Jump to content
Dogomania

Samba za TM. Samba na ogromnym minusie - każda złotówka się liczy. Mam na imię Samba i od wczesnego dzieciństwa mieszkałam w Krzesimowie. Zaczynam nowe życie i szukam przyjaciół


Jo37

Recommended Posts

Dnia 27.01.2022 o 11:46, Alaskan malamutte napisał:

Rozmawialam z Jo37. 

Samba praktycznie nie ma deklaracji..

Myślalam o hoteliku DIVIA ale to koszt 800zł ze szkoleniowcem. Cena zaporowa dla Jo37. 

Pytalam Dexterkę. Jo37 ma się z nią skontaktować..

Sunia cudna, ale niestety problemowa...

 

Pisałam z Elik w kwestii Plamy czy może u tej Pani Kasi by było dla niego miejsce..ale to raczej nie jest miejsce dla niego jak on taki uciekinier bardziej u Dexterki chyba by pasowal

A może w kwestii Samby warto by z ta Pania Kasia porozmawiać?

Link to comment
Share on other sites

Sambie zmiany mogą dobrze zrobić. Myślę, że dobrym towarzystwem dla niej mógłby być większy pies od niej. W nowym miejscu będzie trochę zdezorientowana i szybko się będzie chciała do czegoś przykleić.

 

Podsumuję plusy i minusy Samby:

+jest bardzo łagodna wobec ludzi

+łatwa w obsłudze (wszelkie zabiegi typu czesanie, weterynaryjne sprawy - nie protestuje)

+zna smycz

+nie ma tendencji do ucieczek, bezpiecznie czuje się na swoim terenie i w boksie, więc chętnie do niego wraca

+jest łakoma i lubi smaczki

+nie ma choroby lokomocyjnej i jest grzeczna podczas jazdy samochodem

+nie niszczy

+/- czujny stróż

-jest lękliwa

-nie podejdzie sama do człowieka, więc poza boksem bez smyczy jest nie do złapania

-jest szczekliwa

-nie przepada za innymi zwierzętami, jest terytorialna

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2022 o 18:51, Murka napisał:

Sambie zmiany mogą dobrze zrobić. Myślę, że dobrym towarzystwem dla niej mógłby być większy pies od niej. W nowym miejscu będzie trochę zdezorientowana i szybko się będzie chciała do czegoś przykleić.

 

Podsumuję plusy i minusy Samby:

+jest bardzo łagodna wobec ludzi

+łatwa w obsłudze (wszelkie zabiegi typu czesanie, weterynaryjne sprawy - nie protestuje)

+zna smycz

+nie ma tendencji do ucieczek, bezpiecznie czuje się na swoim terenie i w boksie, więc chętnie do niego wraca

+jest łakoma i lubi smaczki

+nie ma choroby lokomocyjnej i jest grzeczna podczas jazdy samochodem

+/- czujny stróż

-jest lękliwa

-nie podejdzie sama do człowieka, więc poza boksem bez smyczy jest nie do złapania

-jest szczekliwa

-nie przepada za innymi zwierzętami, jest terytorialna

 

Spróbuję na nowo zrobić olx, stare usunę. Kasia, zmieniły się dane do faktury, Jarek Ci wyśle smsem. 

Link to comment
Share on other sites

Czy jest jakaś wizja dla Samby ? to jedna z moich ulubienic na dogo. Strasznie mi przykro, że musi zmienić miejsce 😞 że nadal nie ma domu tak fajna sunia...

Chciałabym chociaż jakoś finansowo jej pomóc a jak na złość mam deklaracje już sporo ponad moje możliwości 😞

Tak się martwie o Sambe 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.01.2022 o 08:28, kiyoshi napisał:

Czy jest jakaś wizja dla Samby ? to jedna z moich ulubienic na dogo. Strasznie mi przykro, że musi zmienić miejsce 😞 że nadal nie ma domu tak fajna sunia...

Chciałabym chociaż jakoś finansowo jej pomóc a jak na złość mam deklaracje już sporo ponad moje możliwości 😞

Tak się martwie o Sambe 😞

 

Na razie szukam miejsca. Bez pomocy nie zostanie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.02.2022 o 23:44, Poker napisał:

Tak niski poziom cukru też jest niebezpieczny. Może dojść do śpiączki z jego  niedoboru.  Ile godzin przed pobraniem krwi nie jadła?

Ok. 10 godzin. Może ze stresu jej cukier tak spadł, bo się bidulka trochę trzęsła przy pobieraniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...