Jump to content
Dogomania

3.5 miesięczna suczka nie chce chodzic na smyczy itd


Nutka18

Recommended Posts

Witam kupiłem suczke husky 3.5 miesiąca mam ja 2 dni niecałe ale dziwnie sie zachowuje to nie jest mój pierwszy tego typy pies a wiec ... nie chce chodzic na smyczy bez smyczy tez nie za bardzo chce biegać itp nie psoci po prostu rzadko szczeka moze z 2x na kota siostry jest strachliwa lezy w jednym miejscu na szczęście apetyt jej dopisuje martwi mnie to ze nawet nie chce bawić sie piłka i mało sie rusza  zwykle taki szczeniak to bomba energii i ciekawość  A ona nic 

Link to comment
Share on other sites

Przecież to psie dziecko,któremu zmieniła się nagle cała rzeczywistość.Jest przestraszone i musi mieć czas,żeby pojąc, że tu jest teraz jej człowiek i dom.Ale dobrze byloby,gdybys pokazał ja weterynarzowi (odrobaczenie,szczepienia),ogólny stan zdrowia. Poza tym 3 m-cznego psa trzeba nauczyć wielu rzeczy,m.inn chodzenia na smyczy.To nie jest umiejętność wrodzona.

Dnia 6.08.2018 o 11:52, Nutka18 napisał:

Witam kupiłem suczke husky 3.5 miesiąca mam ja 2 dni niecałe ale dziwnie sie zachowuje to nie jest mój pierwszy tego typy pies a wiec ... nie chce chodzic na smyczy bez smyczy tez nie za bardzo chce biegać itp nie psoci po prostu rzadko szczeka moze z 2x na kota siostry jest strachliwa lezy w jednym miejscu na szczęście apetyt jej dopisuje martwi mnie to ze nawet nie chce bawić sie piłka i mało sie rusza  zwykle taki szczeniak to bomba energii i ciekawość  A ona nic 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...