Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

Przepraszam ,że nic nie pisałam ale tak naprawdę to nie miałam co pisać:( W schronisku dramat za dramatem. Trudno nad wszystkim zapanować.

Człowiek przestaje sobie radzić :( 

Tofik siedzi w Artemidzie i jak na razie brak zainteresowanych a licznik bije. Nie wiem czy uciągniemy dłużej tak drogie utrzymanie,. Niestety nie stać nas na taki koszt.

Na konto Tofika wpłynęło 40 zł od Jolanty08.

Dziękuję z całego serca.

Miałam problem z internetem i zapomniałam potem to uzupełnić. To są dwie wpłaty po 20 zł.

Najmocniej przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Byłabym wdzięczna. Może ktoś postronny powinien spytać. Z nami mogą jednak inaczej rozmawiać...

Z jakiego względu inaczej? Że płacisz i o to głownie chodzi? Nie mam fb, dajcie mi nr. telefonu do Artemidy, zadzwonię i zapytam co z tym psem. Choć wpis na fb byłby lepszy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, rozi napisał:

Nie mam fb, dajcie mi nr. telefonu do Artemidy, zadzwonię i zapytam co z tym psem. Choć wpis na fb byłby lepszy.

Artemida - Szkoła i hotel dla psów

Kontakt:
691 079 799 Weronika
506 829 776 Gabrysia
517 213 826 Dagmara

- takie numery pokazuje fejsbuk.

Link to comment
Share on other sites

Toffik jest cały czas przeze mnie ogłaszany.Taka jest statystyka,co jakiś czas likwiduję i idzie od nowa.

Statystyki
 Wyświetleń: 1252
 Tel: 13
 Obserwuje: 105
 

Jak na Toffika to spora jest oglądalność i obserwacja bez wyróżniania ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2019 o 21:54, Anula napisał:

Toffik jest cały czas przeze mnie ogłaszany.Taka jest statystyka,co jakiś czas likwiduję i idzie od nowa.

Statystyki
 Wyświetleń: 1252
 Tel: 13
 Obserwuje: 105
 

Jak na Toffika to spora jest oglądalność i obserwacja bez wyróżniania ogłoszenia.

I ja go wciąż ogłaszam https://www.olx.pl/oferta/tofficzek-szuka-domu-CID103-IDv7Pm6.html

Tylko tak jak Dziewczyny zastanawia mnie brak postępów po takim czasie.

Zastanawiam się czy to tylko nie przetrzymywanie psiaka dla pieniędzy a ze względu na jego agresję z którą nie umieją sobie poradzić nic z nim nie jest "robione" :/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2019 o 17:52, Moli@ napisał:

Nikt ze mną nie rozmawiał na temat Tofika

To by było wspaniale gdyby mógł wreszcie trafić do właściwych Ludzi. Ja  się poddałam, nie widzę światła w tunelu:(

Czy naprawdę mógłby pojechać do Ciebie? To byłby cud:)

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2019 o 12:38, b-b napisał:

I ja go wciąż ogłaszam https://www.olx.pl/oferta/tofficzek-szuka-domu-CID103-IDv7Pm6.html

Tylko tak jak Dziewczyny zastanawia mnie brak postępów po takim czasie.

Zastanawiam się czy to tylko nie przetrzymywanie psiaka dla pieniędzy a ze względu na jego agresję z którą nie umieją sobie poradzić nic z nim nie jest "robione" :/

Ja też się tego boję ,że pieniądze odgrywają rolę:( Trudno mi pojąć wiele zachowań Artemidy a z drugiej strony nie wiem co dalej począć, z Tofikiem i czuję się sparaliżowana tą całą sytuacją:(

Jak przeczytałam ,że Moli@ rozważa wzięcie psiaka pod swoje skrzydła to nie będę ukrywała ,że zapaliło się światło.

Wiem ,że to trudna decyzja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...