Jump to content
Dogomania

Zespoł konskiego ogona u staruszki


mitr

Recommended Posts

Mój psiak właśnie usłyszał opisany w tytule wątku wyrok, zlecenie -operacja. Przyznam że pomijając już koszty ( tu sie tego pasa jeszcze jakoś zaciśnie) dla mnie to troche męka dla psa.O życie poprzedniej staruszki walczyłam dlugo i bez sensu , opracjami , miliardami wkłóc i kroplówek i i tak tą walkę przegrałam. Jedna operacja pociągała za soba drugą , bo jeśli jedna rzecz sie wycieło to pojawialy się skutki uboczne takie jak np totalnie zajechana narkozami wątroba. Nie chcę tego znowu kolejnej staruszce fundować.  Zastanawiam sie jednak czy ktoś może polecić jakiegoś weterynarza , który stosuje metody alternatywne do operacji, może poprawić komfort życia i pozbawić bólu. Może jakiś kregarz, może akupunktura? Czy komuś z was udalo sie w sposób nieopracyjny w podobnym przypadku pomóc psu?

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem -poniżej_ sa bardzo sensowne informacje o tym schorzeniu.

https://psy24.pl/choroby-psow,ac123/zwezenie-kanalu-ledzwiowo-krzyzowego-u-psa-czyli-zespol-konskiego-ogona,2888

Jeśli tutaj nikt nie bedzie w stanioe Ci odpowiedzieć - poszukaj w Google  terapeutów  (psich),posługujących się innymi,alternatywnymi technikami .

Od siebie moge powiedzieć,że jeśli pies jest seniorem,to (gdyby był mój) - nie poddałabym go zabiegowi chirurgicznemu,natomiast nie bacząc na skutki uboczne - dawałabym leki p/bólowe.Do chwili,kiedy przestałyby działać......W przypadku naszych czterołapnych przyjaciół,bardziej istotny jest komfort życia niż jego długość,takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...