Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

Z OLX dostałam takie zapytanie o Toffika:

Dzień dobry.Jestem zainteresowana adopcją Tofiego.Mieszkam na Krzykach-Wrocław.Mój nr. tel. 788 517 371.Marianna.

Toffik jest ogłaszany u mnie z tekstem m.in.preferowana samotna osoba,najlepiej kobieta,dom bez kontaktu z dziećmi.

 

 

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Anula napisał:

Z OLX dostałam takie zapytanie o Toffika:

Dzień dobry.Jestem zainteresowana adopcją Tofiego.Mieszkam na Krzykach-Wrocław.Mój nr. tel. 788 517 371.Marianna.

Toffik jest ogłaszany u mnie z tekstem m.in.preferowana samotna osoba,najlepiej kobieta,dom bez kontaktu z dziećmi.

 

 

Dziękuję ,zaraz oddzwonię,

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Zaraz oddzwoniłam,Pani zdziwiona..o co ? o psa chodzi ?niebywałe.Po chwili powiedziała,że to może syn,że jak wróci do domu to mu powie,nr tel sobie zapisała i ....cisza :(

Ludzie se jaja robią :/

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, b-b napisał:

Ludzie se jaja robią :/

tak robią ludzie. I nie tylko z ogłoszeń na olx ale też kandydaci do pracy.

Koleżanka ostatnio miała podobny przypadek: Dzwoni do kandydata umawia się na dzień, godzinę. Kandydat zgadza się.

W umówiony dzień kandydat nie przychodzi. Ona dzwoni a on:...ale ja nie wiem o co chodzi! Nie umawiałem się.To nie ja.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, b-b napisał:

Ludzie se jaja robią :/

Uwierz sporo takich osób,dzwonią,rozmawiamy wstępnie są chętni,podaję namiary na PsiArek,potem pytam Anettke i ... :(

30 minut temu, uxmal napisał:

tak robią ludzie. I nie tylko z ogłoszeń na olx ale też kandydaci do pracy.

Koleżanka ostatnio miała podobny przypadek: Dzwoni do kandydata umawia się na dzień, godzinę. Kandydat zgadza się.

W umówiony dzień kandydat nie przychodzi. Ona dzwoni a on:...ale ja nie wiem o co chodzi! Nie umawiałem się.To nie ja.

To niepojęte :(

 

Dzisiaj znowu dzięki  gratisowemu transportowi Ola.mo  byłyśmy u Anettki i zabrałyśmy Toffisia na dwugodzinny spacer :) Pies bez zastrzeżeń,cudo nie pies :) Spotkaliśmy na polnej drodze psiolubną rodzinę z ośmiolatkiem,Toffiś bardzo pozytywnie zainteresowany chłopczykiem :) Spisał się na medal.Nie mam siły na zdjęcia dzisiaj,coś tam wstawiłam na skarpetę,tymczasem wkleję filmik.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dostaliśmy propozycję domu tymczasowego dla Toffisia za karmę i weta.Domek doświadczony,jestem od jakiegoś czasu w kontakcie.Po rozmowach z Ewu,PsiArek i behawiorystą z którym współpracuję uznaliśmy,że to najlepsze  dla Toffisia.W domu tymczasowym poczeka na ten jedyny dom.

 

To co Toffiś lubi najbardziej :) zdjęcia z hoteliku Anettki :) dziękuję !

42125548_1897130777038536_8060196770275131392_n.jpg

41756905_1897130897038524_3582051717555945472_n.jpg

42085297_1897131087038505_6158280123691827200_n.jpg

42123604_1897131187038495_4295449337359499264_n.jpg

42158371_1897130950371852_7411530230382198784_n.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, b-b napisał:

Nie ma jak zrobić sobie błotko :)

Fajnie,że trafił się chłopakowi DT :)

Uwielbia :) kałuży nie ominie a już mieć pod nosem basenik nie skorzystać ;)

Też cieszymy się bardzo,organizujemy transport.Dt zrezygnował z naszej karmy, więc DT za weta i ew leki.

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Poker napisał:

Toffiś lubi się  panierować i podpiekać na słoneczku. Fajny kotlecik z niego.

Cieszę się ,że będzie miał DT .W hoteliku ma dobrze,ale może będzie mu łatwiej żyć w mniejszym stadzie.

To prawda,dowiemy się tak naprawdę jaki jest,bo coś mi się wydaje,że te ostatnie dwa domy miały nadzieję,że to jednak większy york.W dt jest sunia i kot,ale jest też możliwość izolowania i najważniejsze chęć pracy.

PsiArek to niesamowity klimat,byłam tam kilkakrotnie i gdybym musiała kiedyś na jakiś czas oddać moje psy to tylko do Anecików :)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Jeszcze przed nami transport,a to w jedną str ponad 400 km,damy radę :) w najgorszym wypadku pojadę busem,

Ładny kawałek drogi przed bim!

Może warto by zrobić bazarek kilometrowy?

Havanka tak świetnie je prowadzi tylko nie wiem czy jej zdrowie pozwoli na zrobienie nowego.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Ładny kawałek drogi przed bim!

Może warto by zrobić bazarek kilometrowy?

Havanka tak świetnie je prowadzi tylko nie wiem czy jej zdrowie pozwoli na zrobienie nowego.

Dzięki Bogduniu,dam radę,nie chcę wyciągać kasy z dogo,przecież te wpłaty idą ciągle z tych samych portfeli.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

Spokojnej podróży.

A nie mógłby zniknąć ten agresor w tytule?

Taką łatkę miał zanim trafił do Anettki,stracił w sumie z tego powodu trzy domy,zastanawiam się nad tym czy nie poczekać jak się zachowa w dt ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...