Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

3 minuty temu, ewu napisał:

Gdyby Tofika adoptowała samotnie mieszkająca Pani, dość stanowcza , to nie byłoby żadnego problemu.

Tylko gdzie szukać samotnej kobiety,której nie odwiedza rodzina,nierealne.

Jest w najlepszym miejscu w sytuacji w jakiej się znalazł,poczekajmy na ocenę po jakimś czasie,może wystarczy miesiąc w hoteliku? będziemy wiedzieć jakiego domu szukać i będziemy mieli "instrukcję obsługi" Toffisia.Więcej błędów nie można popełniać kosztem tego biednego psiaka .

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Tylko gdzie szukać samotnej kobiety,której nie odwiedza rodzina,nierealne.

Jest w najlepszym miejscu w sytuacji w jakiej się znalazł,poczekajmy na ocenę po jakimś czasie,może wystarczy miesiąc w hoteliku? będziemy wiedzieć jakiego domu szukać i będziemy mieli "instrukcję obsługi" Toffisia.Więcej błędów nie można popełniać kosztem tego biednego psiaka .

Też tak myślę. Jednak może Pani  jak się wszytko powie poczeka.

Tofik musi być  zdiagnozowany.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, ewu napisał:

Też tak myślę. Jednak może Pani  jak się wszytko powie poczeka.

Tofik musi być  zdiagnozowany.

Jak się Toffiś "naprawi" to w domkach będziemy przebierać,dobierać pod niego :) i szukać takiego,który nie potraktuje jak większego yoraska ;) Pani powinna otrzymać wszystkie znane nam inf .Poczekać to jedno,czy jest dość konsekwentna,stanowcza,żeby pracować z psem,bo takiej osoby będziemy szukać.Może znajdzie się ktoś taki wśród odwiedzających PsiArek :) marzenie :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, b-b napisał:

Nadrobiłam zaległości w nowych informacjach i bardzo się cieszę,że chłopak już bezpieczny.

Tylko skąd tą kasę brać? :(

Bogduniu,zawsze się znajduje,znajdzie się i tym razem :) Będą zdjęcia ,będzie zbiórka,jestem dobrej myśli .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Mam nadzieję, że nie zostaniemy z tym same. Bardzo się martwię:(

Coś ta wstawiłam  skarpecie na bazarku,tylko muszą jeszcze znaleźć się chętni do licytacji ;)

5 godzin temu, ewu napisał:

Dodałaś mi otuchy:)

Damy radę :)

Link to comment
Share on other sites

Pani Irenka przysłała zdjęcie Malinki :)  Wczoraj dziewczynka  została zaszczepiona p/wirusówkom i ściągnięto szwy po sterylce.Malinka była bardzo grzeczna :) Dziękuję Pani Irenko :) mala zaopiekowana,że tylko cieszyć się,że ma taki cudowny dom tymczasowy :)

 

40025465_1864645886953692_5337684161744338944_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Pani Irenka przysłała zdjęcie Malinki :)  Wczoraj dziewczynka  została zaszczepiona p/wirusówkom i ściągnięto szwy po sterylce.Malinka była bardzo grzeczna :) Dziękuję Pani Irenko :) mala zaopiekowana,że tylko cieszyć się,że ma taki cudowny dom tymczasowy :)

 

40025465_1864645886953692_5337684161744338944_n.jpg

Bardzo dziękujemy:):):)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Słodkości... przypomina mi moją ex tymczasowiczkę Fugę, z tą różnicą że mojej ostatecznie stanęły uszy... ;)

Wczoraj był telefon ,chyba nie ma o czym wspominać...dalej cisza.Dzisiaj postaram się zrobić małej nowe ogłoszenia w stare powrzucać nowe zdjęcia. Pies jak malinka :)

2 godziny temu, ewu napisał:

Dziewczyny z Fundacji zrobią zrzutę.

Czekam na nią jak na zbawienie :)

Koszt transportu Toffisia do PsiArek  to 35 zł ,pobyt ze szkoleniem od 22-31.08.2018  to 180 zł ,pieniądze pożyczam i płacę.

Toffiś jedzie do weta na ocenę stanu uszu.

1 godzinę temu, uxmal napisał:

zmieniłam zdjęcia Tofficzka na ogłoszeniu w olx. Taki ładny piesek a cisza :(

Ładny psiak,ludzie w nim widzą "większego jorka" miałam kilka telefonów,po ustaleniu z Basią inf,że pies na razie nie do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, uxmal napisał:

Tzn, usunąć ogłoszenie z olx?

Jeszcze moich nie usunęłam,licząc na to,że ktoś zadzwoni i nie wystraszy się Toffisia....poczeka na zakończenie pobytu w PsiArek.Czy dobrze myślę,nie wiem kochana.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Jeszcze moich nie usunęłam,licząc na to,że ktoś zadzwoni i nie wystraszy się Toffisia....poczeka na zakończenie pobytu w PsiArek.Czy dobrze myślę,nie wiem kochana.

Rozumiem, Tofficzek jest teraz w szkole. oki to zostawię ogłoszenie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...