Jump to content
Dogomania

Pilne


Sali07

Recommended Posts

Pies był niecałą godzinę temu u weterynarza wymiotowal kilka dni żółcią. Dostal 3 zastrzyki przy których strasznie wyla. Generalnie zawsze przy zastrzykach tak robiła. Nie pamiętam nazwy. Wkleję zdj z nazwami. Zaraz po przyjściu do domu zrobiła się bardzo niespokojna. Ciągle chodzi i piszczy. Zadzwoniłam do weta i w sumie nic mi nie powiedział tylko tyle że leki jeszcze nie zaczęły działać. Mój weterynarz jest na urlopie i nie mogę się do niego dodzwonić. Dzwoniłam do innego weterynarza i powiedzieli że muszę się zarejestrować bo inaczej od razu mnie nie przyjmą. Powiedzcie co to może być bo już głupieje.

Aha tem.  Miała 39

Od początku roku dostaje Digoxin na serce. A jutro kończy 17 lat.

Nie mogę wkleić zdj. Będę  jeszcze próbować.imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02

Link to comment
Share on other sites

A psiak dostał jakiś lek przeciw bólowy? Być może męczy się z bólu.Trzeba koniecznie zrobić rozszerzone badanie krwi to wiele wyjaśni i będzie podjęte konkretne leczenie a nie objawowe na pałę.

Być może trzeba zrobić USG narządów.Ja podejrzewam trzustkę ale mogę się mylić.Jeżeli masz możliwość podjedź do lepiej wyposażonej Lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam klinikę gdzie nas przyjęli. Pierwszy lek dostała atropine i prawdopodobnie on tak na nią zadziałał. Zaburzenia widzenia przez co wpada we wszystko. Próbowała nawet na ścianę wskoczyć. Przez to miała badanie neurologiczne ale jest ok. Miała tylko powiększone źrenice. Nadal jest pobudzona i muszę cały czas po domu chodzić z nią na smyczy bo we wszystko wchodzi. Nawet w doniczke i kwiat cały poleciał. Niby do wieczora ma przejść. Powoli zaczyna po trochu pić wodę. Jak będzie już ok robimy kompleksowe badanie krwi 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...