Jump to content
Dogomania

~ wrócił do domu :) Śliczny pies w typie gończego, z lasu.......


Recommended Posts

Taki fajny pies :)

w środku lasu, na szosie przyczepił się do rowerzystów i przebiegł z nimi kilka km. To okolice Makowa Maz.

Psiak w typie gończego, ale ma krótkie łapy. Ma też czerwoną zatrzaskowa obrożę. Nie jest zaniedbany, czy wychudzony. Ludzie zgłosili go do nas i tak wylądował w naszym kojcu. Nie ma adresatki, napisu na obroży, ani czipa!

Szukamy właścicieli!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Grzecznie siedzi w kojcu, wie, co to buda. Zjada wszystko co mu podam, i suche, i gotowane, bez wybrzydzania. Jedyny problem, to koty......jak zobaczył Szarą Kotę na schodkach, mało smyczy nie urwał, i szczekał jak opętany. Czyli nie mogę go wypuszczać z kojca tak sobie, na pobieganie, bo moje koty wchodzą i wychodzą kiedy chcą, otwartym oknem w sypialni.

Link to comment
Share on other sites

A gdyby fotka na Facebooku  z zapytaniem czyj to pies - nie precyzując, gdzie znaleziony ani kiedy, fotka bez obróżki? Ja nie jestem na Facebooku, ale wydaje mi się,  że poprzez udostępnianie wiadomość szybko znajduje bardzo wielu odbiorców. Pies wygląda na zadbanego, i właśnie dlatego nie pisałabym gdzie znaleziony ani w jakiej obróżce. Niech to opisze ktoś, kto szuka psa.  O ile ktos go szuka, o ile nie jest to pies rasy "wakacyjnej".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dałam na fb te same zdjecia, z tym opisem. Jeśli - bardzo bym chciała - zgłosi się właściciel, to przecież po psie poznamy, czy to jego pańcio :)

Dziewczyny na fb sugerują jeszcze sprawdzenie tatuażu - że jest taka rasa krótkonogi alpejski gończy  (?)

Fakt, ze jak zaczął szczekać na kota, to aż grało ...

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, malagos napisał:

tak, pies wrócił do właściciela.

Szacun dla Kory, która podpowiedziała, by poszukać tatuażu! Nie pomyślałam, ze to pies rasowy, raczej taki, co to chciał być rasowy :) a tu bomba, bo ma tatuaż.

Czyli zawsze należy sprawdzać i czipa i tatuaż.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...