Witam po dłuższej przerwie  w bazarkowaniu.   Jestem po remoncie chałupy, licznych rozjazdach , z których to właśnie przywiozłam co nieco na bazarek. Fanty podarowali nasi przyjaciele , Nina i Julek. Wpłacają pieniądze na  różne cele charytatywne  w USA , a otrzymane upominki  przeznaczyli na pomoc naszym braciom mniejszym. Robią to już kolejny raz. Bardzo im dziękuję. Tym razem są to torby zakupowe , kalendarze i kalkulatory. Dochód z bazarku zamierzam przeznaczyć na pomoc zwierzakom znajdującym się pod opieką sylwija.Ona sama też znalazła się w bardzo złej sytuacji życiowej . Brakuje na karmę i opłacenie leczenia zwierząt.   Zasady bazarku: Fanty licytujemy z możliwością KT ,gdy proponowana cena jest wyższa o 50 % od aktualnej. na wpłaty czekam 5 dni od momentu wysłania danych do przelewu koszt przesyłki rejestrowanej , zaokrąglony do pełnych złotówek na opakowanie ,pokrywa kupująca po otrzymaniu przesyłki proszę o potwierdzenie TUTAJ, na bazarku   Mam nadzieję,że będziecie kupować i grosza nie żałować biorąc też pod uwagę ,że fanty leciały na wysokości 11km z moim bagażem.