Jump to content
Dogomania

Ma wspaniały dom, kochającą Rodzionę. Śliczna, mała Emi już nie potrzebuje naszej pomocy!


elik

Recommended Posts

Malutka, młodziutka, śliczna, przyjazna całemu światu.  Taka jest Emi.

Nie wiadomo czemu ta cudowna sunia znalazła się w schronisku, czemu zaznała smaku bezdomności, czemu nikt jej nie szukał.

Emi bardzo boi się samochodów. Być może właśnie ktoś wyrzucił ją z auta, być może została wywieziona i porzucona... Tego nigdy się nie dowiemy. Emi nie opowie nam swojej historii.

Możemy napisać nową, szczęśliwą historię tej cudownej suni, możemy razem ją uratować.

Zabieram Emi do siebie na BDT, ale proszę Was o wsparcie, o pomoc w zabezpieczeniu potrzeb suni.

Bez Was będzie mi bardzo trudno.

Zapraszam Wszystkich do Emi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

                                         Post rozliczeniowy

Wpłaty: 

        200,00 zł  -  helli  -  20.08.2018 r.

          15,00 zł  -  zozola77  -  20.08.

          50,00 zł  -  Anula  -  22.08.

          20,00 zł  -  Nesiowata  -  24.08.

          20,00 zł  -  MALWA  -  27.08.

          98,00 zł  -  Gabi79  z bazarku  -  3.09.

        101,00 zł  -  b-b  z bazazrku  -  24.09.

          20,00 zł  -  markofix1  wpłata dla Caniska, który ma już DS  - 5.10.

          45,00 zł  -  Anna G-R dla Tiny, przez pomyłkę wpłaciła na konto Emi -  24.10.

=  =  =  =  =  = =  =  =  =  =  =  =  =  =  = =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  = = = = =

  569,00 zł

 

Wypłaty:

        40,00 zł  - tabletki na odrobaczenie Emi + moje psy  (paragon)  -  18.08.2018 r.

        22,10 zł  - tabletki na kaszel  (paragon)  -  10.09.

        32,90 zł  - szelki + opłata pocztowa  (dowód zapłaty)  -  18.09.

      155,00 zł  - leczenie kaszlu  -  antybiotyki  (paragony)  -  26.09.

        12,80 zł  - szelki zakupione w miejsce 2 wcześniej przegryzionych  (przelew)  -  29.09.

      130,00 zł  - badanie krwi (paragon)  -  3.10.

        45,00 zł  -  Anna G-R  przelew na konto Tiny   -  9.11.

=  =  =  =  =  = =  =  =  =  =  =  =  =  =  = =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  =  = = = = =

  436,80 zł

 

Saldo:

..... . .   569,00 zł.

.--.        436,80 zł

=  =  =  =  =  = =  =  =  =  =

     132,20 zł 

Niewykorzystane przez Emi środki w kwocie 132,20 zł zostały przekazane niewidomemu 13 letniemu Teosiowi z tego wątku.

 

Wszystkim ofiarodawcom bardzo serdecznie dziękuję  :)

 

022e41998a2329f48c5f689f8af3f20d.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Na początek bardzo proszę o banerek dla panienki. Banerki są bardzo pomocne w nawoływaniu na wątek.

Myślę, że nie są potrzebne deklaracje stałe. Sunia jest już po sterylizacji więc nie będzie większych wydatków na weta - mam nadzieję :) Z wydatków na weta z pewnością będą koszty szczepienie p/chorobom zakaźnym, odrobaczenia  i zabezpieczenia przed kleszczami. Trzeba będzie kupić jej szelki i smycz, karmę. To, jak mi się wydaje, wszystkie jej potrzeby.

No i oczywiście bardzo potrzebny będzie tekst do ogłoszeń i intensywne ogłaszanie. To oczywiście w swoim czasie :)

Link to comment
Share on other sites

Przywitam się i ja u ślicznotki. Cudnie, że będzie u Ciebie na BDT.  

7 godzin temu, elik napisał:

No i oczywiście bardzo potrzebny będzie tekst do ogłoszeń i intensywne ogłaszanie. To oczywiście w swoim czasie :)

Elu, jeśli tylko zechcesz napiszę tekst malutkiej i ogłoszę na swoim OLX. Wyróżnienie będzie miała ode mnie gratis.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Madzia zawiezie Emi do elik.To naprawdę wspaniale ,że wszystko się jakoś układa bo od soboty nie będzie już w schronisku wolontariuszek. Emi batdzo się rzuca w oczy jest młodzutak, mała ,śliczna.

