Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

Basiu, bardzo żałuję, że nie jestem w stanie pomóc finansowo.

Też się obawiam, że ludzie przede wszystkim będą kierować się urodą Toffika.

I będziesz bombardowana telefonami.

Decyzja, co do ogłoszenia należy do Ciebie, może akurat trafi się ktoś, kto zechce popracować z Toffikiem?

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, ewu napisał:

Gabryniu Pan Bożena była gotowa na współpracę ale to były tylko czcze słowa.

Niestety tak często bywa, ludzie przytakują, obiecują, a potem każą psiaka zabierać.

Zawsze mi się wydawało, że biorąc psiaka na DT, czy DS bierze się go z całym dobrodziejstwem inwentarza, jak trzeba to się z nim pracuje, leczy itd. itp. ale nie mnie oceniać.

Przykre to wszystko......

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Gabi79 napisał:

Niestety tak często bywa, ludzie przytakują, obiecują, a potem każą psiaka zabierać.

Zawsze mi się wydawało, że biorąc psiaka na DT, czy DS bierze się go z całym dobrodziejstwem inwentarza, jak trzeba to się z nim pracuje, leczy itd. itp. ale nie mnie oceniać.

Przykre to wszystko......

Taka prawda :(

59 minut temu, ewu napisał:

Tofik został odebrany. Jest w hoteliku u anecik.

 

20 minut temu, ewu napisał:

A teraz jeszcze tylko trzeba wygrać w LOTTO:)

Mam ładną biżuterię poproszę o bazarek dla Tofika.

Dziękować Bogu,że było miejsce! że mąż Anettki zajmie się psem :) Już znamy jeden bardzo istotny fakt,prawdopodobnie jest głuchy,wszystko na to wskazuje.Poprosiłam jeszcze o ocenę kanału słuchowego,Toffiś ma włos,może mieć zarośnięty kudłami lub cerumenem.

Basiu potrzebna na szybko ta zbiórka,zorganizowana przez fundację,policzyć koszt 3 miesięcznego kosztu pobytu w hoteliku,na razie nie można ocenić czy zajmie to miesiąc czy trzy,musimy być na to przygotowane.

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Taka prawda :(

 

Dziękować Bogu,że było miejsce! że mąż Anettki zajmie się psem :) Już znamy jeden bardzo istotny fakt,prawdopodobnie jest głuchy,wszystko na to wskazuje.Poprosiłam jeszcze o ocenę kanału słuchowego,Toffiś ma włos,może mieć zarośnięty kudłami lub cerumenem.

Basiu potrzebna na szybko ta zbiórka,zorganizowana przez fundację,policzyć koszt 3 miesięcznego kosztu pobytu w hoteliku,na razie nie można ocenić czy zajmie to miesiąc czy trzy,musimy być na to przygotowane.

450 zł mesięcznie. Prosiłam wstępnie, potrzebne są nowe zdjęcia do zrzuty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, ewu napisał:

450 zł mesięcznie. Prosiłam wstępnie, potrzebne są nowe zdjęcia do zrzuty.

Cena hoteliku ze szkoleniowcem to pewne! tylko dla nas taka :) dziękuję PsiArek :)

W pierwszym poście zrobiłam rozliczenie wydatków Toffisia.

Czyli mamy do zapłaty koszt pobytu i szkolenia  od 20 do 31 sierpnia plus koszt transportu,wyłożę te pieniądze na już.Zrzuka ,najlepiej na :

Ratujmy Zwierzaki,powinna ruszyć tak szybko jak się da.

Anettko proszę o rozliczenie i nr konta.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Gabi79 napisał:

Ja zadlądam i wiem od Anecik, że Toffik jest mega słodziakiem

Tak było w każdym domu...na początku,tutaj trafił na ludzi,którzy znają psy,w porę odczytają sygnały,czekam na inf czy uszy czyste i czy zapaskudzone uszy nie są przyczyną jego głuchoty?

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Wow?

W każdym z domów początek jest super.

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Co u Malinki? Są zapytania o nią?

Nic konkretnego,niestety :(

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Trzeba mieć tylko do niego odpowiednie podejście

Dlatego tak liczymy na szkoleniowca :) i hotelik Anecik :)

59 minut temu, ewu napisał:

Mamy nadzieję,że ktoś ją pokocha.

Ten ktoś zadzwoni! ważne,że ma cudowny dt,jest w bardzo dobrych rękach Pani Irenki :)

23 minuty temu, Anula napisał:

A to ciekawe,jest przecież agresorem.

Stracił trzy domy,powodem było ugryzienie.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, ewu napisał:

Gdyby Tofika adoptowała samotnie mieszkająca Pani, dość stanowcza , to nie byłoby żadnego problemu.

No właśnie zgłosiła się z ogłoszenia samotna Pani i zadała pytanie odnośnie agresji Toffika.Zaraz jej odpowiem i poproszę o kontakt telefoniczny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...