Jump to content
Dogomania

Samba za TM. Samba na ogromnym minusie - każda złotówka się liczy. Mam na imię Samba i od wczesnego dzieciństwa mieszkałam w Krzesimowie. Zaczynam nowe życie i szukam przyjaciół


Jo37

Recommended Posts

Jeśli chodzi o wyniki krwi, to wet jest na wyjeździe i do końca tego tygodnia go nie ma, ale zawsze z wynikami coś jest nie tak, to mi od razu pisze w mailu. 

A sunia czuje się dobrze 🙂

 

Rozliczenie:

Stan konta na 12 styczeń wynosił -340,70 zł

+340,70 zł Jo37

+80 zł pozostałość po Andrei

-300 zł hotelowanie 13.01-11.02

-85 zł badanie krwi

-3,90 zł dojazd weta

Stan konta na 11 luty wynosi -308,90 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 11.03.2022 o 10:22, Alaskan malamutte napisał:

Pani Viola zgodziła się przyjąć Sambę do hoteliku, pod koniec miesiąca zwalnia się jedno miejsce. 

Jo37, przekażę Ci kontakt, ustalcie wszystko. 

Dzisiaj wyślę zdjęcia i info o Sambie p. Violi. 

Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 31.03.2022 o 11:32, mari23 napisał:

Odszedł najbliższy przyjaciel Sambusi, Argo z Szydłowca.

W spadku po Argo[*] Sambusia dostanie 180 złotych, które przeleję zaraz na konto hoteliku.

Bardzo serdecznie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam spytać na PW, ale jest info, ze nie można wysłać wiadomości, wiec spytam tutaj.

Czy dotarła moja wpłata dla Samby z 27 stycznia (200zl). Stale zapominam o to spytać, bo choć przeczesywalam wątek, to nie udało mi sie znaleźć potwierdzenia. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.04.2022 o 21:52, Figunia napisał:

Chciałam spytać na PW, ale jest info, ze nie można wysłać wiadomości, wiec spytam tutaj.

Czy dotarła moja wpłata dla Samby z 27 stycznia (200zl). Stale zapominam o to spytać, bo choć przeczesywalam wątek, to nie udało mi sie znaleźć potwierdzenia. 

Figuniu - strasznie Ciebie przepraszam, że nie potwierdziłam i nie podziękowałam. Wpłata 

oczywiście jest. Mam jedno konto do wszystkich operacji i jakoś zakodowałam sobie, że wpłata dotyczy 

prywatnej sprawy. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dobrze byłoby, gdyby Samba znalazła swój dom na resztę życia, jest taka piękna i tak bardzo skrzywdzona przez los.

Rozmawiałam dzisiaj z Murką, bo tak dawno robiłam ogłoszenie, ze straciłam orientację w  jakim wieku jest Samba.

Sunia ma wpisany w książeczkę 2011 rok urodzenia, wpisałam do olx 9 lat... .

Ogłoszenie robiłam 4 lata temu, pokazywałam ją we wszystkich większych miastach:(

Ale trzeba próbować nadal.

Postaram się też po raz kolejny wrzucić ją na FB, chociaż juz tyle razy była pokazywana...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...