Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

9 minut temu, ewu napisał:

Pani jednak nie adoptuje Malinki bo nie porozumiała się ze swoją Mamą w kwestii opieki nad pieskami podczas Jej nieobecności.

Szukamy więc domu dla Malinki.

 

8 minut temu, ewu napisał:

Niestety Tofik wraca z adopcji. Totalna porażka:(

Oj, niedobre wieści.

Czemu Tofik wraca.

I dokąd, skoro to miał być DT z opcją DS?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

 

Oj, niedobre wieści.

Czemu Tofik wraca.

I dokąd, skoro to miał być DT z opcją DS?

Gabryniu szkoda gadać..... Tofik musi być do piątku zabrany. To już nasz problem dokąd go zabierzemy, dt dał termin...

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Gabryniu szkoda gadać..... Tofik musi być do piątku zabrany. To już nasz problem dokąd go zabierzemy, dt dał termin...

Ale czymś się naraził, czy tak bez powodu ma być zabrany.

Biedaczek nie ma szczęścia.

Basiu, masz jakieś miejsce dla niego?

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Gabi79 napisał:

Ale czymś się naraził, czy tak bez powodu ma być zabrany.

Biedaczek nie ma szczęścia.

Basiu, masz jakieś miejsce dla niego?

Niczego nie mamy:(           

Powarkuje na męża, ponoć doskakuje do nóg tego Pana.
 

Link to comment
Share on other sites

Klapa ! w nocy porobię nowe ogłoszenia Malince na olx,z  tych nowych zdjęć.

Jak nie znajdziemy domu tymczasowego dla Toffisia,który będzie mógł,będzie chciał,będzie umiał! się nim zająć to zostaje nam tylko hotelik z behawiorystą.Za dużo ten pies w życiu przeszedł,tylko tak widzę jego szansę.Skąd hotelik,skąd kasa ? nie wiem.Może jakaś fundacja zrobi dla niego zrzutkę na Pomagam ?

 

Link to comment
Share on other sites

Dziś miałam zapytanie na OLX o Toffika.Pani pytała się czy jest możliwość dowiezienia Tofika,odpowiedziałam,że być może będzie to możliwe i pokierowałam aby zadzwoniła pod podany nr.tel.w ogłoszeniu aby uzyskać więcej informacji.Poszperałam w pani wystawianych aukcjach i prawdopodobnie pani jest z Chojnic.Czy był telefon o Toffika?

Nie zdejmuję w takim razie ogłoszeń Toffika,zaraz wyróżnię mu ogłoszenie na miesiąc do 19.09.18.

https://www.olx.pl/oferta/toffi-sliczny-maly-piesek-szuka-domu-CID103-IDwGZqF.html

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Dziś miałam zapytanie na OLX o Toffika.Pani pytała się czy jest możliwość dowiezienia Tofika,odpowiedziałam,że być może będzie to możliwe i pokierowałam aby zadzwoniła pod podany nr.tel.w ogłoszeniu aby uzyskać więcej informacji.Poszperałam w pani wystawianych aukcjach i prawdopodobnie pani jest z Chojnic.Czy był telefon o Toffika?

Nie zdejmuję w takim razie ogłoszeń Toffika,zaraz wyróżnię mu ogłoszenie na miesiąc do 19.09.18.

https://www.olx.pl/oferta/toffi-sliczny-maly-piesek-szuka-domu-CID103-IDwGZqF.html

 To jest ciężki orzech do zgryzienia,szukałabym jednak hoteliku,albo dt ,który zna się na pracy z psami,decyduje Basia :)

 

29 minut temu, b-b napisał:

Biedny Toffiś :(

 

Widocznie to nie był domek dla Malinki.Znajdzie się i dla niej :)

Biedny i skołowany,mamy mało czasu.

Malinka jest bezpieczna,znajdzie dom to urocze stworzenie,jak mówi Pani Irenka "czarny lisek " :)

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam dwa telefony o Tofika i mam namiary ale nie wiem czy to nie będą kolejne porażki. Tofik potrzebuje pracy z behawiorystą . Ile razy może być oddawany?

Ta biedna psina kompletie się zagubi i problem pogłębi. Nie wiem jak to zrobić ale trzeba znaleźć miejsce w którym specjalista popracuje z Tofikiem. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Ja miałam dwa telefony o Tofika i mam namiary ale nie wiem czy to nie będą kolejne porażki. Tofik potrzebuje pracy z behawiorystą . Ile razy może być oddawany?

Ta biedna psina kompletie się zagubi i problem pogłębi. Nie wiem jak to zrobić ale trzeba znaleźć miejsce w którym specjalista popracuje z Tofikiem. 

