajdujący się w schronisku. Pilnujemy serduszka, bo nas czasem niepokoi. Mój ulubieniec  - piesek skarbek

Reksiulek.JPG.ff0c00314c7456ce04632b48ea2b860d.JPG

Cyganek - jamnikowaty, inteligentny chłopak, na którego nikt nie patrzy.

Cyganek.jpg.8b901e189ec60d2b962377db2aa61c69.jpg

Oba chłopaki po ok 12 lat lub więcej.

Roki - wielkopies, który mieszka najdłużej, kilka lat w naszym schronisku w Buku i od lat obserwuje, jak inne psy maszerują do swoich domów, a on zostaje. Stawy zaczynają powoli dawać sie we znaki.

Kubuś szpicowaty - wywalony z domu po śmierci właściciela. Biedulek. Nikt nawet nie pyta

1724247504_Kubu.JPG.dcde5fe84fcc547156c3f32a54a83edd.JPG

Kuba - mieszka w hotelu, radosny... ale staruszek i zdrówko powoli się sypie. Leczony z uwagi na potworna przetokę kolo cha od zębów

2001910673_1-Kopia.jpg.7edb4afcfc72351de448d2ceaac5cb4a.jpg

I dwie suczki po zmarłej Pani - w stanie kompletnej rozsypki - Gabi i Vika

obie.JPG.0c5a669106c20df0eab7a92261150c28.JPG

Ludzie to potwory niestety czasami.

Dnia ‎2019‎-‎06‎-‎26 o 18:39, rozi napisał:

Bazarek w połowie na Animaliowe

ŁYŻECZKI DO KAWY HEFRA

Tę połowę, czyli 258,50 przelałam do Animalii. Potwierdź mi w wolnej chwili  :)

Bardzo bardzo dziekujemy. Przelew na pewno jest, tylko  nas zmiana zarządu i dostepu do konta nie mam. Musze poczekać na potwierdzenie od prezesa zarządu. Jutro będę miała - wszystkim Wam nasze staruszki, głównie Reksio i Lucky ale i Kubuś, Cygan, Roki,  Kuba i Kubuś dziękują.

Bardzo bardzo nisko kłaniamy się za darowiznę dla staruszków - 258,50 zł na naszym koncie. Odłożone dla naszych dziadulków.

Przepraszam za milczenie, ale sporo się działo.

Dzięki zebranym środkom na pomoc staruszkom Cygan i Lucky z Buku zamieszkały przed zimą w hoteliku dla psów w Poznaniu. To spore obciążenie, ale widok psów staruszków mieszkających w cieple a nie w budzie był tego wart.

Przygotowuję bazarek dla nich - na kolejne opłaty hotelikowe.

Reksio staruszek zamieszkał w domu tymczasowym w Poznaniu. Leczymy zapalenie pęcherza i kupujemy pampersiki - bo ma problemy z czystością, mocno siusia.

I dobre wieści.

Kuba pojechał do swojego domu na zawsze. Jest kochany i domek stwierdza, że to wspaniały piesek.

Niestety Roki, Kubuś - nadal mieszkają w schronisku w Buku - dla nich nie udało się nic znaleźć.

Nie mogę wstawić zdjęcia psiaków z hoteliku - pokazuje mi stale błąd.

Teraz wstawia się zdjęcia przez fotosika albo podobne strony. Jeżeli masz zdjęcia na facebooku to chyba można

przez Kopiuj/wklej.

Niestety nie mam na FB tylko w galerii moich fotek. To nie dam rady wstawiać niestety