Tak samo martwiłam się o Malinkę ale na szczęście Malinka też już jest bezpieczna u Pani Ireny. Nie zabezpieczymy całego schroniska ale chociaż dwie istotki dostaną szansę na wspaniałe życie.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromnie dziękuję Wam wszystkim za tak miłe przyjęcie Emi.

Basiu ja nie uważam, że uratowałam sunię :) To my wszyscy razem i każdy z osobna. Każdy kto cokolwiek zrobił, choćby "tylko" przychodził na wątek Emi, ma swój wkład w jej uratowanie od bezdomności.

Ja założyłam watek, bo ktoś musiał to zrobić, ale cała reszta to nasza wspólna praca. Łańcuszek ludzi o dobrych, wrażliwych sercach. Brak jednego z ogniw tego łańcuszka, mógłby uniemożliwić Emi powrót do normalnego, dobrego psiego życia.

Emi jest naszym wspólnym psiakiem, o którego będziemy się troszczyć, dopóki nie znajdziemy jej wspaniałych kochających opiekunów.

558930374_dziekujserdecznie.png.02697911edf56744819098d808556f91.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elu jestem i ja u malutkiej :)

Bardzo się cieszę ,że ją przyjęła a TZ dał się Tobie przekonać.

Zawsze łatwiej zebrać na jedzonko i weta niż jeszcze na opłatę PDT czy hotelik.

Po 10 września wpłacę cegiełeczkę na małą Elu bo teraz zostały mi resztki ,z którymi muszę niestety uważać co robię a jaszcze mam u Ciebie za bazarek do zapłacenia :)

 

Dnia 16.08.2018 o 00:42, elik napisał:

Na początek bardzo proszę o banerek dla panienki. Banerki są bardzo pomocne w nawoływaniu na wątek.

 

Pomoc ode mnie na już to będzie banerek dla ślicznotki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czytam ponownie Wasze wpisy i łzy kapią na klawiaturę, łzy wzruszenia :)

Z uwagi na ograniczony czas nie dam rady odpowiedzieć na każdy post, ale za każde Wasze dobre słowo, każdą pomoc ogromnie dziękuję. Powiem szczerze, nie spodziewałam się tak spontanicznej reakcji :)

Z wielką wdzięcznością przyjmuję każdą inicjatywę tak pomocy materialnej, jak i każdej innej.

Bardzo dziękuję Joasiu za ogłoszenie malutkiej. Do Basi prośba o podanie wszelkich posiadanych informacji o suni - wiek, waga, szczepienia... to wszystko co będzie przydatne w ogłoszeniach. Resztę podamy, jak nieco poznamy się z Emi.

Bardzo dziękuję Boguniu za banerek. Znając Twoje dotychczasowe dzieła, wiem, że będzie piękny. Dziękuję.

Ogromnie dziękuję za deklaracje finansowe.

Jak już pisałam sterylizację Emi ma już za sobą więc spory wydatek nas ominie, ale będą konieczne szczepienia, zabezpieczenie p/kleszczom, smycz, szelki i posłanie. Miałam dodatkowe, ale pojechało z Kikunią do jej  nowego domu. Zawsze daję na początek adopcji posłanie  pachnące psiakiem, żeby miał coś co kojarzy mu się z dotychczasowym życiem. Zazwyczaj po jakimś czasie dostaję je z powrotem, ale posłanie Kikuni nie wróciło do mnie.  Jestem umówiona na październik, jak już wrócimy do Krakowa, ale teraz Emi powinna mieć swoje miejsce :)  Co prawda psiaki wszystkie psiaki śpią z nami, ale i tak każdy ma swoje posłanie, bo w ciągu nocy kilka razy zmieniają miejsce spania :)

Nr konta podam w najbliższym czasie, bo obecnie wszystkie konta są zajęte przez psiaki :) Jedno konto - Neluni - zwolni się. bo Nelcia od 22.07. jest już w swoim DS. Czekam na fakturę z hotelu za lipiec i po jej uregulowaniu MALWA podzieli resztę kasy pomiędzy Gwiazdeczkę i Ajkę.

                                                               1072619347_kwiatki6.gif.1458d4e836a544855ca8ad952d9fb85b.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ewu napisał:

Elu kochana sunia jest po sterylce i ma zaszczepioną wściekliznę. Powiedziano mi ,że ma 1-1,5 roku a ile waży to nie mam pojęcia. 

Ja jej na żywo nie widziałam, dostałam zdjęcia z błaganiem o ratunek. Jest mała, niska.

Ok :) Może uda mi się zważyć u tutejszego weta przy szczepieniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...