Jump to content
Dogomania

Coraz nas mniej...


sue

Recommended Posts

14.10 ok. południa znalazłam wyrzuconą koteczkę, bardzo charakterna mała, apetyt dopisuje, z braku innej opcji wylądowała w pokoju z Z&Z. Na noc zamykam w transporterze, w dzień już chodziła i zwiedzała. Z&Z stres, biorę w miarę możliwości do siebie. Zrobiła siusiu do kuwety, je ładnie, na początku dłuuugo piła wodę, musiała być okropnie spragniona.

Jakoś już tak mam, że w porę wychodzę, nie pierwszy kot który postanowił się drzeć na ulicy akurat wtedy gdy wyszłam ;)

557051295_WP_20181015_10_10_48_Pro1.jpg.27ba2e31dc1c0763e12bdc25a901e973.jpgWP_20181014_13_41_02_Pro.jpg.296252263251c30f7a617e2463df05ba.jpgWP_20181014_13_41_12_Pro.thumb.jpg.227432c8554c46076ab6bc4cf75cf963.jpgWP_20181014_13_40_47_Pro.jpg.004c851f73e29da70d67815b8fbe33c2.jpg

Zrobiłam kici ogłoszenie na olx i na FB

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jaka ona przecudna

 Aniu czy podlalas num tel juz w ogloszonkach?

 czekam na Olenke moze h7y wiecej ogloszen jeszcze zrobila

 sciskam ogromnie pozdrawiam wszystkie lapuciniki9

 a jak Wasze koteleczki i sunia

 jak przyjely teraz malunia?

 czy dalej izolujesz

Link to comment
Share on other sites

eee takie izolowanie... w tej chwili zabrałam stamtąd Ziółko, bo bardzo się zbulwersowało z konieczności bycia z małą przybłędą w jednym pokoju, aż odmówiło jedzenia (niebywałe, bo normalnie kotka pożera wręcz a nie tak je). Zosia trochę fuczy, ale już się zaciekawiła koteczką i nawet za nią chodzi, ogląda, dotyka itd. 

a domek jakiś być może się szykuje ale jeszcze nic pewnego, czekamy

Link to comment
Share on other sites

Mieliśmy wczoraj bardzo obiecujący domek w perspektywie ale zrezygnował. Szukamy więc :(

Zrobiłam ogłoszenie na OLX, zrobiła też Dora + napisałam na FB w jednej z grup adopcyjnych, że taka i taka koteczka szuka dt lub ds.

Najpilniej ta mała, to jeszcze kociak, więc bawi się i szaleje, a Ziółko ma stres i ucieka na najwyższą szafę w pokoju;/ nie lubi jej bardzo. Niestety mam tylko to jedno pomieszczenie i tam śpią, w dzień wypuszczam jak jestem żeby chodziły po domu ale na noc nie mogę

Link to comment
Share on other sites

Mała Zdrapka została dzisiaj odpchlona i odrobaczona. Mam też możliwość zaszczepienia jej przeciw pp oraz zrobienia testów felv/fiv, nawet niedrogo (50zł). Wyjdzie taniej za szt. jeśli zaszczepię na raz całą gromadkę. 

Link to comment
Share on other sites

Mała kiciusia bardzo chora, okropny katar ;< zasmarkana, trochę łzawi, przestała łazikować, tylko siedzi albo śpi. Sama nie je, co godzinę karmię od wczoraj strzykawką, ech kiciu :( Dostała jednak całą baterię leków i miejmy nadzieję że będzie ok

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, sue napisał:

Mała kiciusia bardzo chora, okropny katar ;< zasmarkana, trochę łzawi, przestała łazikować, tylko siedzi albo śpi. Sama nie je, co godzinę karmię od wczoraj strzykawką, ech kiciu :( Dostała jednak całą baterię leków i miejmy nadzieję że będzie ok

Anuniu ojejj

czy juz dzis ciut lepiej z malunia ?

 sciskamy ogromnie ogromnie

 a wszedzie leje i wszedzie wiatry ...a tu zima dopiero przed nami ...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nadziejka napisał:

Anuniu ojejj

czy juz dzis ciut lepiej z malunia ?

 sciskamy ogromnie ogromnie

 a wszedzie leje i wszedzie wiatry ...a tu zima dopiero przed nami ...

Jest troszkę lepiej, ale dzisiaj też byłam u weta, mała miała kłopoty z oddychaniem, miała oczyszczany nosek i jeszcze inny antybiotyk podany, (szczepienie trzeba będzie powtórzyć bo przez to wszystko kompletnie wytłuczone), zrobiłam jej też "parówkę". Teraz wieczorem zaczyna sama jeść i pić wodę, ale jest biedna, 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...