Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

Ewu kochana, jak zbiegnie się u mnie wolny czas i kasa na dojazd  to obiecuję pojadę do Tofika i go obfocę.

Z sierścią jak dla mnie nie ma problemu, bo pani Kasia przed wyjazdem zapłaciła groomera Tofikowi. Ewu  ja zapłacę za groomera jak tylko będzie taka konieczność,więc jak coś wołaj o kasę.

Mnie już ta rola nieudacznika mierzi, nie ja o nią prosiłam, prosiłam o zwolnienie z niej. Serio opinia dogomaniackiego głupka mnie nie cieszy.

Czy ktoś jest w stanie przejąć od Ewu i mnie Tofika ? Bardzo proszę :)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, EdiAbija napisał:

Toffik na koncie ma 155 więc do zapłaty za hotelik brakuje mu za ten mc 145 zł do pełnej kwoty 300zl. Ktoś może wspomóc chłopaka ? 

Ponawiam prośbę, czy jest ktoś w stanie wesprzeć Tofika ?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bgra napisał:

Ewu kochana, jak zbiegnie się u mnie wolny czas i kasa na dojazd  to obiecuję pojadę do Tofika i go obfocę.

Z sierścią jak dla mnie nie ma problemu, bo pani Kasia przed wyjazdem zapłaciła groomera Tofikowi. Ewu  ja zapłacę za groomera jak tylko będzie taka konieczność,więc jak coś wołaj o kasę.

Mnie już ta rola nieudacznika mierzi, nie ja o nią prosiłam, prosiłam o zwolnienie z niej. Serio opinia dogomaniackiego głupka mnie nie cieszy.

Czy ktoś jest w stanie przejąć od Ewu i mnie Tofika ? Bardzo proszę :)

 

 

Bgra byłoby fajnie gdybyś podjechała do Tofisia. Jak będzie trzeba to  wizyta u groomera się przyda. Na razie jest ok( wg mojej skromnej opinii). 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

No widzisz Moli@ , jakoś wszyscy ludzie mający kontakt z Tofikiem są ostatnimi ciapami i nie mogą sobie poradzić   z nim. Może jednak Ty byś się zdecydowała na opiekę nad nim i wprowadziła w czyn swoje rady? Myślę ,że efekty przyszłyby bardzo szybko.

Odpuszczę sobie stukanie w klawiaturę...

Piesek nie życzy sobie czesania w domu....pojedzie do groomera. Brawo, cóż za pedagogiczne posunięcie ,)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Moli@ napisał:

Odpuszczę sobie stukanie w klawiaturę...

Piesek nie życzy sobie czesania w domu....pojedzie do groomera. Brawo, cóż za pedagogiczne posunięcie ,)

 

Brawa dla mnie niezasłużone :) Odkąd go znam nie pozwalał nic z pielęgnacji przy sobie zrobić. Przez pięć miesięcy przez szkoleniowca nie był czesany tylko prowadzony do groomera, czego się spodziewać ?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, EdiAbija napisał:

Po ostatnich wpłata od Anuli, Poker i Jolanty 08 Toffik ma 275 zł ma koncie. Brakuje 25zl do pełnej kwoty za kwiecień 

Chłopak bardzo dziękuję .

Dziękuje Kasiu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, EdiAbija napisał:

Dziś przyszła wpłata od Niesiowata +20zl więc możemy już zapłacić za hotel Toffika . Proszę o dane do przelewu , bo nie wiem komu wysłać pieniądze  

Nesiowata dzięki serdeczne :)

Jak wejdzie Ewu to z pewnością skontaktuje się z Tobą Kasiu :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Bgra napisał:

Nesiowata dzięki serdeczne :)

Jak wejdzie Ewu to z pewnością skontaktuje się z Tobą Kasiu :)

 

Dnia 2.05.2019 o 11:45, EdiAbija napisał:

Dziś przyszła wpłata od Niesiowata +20zl więc możemy już zapłacić za hotel Toffika . Proszę o dane do przelewu , bo nie wiem komu wysłać pieniądze  

Dziękuję. Potem prześlę bo muszę się zalogować do banku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...