Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Zdjęcia Tofika z nowego miejsca.

Basiu czy podane konto należy do fundacji Człowiek i Pies,która robiła kiedyś  zrzutkę dla Tofika? 

 

received_1194317954083809.jpeg

received_632003167298505.jpeg

Tak ale to odrębne konto na potrzeby wolontariatu.

Dopóki nie znajdzie się skarbnik to jedyne rozwiązanie.

Ważne żeby pisać  Tofik

Link to comment
Share on other sites

Nie chętnie wpłacę na to konto 50,00zł,ponieważ mam obiekcje do wszelkich Fundacji.Mam nadzieję,że ktoś będzie tu na wątku rozliczał wpłaty.Istotna sprawa to wklejenie konta do wpłat na pierwszej stronie aby nie szukać po wątku.

Jeżeli chodzi o zachowanie Toffika to dopiero się okaże po czasie.Super zachowanie w każdym miejscu pobytu było w zasadzie idealne.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Nie chętnie wpłacę na to konto 50,00zł,ponieważ mam obiekcje do wszelkich Fundacji.Mam nadzieję,że ktoś będzie tu na wątku rozliczał wpłaty.

Jeżeli chodzi o zachowanie Toffika to dopiero się okaże po czasie.Super zachowanie w każdym miejscu pobytu było w zasadzie idealne.

Ja bedę podawała  kto wpłacił i jakie będą wydatki.Fundacja tylko użyczyła konta.

 

Link to comment
Share on other sites

Basiu jeżeli to nr konta waszego wolontariatu i będziesz tutaj potwierdzała wpłaty to może od razu wpisywać w rozliczenie.Zapłata za hotel pójdzie przelewem z konta ,mniej zamieszania.

Czy zrzutka jakaś jest już zrobiona z tego konta ?chętnie poudostępniam.

Co do obiecanego bazarku,to muszę pożyczać laptop,bo z tel nie ogarnę,przepraszam za opóźnienie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Basiu jeżeli to nr konta waszego wolontariatu i będziesz tutaj potwierdzała wpłaty to może od razu wpisywać w rozliczenie.Zapłata za hotel pójdzie przelewem z konta ,mniej zamieszania.

Czy zrzutka jakaś jest już zrobiona z tego konta ?chętnie poudostępniam.

Co do obiecanego bazarku,to muszę pożyczać laptop,bo z tel nie ogarnę,przepraszam za opóźnienie.

Bożenko będę tu zamieszczała informacje o wpłatach, prosiłam żeby raz w tygodniu było zestawienie. Artemida wystawi fakturę i bezpośrednio z konta pójdzie przelew.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Bożenko będę tu zamieszczała informacje o wpłatach, prosiłam żeby raz w tygodniu było zestawienie. Artemida wystawi fakturę i bezpośrednio z konta pójdzie przelew.

Basiu najlepiej udostępnić post rozliczeniowy Ediabija i w tym poście dalej rozliczać,wtedy na pierwszej stronie podam informację w którym poście jest dalszy ciąg rozliczenia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2019 o 20:55, Bgra napisał:

Basiu najlepiej udostępnić post rozliczeniowy Ediabija i w tym poście dalej rozliczać,wtedy na pierwszej stronie podam informację w którym poście jest dalszy ciąg rozliczenia.

Dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2019 o 20:55, Bgra napisał:

Basiu najlepiej udostępnić post rozliczeniowy Ediabija i w tym poście dalej rozliczać,wtedy na pierwszej stronie podam informację w którym poście jest dalszy ciąg rozliczenia.

A jak ja mam tam zapisywać wpłaty?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, EdiAbija napisał:

Ewu zrobiłam ci przelew Toffikowych pieniędzy w kwocie 465zl , w tym 200zl doszło od znajomego na konto wskazane przez Ciebie. Potwierdzenie wkleje wieczorem . Tym samym zamykam swoje konto dla chłopaka . 

 

PSX_20190715_173234.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...