Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

Ja sama opłacam 4 psy w hoteliku , o reszcie kosztów nawet nie wspomnę. Całą emeryturę wydaję na psy i to często nie wystarczy.

500zł za hotelik  plus karma jest w tej chwili poza naszym zasięgiem:( I tak udało się przez 5 miesięcy , Bgra dokonała cudu.

 

Link to comment
Share on other sites

Może jednak  uda się jeszcze nazbierać na miesiąc. Zawsze będzie więcej na szukanie czegoś innego lub DS.

Dobrze by było,żeby p. Kasia powiedziała jak się zazdrość przejawia i w jakich okolicznościach. Ciekawe też w jaki sposób go izoluje.  Czy całkowicie i Toffiś nigdy nie ma kontaktu z psami. Chyba to niedobrze. Może Sowa napisze coś mądrego.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam  wszystkim za pomoc.

Tofik chciałby P. Kasię na wyłączność,w tym problem.Stwarza zagrożenie dla Jej psów w domu,poza domem z innymi psami  jest ok.Izolowany w kenelu.Jest to spory problem dla P Kasi.

Ostatnio rozmawiałam z groomerką ,Tofik pozwala wszystko przy sobie zrobić.Pani Kasia mówi,że pies bezproblemowy,wtedy kiedy ostrzega trzeba odpuścić,żeby nie wchodzić w jego sferę prywatności. Mówi ok,Tofik masz prawo teraz nie chcieć,masz prawo mieć zły humor.

Nie wyobrażam sobie domu,który ogarnie to wszystko.

Dotychczas nie było problemu z psami w domach,hotelikach,teraz może być w nim tylko ew. duży pies.

Tak jak ewu żałuję,że nikt nie wypatrzył Tofika w hoteliku.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Bgra napisał:

Dziękuję Wam  wszystkim za pomoc.

Tofik chciałby P. Kasię na wyłączność,w tym problem.Stwarza zagrożenie dla Jej psów w domu,poza domem z innymi psami  jest ok.Izolowany w kenelu.Jest to spory problem dla P Kasi.

Ostatnio rozmawiałam z groomerką ,Tofik pozwala wszystko przy sobie zrobić.Pani Kasia mówi,że pies bezproblemowy,wtedy kiedy ostrzega trzeba odpuścić,żeby nie wchodzić w jego sferę prywatności. Mówi ok,Tofik masz prawo teraz nie chcieć,masz prawo mieć zły humor.

Nie wyobrażam sobie domu,który ogarnie to wszystko.

Dotychczas nie było problemu z psami w domach,hotelikach,teraz może być w nim tylko ew. duży pies.

Tak jak ewu żałuję,że nikt nie wypatrzył Tofika w hoteliku.

 

 

 

W jakich sytuacjach p Kasia odpuszczała i nie wchodziła w strefę prywatności Toffika?

Link to comment
Share on other sites

Ja ogłaszam Toffika od początku jak tylko został zabrany do hoteliku.Obserwowane a także pobrane tel.są imponujące.Nawet gdyby 1/2 z tego wybrać to Toffik by miał dom.W ogłoszeniu jest opisany charakter Toffika i to,że pies nie jest dla przeciętnego adoptującego.Nie wiem może były stawiane za wysokie wymogi wobec chętnych.

 

Od: 27 lut 
Do: 31 mar

image;s=94x72

Toffi - śliczny,mały piesek szuka domu.

 
 
 

Za darmo

 
 
Statystyki
 Wyświetleń: 5560
 Tel: 62
 Obserwuje: 56
 
Link to comment
Share on other sites

Nie będzie Wam się podobało to, co napiszę. Nie wyobrażam sobie mieć w domu własnego psa, który ostrzega mnie o swoich złych humorach i gotów jest, w obronie tych humorów, wystartować do mnie z zębami. Miałam niejednego psa na przechowaniu - gdy serdecznie ze mną zaprzyjaźniony bul. czekając na skrajnie zdenerwowaną właścicielkę, która przed chwilą wyszła i zostawiła psa u mnie,  położył się sztywno w przedpokoju, mogłam to uszanować. Bo pies był spięty na skutek takich a nie innych emocji właścicielki - nie spinał się do ataku, tylko zafundował mi gest odcięcia (odwrócona głowa, unikanie kontaktu wzrokowego). 

Moim zdaniem pies, który już raz bez wyraźnych sygnałów ostrzegawczych z furią zaatakował i pokaleczył człowieka, może być rehabilitowany tylko przez kogoś, u kogo zostanie na zawsze.  

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Sowa napisał:

 

Moim zdaniem pies, który już raz bez wyraźnych sygnałów ostrzegawczych z furią zaatakował i pokaleczył człowieka, może być rehabilitowany tylko przez kogoś, u kogo zostanie na zawsze.  

Dokładnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...