Jump to content
Dogomania
sue

Coraz nas mniej...

Recommended Posts

Mizia jest inna, bardziej delikatna. W przyszłym tygodniu wybiorę się z nią do weta, poza ogonkiem (który widać na niektórych zdjęciach) Mizia ma niewielki problem z ruchomością tylnej łapki. Wydaje się trochę sztywna i może sprawia dyskomfort. Koteczka lubi człowieka, lubi też "solowe" zabawy, lepiej czuje się sama z zabawką niż we wspólnych przepychankach z drugim kotem. Mimo to jednak zaprzyjaźniła się z Sówką, nie ma już śladu początkowej ostrożności. 

4576ab74cf7c25f7720a5204a16815c3.jpg

220e7481acb967feb419bd3f12a4e913.jpg

05961c92894b3c4abf1b40d28e19053a.jpg

5 godzin temu, sue napisał:

W dalszym ciągu nie mogę w normalny sposób wstawić zdjęć, linkuję z zewnętrznego serwera

Sówka

4a9ecc19ef2605679654ef3263ef9f50.jpg

f2ebc0a613bb11673bb091b2c720f203.jpg

f99621567739f3eecdb1e6bdccb94d92.jpg

To jest koteczka która bardzo kocha człowieka. Gaworzy, naprasza się. Przychodzi się całować. Poza tym istny wulkan energii. Bardzo podobna w tej materii do Ziółka, poza oczywiście podobieństwem fizycznym. 

Będą ogłaszane? 

48 minut temu, bakusiowa napisał:

Będą ogłaszane? 

Są ogłaszane już ponad tydzień, sama wyróżniłaś mi ogłoszenie Sówki :) Mizia jako Becia, https://www.olx.pl/oferta/becia-szuka-domu-CID103-IDBj39h.html 

też linkowałam kilka postów wcześniej. Natomiast nie ma jeszcze dwupaku, olx usuwa mi kolejne ogłoszenie z tymi kotkami. 

9b5e933781612fb0eb42f98fb610f143.png

To jest screen z ogłoszeń. Jak widać, najwięcej wyświetleń ma ogłoszenie promowane. Normalna sprawa. 

Natomiast sytuacja pozostałych ogłoszeń nie jest dla mnie do końca jasna. Wrzucona 26 sierpnia na Warszawę Mizia (Becia szuka domu) ma tylko 28 wyświetleń, natomiast wczoraj wrzucony (kolejny raz, bo usuwali) dwupaczek zyskał już 119 wyświetleń. Zastanawiam się, co jest tego przyczyną. Tytuł? 

Ktoś kiedyś napisał na dogomanii, że po zamieszczeniu ogłoszenia na olx działa maszynka która nabija wyświetlenia. I to jest prawda której ja nie zauważyłam a ogłaszam od wielu lat. Po ukazaniu się takiej szalonej ilości odsłon likwiduję je. Później już jest spokojnie. Dwupak wyróżniony.

24 minuty temu, bakusiowa napisał:

Ktoś kiedyś napisał na dogomanii, że po zamieszczeniu ogłoszenia na olx działa maszynka która nabija wyświetlenia. I to jest prawda której ja nie zauważyłam a ogłaszam od wielu lat. Po ukazaniu się takiej szalonej ilości odsłon likwiduję je. Później już jest spokojnie. Dwupak wyróżniony.

Bardzo dziękuję, jesteś kochana <3

Wcześniej nie zauważyłam niczego takiego, będę obserwować przy kolejnych ogłoszeniach. 

Koteczka Marysia, którą dokarmiam, a opiekuje się nią starszy pan, czymś się podtruła. Jest wychodząca, być może upolowała coś lub miała kontakt z chemią. Miała jeden dzień ostrego "zjazdu", z silnymi wymiotami i biegunką, nie chciała nic jeść. Pomagałam z organizacją leczenia, kroplówek itd. Po trzech dniach z koteczką jest lepiej, ale ma pogorszone wyniki wątrobowe. Dostaje kapsułki z czymś ciemnobrązowym, nie zapisałam nazwy, ale to dość dobry preparat i smakuje kotom.