Jump to content
Dogomania

Animaliowe staruszki z Buku – czy jeszcze maja szansę.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Bardzo dziękujemy za wpłatę 350 zł dla naszych staruszków. Nie wiem jak to zrobić. Ich los jest dla mnie najbardziej przejmujący - nie radzą sobie tak dobrze, jak młodzieniaszki. Mają większe potrzeby, a nie zawsze możemy je spełnić.

Bardzo bardzo jesteśmy wdzięczni, tym bardziej że spotykają nas tragedie, na które nie mamy wpływu.

 

I niestety tragiczna wiadomość - Stefanek nie żyje. Trzustka odmówiła posłuszeństwa i odszedł w ramionach Pani doktor, którą szczególnie ukochał. Ostatnie miesiące życia był bezpieczny, kochany, zadbany. Wcześniej - jego życie to chyba pasmo udręki, bólu i biedy oraz porzucenie w rowie na pewną śmierć.

 

teraz nasze pilne staruszki to:

Reksio - malutki smutny i spokojny piesek, słabo odnajdujący się w schronisku. Pilnujemy serduszka, bo nas czasem niepokoi. Mój ulubieniec  - piesek skarbek

 

Reksiulek.JPG.ff0c00314c7456ce04632b48ea2b860d.JPG

 

Cyganek - jamnikowaty, inteligentny chłopak, na którego nikt nie patrzy.

Cyganek.jpg.8b901e189ec60d2b962377db2aa61c69.jpg

 

Oba chłopaki po ok 12 lat lub więcej.

Roki - wielkopies, który mieszka najdłużej, kilka lat w naszym schronisku w Buku i od lat obserwuje, jak inne psy maszerują do swoich domów, a on zostaje. Stawy zaczynają powoli dawać sie we znaki.

Kubuś szpicowaty - wywalony z domu po śmierci właściciela. Biedulek. Nikt nawet nie pyta

 

1724247504_Kubu.JPG.dcde5fe84fcc547156c3f32a54a83edd.JPG

 

 

Kuba - mieszka w hotelu, radosny... ale staruszek i zdrówko powoli się sypie. Leczony z uwagi na potworna przetokę kolo cha od zębów

2001910673_1-Kopia.jpg.7edb4afcfc72351de448d2ceaac5cb4a.jpg

 

I dwie suczki po zmarłej Pani - w stanie kompletnej rozsypki - Gabi i Vika

obie.JPG.0c5a669106c20df0eab7a92261150c28.JPG

 

Ludzie to potwory niestety czasami.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Bardzo bardzo dziekujemy. Przelew na pewno jest, tylko  nas zmiana zarządu i dostepu do konta nie mam. Musze poczekać na potwierdzenie od prezesa zarządu. Jutro będę miała - wszystkim Wam nasze staruszki, głównie Reksio i Lucky ale i Kubuś, Cygan, Roki,  Kuba i Kubuś dziękują.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Przepraszam za milczenie, ale sporo się działo.

Dzięki zebranym środkom na pomoc staruszkom Cygan i Lucky z Buku zamieszkały przed zimą w hoteliku dla psów w Poznaniu. To spore obciążenie, ale widok psów staruszków mieszkających w cieple a nie w budzie był tego wart.

Przygotowuję bazarek dla nich - na kolejne opłaty hotelikowe.

Reksio staruszek zamieszkał w domu tymczasowym w Poznaniu. Leczymy zapalenie pęcherza i kupujemy pampersiki - bo ma problemy z czystością, mocno siusia.

I dobre wieści.

Kuba pojechał do swojego domu na zawsze. Jest kochany i domek stwierdza, że to wspaniały piesek.

Niestety Roki, Kubuś - nadal mieszkają w schronisku w Buku - dla nich nie udało się nic znaleźć.

Nie mogę wstawić zdjęcia psiaków z hoteliku - pokazuje mi stale błąd.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...