Jump to content
Dogomania

Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe


Recommended Posts

15 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo dziękuję:) Zaraz wyróżnię:)

 

Edit:

wyróżniłam, zapłaciłam, ale mi napisali, że płatnośc przyjęta, ale usługa niezastosowana:( Co z tym zrobić?

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Ewa Marta napisał:

wyróżniłam, zapłaciłam, ale mi napisali, że płatnośc przyjęta, ale usługa niezastosowana:( Co z tym zrobić?

Ogłoszenie jest wypromowane, wszystko OK. jest nawet jedno pobranie telefonu...

 

Od: wczoraj 
Do: 18 paź

757794201_1_94x72_mlody-niespelna-roczny

Młody niespełna roczny Maks – przyjaciel...

Za darmo

 0
 Promowane do 19 paź
Statystyki
 Wyświetleń: 38
 Tel: 1
 Obserwuje: 0
 
Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Koki-99 napisał:

A gdzie Maks teraz przebywa? Z kotami by się dogadał czy tylko dom z innym psiakiem wchodzi w rachubę? Czytam, że jest bardzo żywy, a koty spokojne, więc spytać wolę...

Koło Katowic. Na kota się nie rzuca :) 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Koki-99 napisał:

A gdzie Maks teraz przebywa? Z kotami by się dogadał czy tylko dom z innym psiakiem wchodzi w rachubę? Czytam, że jest bardzo żywy, a koty spokojne, więc spytać wolę...

To najlepiej  może stwierdzic Anetka

2 godziny temu, Anecik napisał:

Koło Katowic. Na kota się nie rzuca :) 

No własnie:)

1 godzinę temu, kcd napisał:

Widzę, że Maksio na plusie - bardzo mnie to cieszy :) Dajcie, proszę, znać na priv, gdyby zrobiło się trudno - będę mogła pomóc jednorazową wpłatą.

Bardzo Ci dziękujemy, szczęśliwie Maks ma na przeżycie września i jescze troszkę:) Będziemy pamiętać:)

42 minuty temu, Koki-99 napisał:

Doczytałam na olx, że koło Będzina, To dość blisko. Kurczę byłam dziś w Gliwicach, mogłam podjechać go zobaczyć. Pokażę Maksia mężowi, ale dopiero w sobotę.

Gdybyś była zainteresowana, bardzo proszę o telefon - numer podany na olx:) 

Link to comment
Share on other sites

Odezwę się. Małż jutro wraca z trasy i obejrzy Maksia. Będziemy też gościć kolegę z kilkumiesięcznym pieskiem. Zobaczymy jak koty będą reagować, bo też nie mam pewności. Oba są starsze: kotka 19 i kocurek 11 lat. Do jutra :)

A to, że na kota się nie rzuca tzn. że całkowicie ignoruje czy jakoś jest zainteresowany?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu zadzwonił telefon. Obcy numer, odbieram, cisza, ale za moment kolejny dzwonek. Facet z silnym akcentem pyta o ogłoszenie. Po dopytaniu okazuje się, że chodzi o Maksa. Coś mi w nim  nie grało, więc ostrożnie powiedziałam, że jest już jedna rodzina zainteresowana nim, ale nic nie jest przesądzone. Ponieważ dopytując wcześniej o którego psiaka chodzi mówiłam, że mam kilka ogłoszęń, facet pyta, jakie mam jeszcze psy. Mówię, że maleńka czarną sunię. Dopytuje dalej łamaną polszczyzną, czy bardzo mała. Potem, czy można i tu jakis obco brzmiący wyraz. Mówię, że nie rozumiekm co to znaczy i podpowiadam, czy chce ją p[oznać, zobaczyć... na co facet precyzuje, że chodzi o to, czy może uprawiać seks. Wkurzyłam się i mówię, że jest wysterylizowana, a Maks wykastrowany i nie ma mowy o  żadnych szczeniaczkach.  na co gość mówi, że nie chodzi o innego psa, tylko o niego, on szuka pary dla siebie:(  Wrzasnęłam tak, że mój mąż wyskoczył z kuchni. Darłam się na faceta, że jest zboczeńcem i że to karalne, po czym rozłączyłam się. 

Po ochłonięciu pomyślałam, że może to trzeba zgłosić na policję. Spojrzałam na numer, a tam dwa rózne numery - pierwszy z Wielkiej Brytanii, drugi z Finlandii. Pierwsza rozmowa trwala 10 sekund, druga 3 minuty 20 sekund. Ciekawe, czy mnie naciągnął i przyjdzie wysoki rachunek, czy naprawde szukal psa dla siebie:( 

Zablokowałam oba numery i w sumie cieszę się, że nikt inny nie zadzwonił w sprawie adopcji, bo dzisiaj chyba pogoniłabym każdego:(

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...