Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

2 godziny temu, ewu napisał:

On jest taki szczęśliwy, jak widać z Babcią też w komitywie. Serce pęka :(

Mnie też serce pęka.

Moim zdaniem Toffik nie jest wcale problematycznym psem, może po prostu charakternym.

Nie wiem, jak ludzie mogą adoptować psa, czy kota, a potem nagle go zwrócić, jak przedmiot na gwarancji.

Do kur.... nędzy, to jest żywe stworzenie, które w przeciwieństwie do niektórych ludzkich potworów, ufa, kocha, będzie tęsknić I przeżywać rozstanie.

Najlepiej byłoby, gdyby Tofik znalazł  DT, gdzie na spokojnie można by było go poznać,  I dopiero wtedy ogłaszać.

Marzenie ściętej głowy ..................

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Mnie też serce pęka.

Moim zdaniem Toffik nie jest wcale problematycznym psem, może po prostu charakternym.

Nie wiem, jak ludzie mogą adoptować psa, czy kota, a potem nagle go zwrócić, jak przedmiot na gwarancji.

Do kur.... nędzy, to jest żywe stworzenie, które w przeciwieństwie do niektórych ludzkich potworów, ufa, kocha, będzie tęsknić I przeżywać rozstanie.

Najlepiej byłoby, gdyby Tofik znalazł  DT, gdzie na spokojnie można by było go poznać,  I dopiero wtedy ogłaszać.

Marzenie ściętej głowy ..................

Z Basią jesteśmy jednomyślne w kwestii dt dla psa,które mogłoby się przekształcić w dom stały.,tak byłoby optymalnie :) Pierwsza sensowna rozmowa odbyła się dzisiaj,czy Pani  zadzwoni z potwierdzeniem? chciałabym.

Co do gryzienia to nie wiemy jak dotkliwie kąsa?  :( Rodziny z dziećmi odpadają,jak na złość jeżeli są pytania o Toffisia to takie dzwonią.Ależ ma pecha :(

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Przykre,ze nawet nie potrafią zadzwonić i powiedzieć,ze jednak rezygnują :(

 

 

kto może ud na Fb  ogłoszenie to bardzo proszę,tym razem chodzi o Malinkę,ma dopiero 10 miesięcy

https://www.olx.pl/oferta/malinka-10-miesiecy-sunia-do-adoocji-CID103-IDvb5Is.html

Bożenko na FB mnie nie ma ale jak bym miała zrobić ogłoszenie na olx to daj znać na jakie miasto :)

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, b-b napisał:

Bożenko na FB mnie nie ma ale jak bym miała zrobić ogłoszenie na olx to daj znać na jakie miasto :)

Dziękuję Bogda,może Kraków ? ja zrobiłam na swoje miasto.Zdjęć mam tylko tyle co w ogłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

Toffiś będzie miał dom w Rudzie Śląskiej,moja znajoma,z tej samej branży ;) odpowiedziała na ogłoszenie na OLX Ruda Śl. ,oj korciło mnie zrobić na to miasto.Jest też po  rozmowie i akceptacji przez Ewu.W domu tylko Pani Bożena i mąż,12 letni pies,była przez lata z córką  wolo naszej Fauny.Gotowi na pracę z psem,jak pisałam wcześniej najpierw umowa jako dt,potem mam nadzieję stały,bo tak prowadzone były rozmowy.Skarpeta Plaskatych zakupi dla Toffisia obrożę antystresową,ustalone z Ewu.W razie problemów trzeba będzie zrobić bazarek na spotkania z behawiorystą.

Mam nadzieję,że nic nas nie zaskoczy i pies dojedzie do nowego domu.

Trzymajcie kciuki ! Basia organizuje transport.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Poker napisał:

Niesamowite jesteście

Ten czarny piesio to Toffiś? ?.

Nie ,to sunia,która została dzisiaj wysterylizowana,ma 10 miesięcy,wszystko Ewu ustaliła ,jutro miała jechać do domu a przestali się odzywać :( jak pomyślę,że ta malizna tam siedzi w schronie,w ten upał to pierwszy raz jestem zła!

