Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Dzięki!!

Z doświadczenia wiem, że ludzie nie czytają długich ogłoszeń. Starałam się krótko przedstawić to, co najważniejsze... 

Resztę info przekazujemy w rozmowach telefonicznych z potencjalnym domkiem...

Dzięki Alaskan malamutte :) masz rację ,krótki tekst bez koloryzowania,resztę dopowie Basia.

2 godziny temu, uxmal napisał:

Dzięki uxmal :)

 

Jak ja lubię taką szybką robotę dziewczynki :) 

Link to comment
Share on other sites

Czekałam od rana na akceptację zmiany ogłoszenia na OLX.Sądziłam,że wywalą mnie,teraz przyszło,udało się.

https://www.olx.pl/oferta/toffi-sliczny-maly-piesek-szuka-domu-CID103-IDwGZqF.html

OLX na Wrocław wyróżnione do 12.08.18.

Przydało by się dołożyć jeszcze 5 zdjęć.

Jeżeli chodzi o zachowanie Toffika to by wystarczyło kilka godzin popracować ze smaczkami tj.zamianą smaczka za piłeczkę i nie było by agresji.W przypadku Toffika aż się prosi aby naprostować jego charakter naprawdę małą pracą z nim.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

miałam dwa zapytania o Toficzka. Jedna Pani była zainteresowana Funcikiem a teraz Toficzkiem, druga Pani zapytała czy Toffik ma włosy :)

Poprosiłam żeby przedzwoniły do Ewu.

 

Kilka dni temu Ewu powiedziała,że nie gubi sierści i tak,jest o strukturze "włosa" .Jedną z osób zainteresowanych musiałam bardzo przekonywać,że niee,to nie maltańczyk ;) inna rodzina miała czteroletnie dziecko,więc zdecydowanie też odpadła.Kilka osób wprawdzie pisało,dzwoniło ,ale też i szkoda wspominać.

Trzymam kciuki,może chociaż dt,bardzo to Toffisia ratuje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

miałam dwa zapytania o Toficzka. Jedna Pani była zainteresowana Funcikiem a teraz Toficzkiem, druga Pani zapytała czy Toffik ma włosy :)

Poprosiłam żeby przedzwoniły do Ewu.

 

Pani, która pytała o włosy dzwoniła. Bardzo sympatyczna i deklarowała ,że miała gryzącego psa. Niestety są dwa kotki a Tofik nienawidzi kotów.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Kilka dni temu Ewu powiedziała,że nie gubi sierści i tak,jest o strukturze "włosa" .Jedną z osób zainteresowanych musiałam bardzo przekonywać,że niee,to nie maltańczyk ;) inna rodzina miała czteroletnie dziecko,więc zdecydowanie t eż odpadła.Kilka osób wprawdzie pisało,dzwoniło ,ale też i szkoda wspominać.

Trzymam kciuki,może chociaż dt,bardzo to Toffisia ratuje.

Ja rozmawiałam z Panią , która ma 6-tkę dzieci, najmłodsze 8 miesięcy. Nie dałabym im żadnego psa ale musiałam być uprzejma i Pani dopytywała czy nie mam dobermana bo by takiego chciała....

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Jest cudny.

Piękny :)

3 minuty temu, ewu napisał:

Tofik  lubi inne psy ( mieszka z sunią), lubi kury i pawia ale kotu nie odpuszcza.

Zyta jest z pseudo klatkowego,wpada w panikę jak pies wącha ją...ma ponad 12 lat,chore serduszko ...suczki ok,lubi,jak warkną odejdzie.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Basiu znasz ostateczny termin,kiedy Toffiś musi opuścić dom? Boję się,że staniemy pod ścianą.

Dokładnie nie bo Pani ma iść na operację serca a szpital jeszcze dokładnie tego nie potwierdził.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.07.2018 o 23:09, b-b napisał:

Dajcie znać gdzie już ma ogłoszenia to też mu je na OLX zrobię .Im więcej tym lepiej :)

Przepraszam,że mnie tak mało ostatnio na dogo a;e po całym dniu pracy padam po powrocie.

Czy mam zrobić ogłoszenie chłopakowi?

Jeśłi tak to proszę napiszcie na jakie miasto. Jak wrócę jutro z pracy to zrobię.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Bogusik napisał:

Tofficzek jest śliczny i mam nadzieję,że odezwie się odpowiedzialny i umiejący sobie  z nim poradzić domek.

Dobrze Basiu,że wracasz do zdrowia,choć jeszcze sporo przed Tobą kochana zmagań z dolegliwościami.

Szczerze to boję się tego kolejnego domku :(  pies z taką przeszłością wymaga odpowiedniego podejścia.

Basiu dbaj o siebie kochana.

19 minut temu, b-b napisał:

Przepraszam,że mnie tak mało ostatnio na dogo a;e po całym dniu pracy padam po powrocie.

Czy mam zrobić ogłoszenie chłopakowi?

Jeśłi tak to proszę napiszcie na jakie miasto. Jak wrócę jutro z pracy to zrobię.

Bogda nie ma za co przepraszać słońce :) przy takiej pogodzie nic tylko odpoczywać .

Ogłoszenie jak możesz to może teraz na Katowice.Dzięki !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...