 

Basiu Toffiś potrzebuje pomocy,w przypadkowym domu długo miejsca nie zagrzeje a problemy będą się tylko nasilać,mamy cztery dni,trzeba pomyśleć o zbiórce na hotelik z behawiorystą,tylko żeby szybko w miarę zebrać trzeba przez fundację na Ratujmy Zwierzaki.Musimy też taki znaleźć i znać ceny.Pracuję nad tym.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, ewu napisał:

Wiem Bożenko dlatego już  żadnego potencjalnego domu nie biorę pod uwagę  bo wiem jak to się skończy.

Tofik potrzebuje specjalisty zanim trafi do jakiegoś domu.

Malinka cudna:)

To w takim razie mam zlikwidować ogłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

To w takim razie mam zlikwidować ogłoszenie?

Tak, poproszę usuń. Tofik nie może trafiać z rąk do rąk. Potrzebuje behawiorysty , który  go wyciszy i nauczy funkcjonowania w rodzinie.

Tofik to pies dla jednej osoby, zdecydowanie kobiety o silnym stanowczym charakterze  no i koniecznie musi pokochać Tofika  a nie zachwycić jego urodą.

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, ewu napisał:

Tak, poproszę usuń. Tofik nie może trafiać z rąk do rąk. Potrzebuje behawiorysty , który  go wyciszy i nauczy funkcjonowania w rodzinie.

Tofik to pies dla jednej osoby, zdecydowanie kobiety o silnym stanowczym charakterze  no i koniecznie musi pokochać Tofika  a nie zachwycić jego urodą.

A może szukać mu takiego spokojnego domu jak napisałaś.Kobiety,która by chciała zainwestować w behawiorystę.Być może by wystarczyła rozmowa z behawiorystą naprowadzająca na pracę z Toffikiem.Bo do tej pory to raczej nikt się nie radził behawiorysty,przyjmował Tofika zachowanie takie jak było.W ogłoszeniu zawsze można poprawić tekst.

Ewidentnie widać,że Toffik od szczeniaka był źle prowadzony,droczono się z nim,zabierano mu to co sobie cenił najbardziej,droczono się nogami i taki jest efekt tego.

Sporo yorków też ma tego typu problemy.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Anula napisał:

A może szukać mu takiego spokojnego domu jak napisałaś.Kobiety,która by chciała zainwestować w behawiorystę.Być może by wystarczyła rozmowa z behawiorystą naprowadzająca na pracę z Toffikiem.Bo do tej pory to raczej nikt się nie radził behawiorysty,przyjmował Tofika zachowanie takie jak było.W ogłoszeniu zawsze można poprawić tekst.

Ewidentnie widać,że Toffik od szczeniaka był źle prowadzony,droczono się z nim,zabierano mu to co sobie cenił najbardziej,droczono się nogami i taki jest efekt tego.

Sporo yorków też ma tego typu problemy.

Anula my teraz od począku oferowałyśmy behawiorystę. Bgra wszystko załatwiła ale Państwo nie skorzystali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, ewu napisał:

Anula my teraz od począku oferowałyśmy behawiorystę. Bgra wszystko załatwiła ale Państwo nie skorzystali.

Bo to nie ten dom,który potrzebny był Toffikowi.Toffik potrzebuje spokoju,tak jak wcześniej napisałaś.

Zmieniłam tekst,jeżeli będziesz uważała,że mam zlikwidować ogłoszenie to zlikwiduję.

https://www.olx.pl/oferta/toffi-sliczny-maly-piesek-szuka-domu-CID103-IDwGZqF.html

Chodzi mi głównie o to,że utrzymanie psiaka w hoteliku z behawiorystą bardzo dużo kosztuje.Do tego nie wiadomą jest jak długo będzie musiał przebywać tam psiak.Najlepszą opcją do przełknięcia to zainwestowanie w behawiorystę w DT.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Anula napisał:

Bo to nie ten dom,który potrzebny był Toffikowi.Toffik potrzebuje spokoju,tak jak wcześniej napisałaś.

Zmieniłam tekst,jeżeli będziesz uważała,że mam zlikwidować ogłoszenie to zlikwiduję.

https://www.olx.pl/oferta/toffi-sliczny-maly-piesek-szuka-domu-CID103-IDwGZqF.html

Chodzi mi głównie o to,że utrzymanie psiaka w hoteliku z behawiorystą bardzo dużo kosztuje.Do tego nie wiadomą jest jak długo będzie musiał przebywać tam psiak.Najlepszą opcją do przełknięcia to zainwestowanie w behawiorystę w DT.

U nas 45 minut to 100 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...