Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

Trzy domki się zgłosiły ale tylko jeden bierzemy pod uwagę i to z ogromnym znakiem zapytania. Jedna Pani ma problemy zdrowotne, które wg nas uniemożliwiają adopcję . Druga  Pani ma  prawie 67 lat ( zaproponowałyśmy inną, staszą sunię) , zostaje ta trzecia Pani ze Świętochłowic ale też jest sporo wątpilwości. Jutro wizyta w Świętochłowicach ale Pani za dwa miesiące wyprowadza się pod Szczecin gdzie ma jednego pieska, w Świętochłowicach drugiego i Malinka byłaby trzecia.

Chcę dokładnie o wszystko wypytać czy Pani żal Malinki i ją pokochała , czy szuka trzeciego pieska , jeśli tak to czemu???

Link to comment
Share on other sites

A z dobrych wieści to cudowna Pani Irena weźmie Malinkę na tymczas ( jeśli domek w Świętochłowicach nie wypali).

Dzisiaj zabierzrmy Malinkę. Strasznie się o nią martwiłam bo wolontariuszki , które są na codzień w schronisku  i na codzień i czuwają nad psiakami wyjezdzają w tym tygodniu na wakacje i jak przyjdą jacyś trefni ludzie w sprawie adopcji to dostaną każdego psa.Młode sunie są najbardziej "chodliwe".

Ostatnio Madzia pogoniła pijaną kobietę, która chciała psa....

Pani Irena to prawdziwy Anioł:)

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, ewu napisał:

A z dobrych wieści to cudowna Pani Irena weźmie Malinkę na tymczas ( jeśli domek w Świętochłowicach nie wypali).

Dzisiaj zabierzrmy Malinkę. Strasznie się o nią martwiłam bo wolontariuszki , które są na codzień w schronisku  i na codzień i czuwają nad psiakami wyjezdzają w tym tygodniu na wakacje i jak przyjdą jacyś trefni ludzie w sprawie adopcji todostaną każdego psa.Młode sunie są najbardziej "chodliwe".

Pani Irena to prawdziwy Anioł:)

 

Cudownie, że P. Irenka weźmie Malinkę na tymczas!!!

Jak zwykle żal tych wszystkich, które pozostaną w schronie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

A z dobrych wieści to cudowna Pani Irena weźmie Malinkę na tymczas ( jeśli domek w Świętochłowicach nie wypali).

Dzisiaj zabierzrmy Malinkę. Strasznie się o nią martwiłam bo wolontariuszki , które są na codzień w schronisku  i na codzień i czuwają nad psiakami wyjezdzają w tym tygodniu na wakacje i jak przyjdą jacyś trefni ludzie w sprawie adopcji to dostaną każdego psa.Młode sunie są najbardziej "chodliwe".

Ostatnio Madzia pogoniła pijaną kobietę, która chciała psa....

Pani Irena to prawdziwy Anioł:)

 

Malinka będzie bezpieczna :) Czekam na nowe zdjęcia i ruszam na nowo na fb ,na olx z ogłoszeniami.

Zobaczymy co  z tymi Świętochłowicami.

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Cudownie, że P. Irenka weźmie Malinkę na tymczas!!!

Jak zwykle żal tych wszystkich, które pozostaną w schronie.

 

Żal :(

Link to comment
Share on other sites

Przyznam się, że jak zobaczyłam Malinkę, to zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, tak samo jak mała Tosia, którą trzy lata temu przywiozła do mnie ewu.....

Gdyby nie mój remont, który zaczyna się u mnie we wrześniu, to pewnie bym ja wzięła do siebie, bo i tak chciałam jeszcze jedną bidę wziąć do domu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, MALWA napisał:

Przyznam się, że jak zobaczyłam Malinkę, to zrobiła na mnie piorunujące wrażenie, tak samo jak mała Tosia, którą trzy lata temu przywiozła do mnie ewu.....

Gdyby nie mój remont, który zaczyna się u mnie we wrześniu, to pewnie bym ja wzięła do siebie, bo i tak chciałam jeszcze jedną bidę wziąć do domu...

fajna,mała,czarna,młoda :) znajdziemy dom,musimy.

3 godziny temu, ewu napisał:

W schronisku jest jeszcze mała przepiękna , młodziutka sunia też świeżo po sterylce. Czekam na jej zdjęcia , trzeba ją ogłaszać .

Zaraz wyślę męża do sklepu po szelki i smycz dla Malinki.

Ciekawa jestem tego potencjalnego domu ,czekam z niecierpliwością na Twoją opinię.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, b-b napisał:

Teraz jak mała już u p. Ireny to spokojniej można podchodzić do wizyt. Nie ma już presji :)

Mimo wszystko też trzymam kciuki za DS bo może z DT skorzystałaby inna bieda? ;)

To prawda :) czekam czy kasować ogłoszenia,czy Malince robić  nowe,jeżeli tak to potrzebuję nowe zdjęcia :)

Basia coś wspomniała o maliźnie po sterylce,zobaczymy jak się odezwie :)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Bgra 605 989 789 napisał:

To prawda :) czekam czy kasować ogłoszenia,czy Malince robić  nowe,jeżeli tak to potrzebuję nowe zdjęcia :)

Basia coś wspomniała o maliźnie po sterylce,zobaczymy jak się odezwie :)

To chyba ta malizna Emi.Zabiera ją elik na BDT.

http://www.dogomania.com/forum/topic/346970-śliczna-mała-emi-potrzebuje-naszej-pomocy/?page=2&tab=comments#comment-17333185

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Tak to Emi, jest już u elik.

Dzisiaj Malinka była u wetrynarza na przeglądzie. Odrobaczanie, odplchlanie , zabezpiczenie na kleszcze- to wszystko dostała w tabletkach.Ładnie chodzi na smyczy, na razie jest problem z czystością ale to pierwsza doba i z pewnością stres nie pomaga.

Zaraz jadę na wizytę do Świętochłowic.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.08.2018 o 05:45, Nesiowata napisał:

Powodzenia Malinko.

 

Dnia 17.08.2018 o 18:36, Gabi79 napisał:

Wspaniale!!!

Mam nadzieję, że zaiskrzy i Malinka będzie miała super dom!!!

 

12 minut temu, b-b napisał:

Trzymam kciuki !:)

 

Zadzwoniła do mnie Pani Irenka :) tymczasowa opiekunka Malinki z informacją,że wizyta się odbyła,pieski się polubiły.Pani chce zastanowić się do jutra i zadecydować czy zabiera Malinkę do swojego domku.

Pani Irenka podczytuje wątek ,więc skorzystam z okazji i serdecznie pozdrowię i podziękuję za cudne zdjęcia :) Było mi bardzo miło Panią poznać :)Taki dom tymczasowy to skarb !

Jutro dowiemy się czy mając piękne zdjęcia robimy nowe ogłoszenia,czy kasujemy te ,które wiszą.

 

Basiu co z ogłoszeniami Toffisia ? kasujemy ?

 

39404692_1142847972546369_4592364992082214912_n.jpg

39394568_1695905983852856_3902762191178170368_n.jpg

39453774_1041054549388576_8215384353975304192_n.jpg

39502451_240752223440247_5644069721138528256_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...