Toffiś to ten co potrafi ugryźć,ciągle traci domy :( to jego wątek,a niżej jego  siostra :) z którą będzie mieszkał jak Ewu załatwi transport :)

8 minut temu, Anecik napisał:

ta czarna to Malinka.

Tak Malinka :(

38784224_1939796892987600_2302462500584554496_n.jpg

38754371_281910379056674_2720745817899008000_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Toffiś będzie miał dom w Rudzie Śląskiej,moja znajoma,z tej samej branży ;) odpowiedziała na ogłoszenie na OLX Ruda Śl. ,oj korciło mnie zrobić na to miasto.Jest też po  rozmowie i akceptacji przez Ewu.W domu tylko Pani Bożena i mąż,12 letni pies,była przez lata z córką  wolo naszej Fauny.Gotowi na pracę z psem,jak pisałam wcześniej najpierw umowa jako dt,potem mam nadzieję stały,bo tak prowadzone były rozmowy.Skarpeta Plaskatych zakupi dla Toffisia obrożę antystresową,ustalone z Ewu.W razie problemów trzeba będzie zrobić bazarek na spotkania z behawiorystą.

Mam nadzieję,że nic nas nie zaskoczy i pies dojedzie do nowego domu.

Trzymajcie kciuki ! Basia organizuje transport.

Ja dopiero dotarłam, a tu takie wieści!! Super, cieszę się i kciuki zaciskam!!

Moje ogłoszenie było na Kraków i takie zapytanie dzisiaj; 

Czy lubi koty i małe dzieci zastanawiam się nad adopcją

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja dopiero dotarłam, a tu takie wieści!! Super, cieszę się i kciuki zaciskam!!

Moje ogłoszenie było na Kraków i takie zapytanie dzisiaj; 

Czy lubi koty i małe dzieci zastanawiam się nad adopcją

Nie zaryzykujemy z dziećmi,było kilka takich rodzin,to za duże niebezpieczeństwo.

Nie będę zakładała osobnego wątku suni,niech lecą już razem,chyba to nie jest problem?W tytule ujmę jeszcze Malinkę.Jak myślicie?

młoda ,piękna,fajnie gdyby poszła szybko do domu.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

To może w miejsce ogloszenia Toffika, wstawić sunię?? Tylko tekst do ogloszenia potrzebny,..

Poczekajmy może aż Toffiś będzie w domu,ostatnio cuda się dzieją z tymi ludźmi,dzisiaj tak jutro  bez kontaktu :( Basia coś wspominała o transporcie w piątek ?

ja lecę rozrzucać po grupach na fb

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Poczekajmy może aż Toffiś będzie w domu,ostatnio cuda się dzieją z tymi ludźmi,dzisiaj tak jutro  bez kontaktu :( Basia coś wspominała o transporcie w piątek ?

ja lecę rozrzucać po grupach na fb

Wiem co o tym..Mój Koko miał jechać do cudownego, sprawdzonego domku i...pan zadzwonił, ze jednak nie.. O tyle dobrze, że zadzwonił...

To czekam cierpliwie na sygnał..Jak coś, to napiszę ogłoszenie malutkiej Malince i wstawię na swój olx.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Wiem co o tym..Mój Koko miał jechać do cudownego, sprawdzonego domku i...pan zadzwonił, ze jednak nie.. O tyle dobrze, że zadzwonił...

To czekam cierpliwie na sygnał..Jak coś, to napiszę ogłoszenie malutkiej Malince i wstawię na swój olx.

Dziękuję serdecznie AM :) jak będziesz potrzebowała wsparcia w ud to zrobię z przyjemnością :) zawsze ich parę więcej,tylko słowo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Dziękuję Bogda,może Kraków ? ja zrobiłam na swoje miasto.Zdjęć mam tylko tyle co w ogłoszeniu.

Bożenko skopiowałam Twój tekst. Jak będzie wiadomo coś więcej o małej to zmenię

https://www.olx.pl/oferta/slodka-malinka-szuka-domu-CID103-IDvbjwf.html

 

 

Wspaniale,że Toffiś będzie już bezpieczny!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...