Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎24 o 18:28, EdiAbija napisał:

Na dzień dzisiejszy po uzupełnieniu rozliczenia Toffik ma 30zł po zaksigowaniu wplat stałych od Begry i Uxmal bedzie miał 70zł . do opłaty za hotel barkowac bedzie 230zł . Zbliża sie koniec miesiaca i czas opłacenia jego pobytu a pieniedzy nie ma , czy ktoś może pomoc ....

Dorzucę łobuziakowi dodatkowo jakiś grosik

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.05.2019 o 18:38, guccio napisał:

Ja stałą marną dyszkę wysłałam wczoraj.Co dalej z Tofikiem będzie?

Wszystko jest w rozliczeniu zaksięgowane na koncie Toffika . W jego przypadku każdy grosz jest na wagę złota . Dziękujemy 

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, EdiAbija napisał:

Wszystko jest w rozliczeniu zaksięgowane na koncie Toffika . W jego przypadku każdy grosz jest na wagę złota . Dziękujemy 

Wczoraj mi Bożena powiedziała na której stronie.Bałam się,że numer konta pomieszałam.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Tofik zrezygnował z wykazywania agresji w stosunku do większych psów, niestety małym nie przepuści. Zrozumiał ,że może niestety oberwać bo duży więcej może.

 

To bardzo dobrze. to znaczy, że umie myśleć.  Gdyby dotarło do niego, że agresja wobec ludzi też się nie opłaca, może miałby szansę na bardzo stanowczy dom, taki gdzie nie miałby szans nawet na warknięcie.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystkim wysłałam pw. Jak komuś kto nie chciał to przepraszam ,ale coś mi się dzieje z telefonem i dziś dosłownie oszalał. Łącznie z tym że dzwoni gdzie chce. Przyszła wpłata stała od Uxmal więc mamy 90zl . Uzupelnie dziś o ta wpłatę . Brakuje 210zl 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.05.2019 o 17:17, ewu napisał:

Znam inne psy , które były agresywne i żyją w hotelikach. Znam dzikie psy , które nigdy nie będą adopcyjne ale mają wsparcie i nikt nie uważa ,że należy je eutanować. Nie po to tyle było o niego walki żeby teraz go uśpić. Ja do tego ręki nie przyłożę. Możecie mnie teraz zlinczować ale  moje sumienie nie dałoby mi żyć.

Masz rację. W hotelach utrzymywane są latami różne psy - dzikie, lękliwe, agresywne, chore, kalekie, nadpobudliwe, trudne... Wszystkie mają prawo żyć. Nie można przekreślać Tofika. Dorzucę mu 2 dyszki. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dostał nauczkę od większego psa,spasował.Jest szansa, ze mocno-ale to naprawdę bardzo mocno dominującego człowieka będzie respektował.W tej chwili opiekunka daje radę.Problemem jest kasa.Też daję dyszkę stałej.Jest szansa .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

Ja bym temu psu taki wpierdziel spuściła, przy próbie ataku, że by mu się słabo zrobiło. O ile jest zdrowy.

Dwóch dyszek nie dam,, ale dam jedną.

 

3 godziny temu, hop! napisał:

Masz rację. W hotelach utrzymywane są latami różne psy - dzikie, lękliwe, agresywne, chore, kalekie, nadpobudliwe, trudne... Wszystkie mają prawo żyć. Nie można przekreślać Tofika. Dorzucę mu 2 dyszki. 

 

54 minuty temu, jaguska napisał:

Poleciały grosiki.

 

 

22 minuty temu, Poker napisał:

poleciały 2 dyszki

Przekazuję od Basi-wejdzie na wątek jak wróci z Krakowa z wizyt przedadopcyjnych.

Dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2019 o 08:55, Poker napisał:

Wpłacę na łobuza 20 zł

 

21 godzin temu, hop! napisał:

Masz rację. W hotelach utrzymywane są latami różne psy - dzikie, lękliwe, agresywne, chore, kalekie, nadpobudliwe, trudne... Wszystkie mają prawo żyć. Nie można przekreślać Tofika. Dorzucę mu 2 dyszki. 

 

20 godzin temu, rozi napisał:

Ja jednorazową dyszkę, tak tylko wesprzeć w tej chwili dziewczyny groszem.

 

18 godzin temu, jaguska napisał:

Poleciały grosiki.

 

 

17 godzin temu, Poker napisał:

poleciały 2 dyszki

Dziękuję Wam z całego serca:):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...