Jump to content
Dogomania

Agresor Tofik w DT u Kasi.


Recommended Posts

Jeśli to jest domek ,któremu zależy na Toffiku to się odezwie. Wiem że taka niepewność może być dołująca ale zawsze wychodzę z założenia ,że nie ma takiego złego co by na dobre nie wyszło a dobro Toffika jest najważniejsze. Mocno trzymam kciuki za Toffisiowy domek.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bgra napisał:

Niestety państwo z Wrocławia nie kontaktowali się z hotelikiem,nie odbierają mojego telefonu.Zadzwonię jeszcze wieczorem.

Może nie mogli się skontaktować z P.Kasią tak jak Ty nie mogłaś.Niekiedy ludzie odpuszczają bo mają dość nieodbierania telefonu.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.03.2019 o 11:30, Tyś(ka) napisał:

:( Nieładnie z ich strony.

Przykre :(

Dnia 17.03.2019 o 11:52, Jolanta08 napisał:

Jeśli to jest domek ,któremu zależy na Toffiku to się odezwie. Wiem że taka niepewność może być dołująca ale zawsze wychodzę z założenia ,że nie ma takiego złego co by na dobre nie wyszło a dobro Toffika jest najważniejsze. Mocno trzymam kciuki za Toffisiowy domek.

Masz rację,tyle,że sytuacja Tofika jest bardziej niepewna od czasu kiedy już wiemy,że wykazuje agresję do innych psów.Ewu znalazła dt w którym za 300 zł już z karmą i wetem,mógłby mieszkać do czasu adopcji ,niestety tam są psy.Jest też dla niego miejsce w hoteliku,gdzie świetnie  nastawają agresywne psy,problem brak pieniędzy,tam koszt to 600 zł z karmą.Polecany jako jeden z najlepszych w kraju.

Dnia 17.03.2019 o 14:14, Anula napisał:

Może nie mogli się skontaktować z P.Kasią tak jak Ty nie mogłaś.Niekiedy ludzie odpuszczają bo mają dość nieodbierania telefonu.

Myślę,że P.Kasia oddzwoniłaby.Pani nie odebrała mojego telefonu,nie odpisała na mojego sms,sprawa wydaje się być jasna.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, EdiAbija napisał:

Rozliczenie Toffika uzupełnione o ostanie wpłaty na str 35.

Chłopak bardzo dziekuje za wsparcie .

Stan konta +188zł

Dziękuję serdecznie za wsparcie Tofika :)

 

Jestem po rozmowie z p.Kasią,poprosiła o zabranie Tofika do końca miesiąca.Tofik dość poważnie pogryzł suczkę p.Kasi i odtąd zajmuje osobny pokój,a  za moment przyjeżdżają kolejne psy i nie ma miejsca dla Tofika.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Bardzo kiepskie wieści :( I co teraz z Toffikiem będzie skoro większość hoteli ma psy?

Niestety.Szukam transportu na trasie Kluczbork-Wieliczka,zabieramy Tofika do domu tymczasowego i tylko trzymać kciuki ,żeby tam zachowywał się grzecznie.To sprawdzone dt,ewu często ma tam swoich podopiecznych i ma  bardzo dobrą opinię.Koszt to 300 zł już z karmą.Oczywiście dalej będziemy go ogłaszały.

32 minuty temu, Anula napisał:

A może zainteresowanym wcześniej adopcją zaproponować DT dla Toffika.Może to by było jakieś rozwiązanie.

Anula uwierz,nie w tym problem.NIKT go nie chce,ani na dt ,ani na stały :( najśmieszniejsze,że dostaję po rozmowie sms  podziękowania za przemiłą rozmowę i potem cisza.Tu nawet nie ma komu dt teraz proponować,przestali się odzywać ,odbierać tel i tyle.Też tego nie rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem Cię, Bgra - ja podobne rozmowy przeprowadzam z chętnymi na Mimi. Odzew jako taki jest, ale po rozmowie słyszę tylko "dziękuję".  I też nie ma co się dziwić ludziom, trzeba mierzyć siły na zamiary.

Czy to DT, które macie (wielkie brawa, że się Wam udało) ma możliwość izolowania Tofika od innych psów?

Link to comment
Share on other sites

ja to już prawdę pisząc bardziej martwię się o DT niż o Tofika :(

Przepraszam dziewczyny ale jakoś n.o. nie wiem On jest słaborokującym na poprawę psem.

Trzymam kciuki za ten DT - niech tam tofik nie rozrabia i niech nie gryzie nikogo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Rozumiem Cię, Bgra - ja podobne rozmowy przeprowadzam z chętnymi na Mimi. Odzew jako taki jest, ale po rozmowie słyszę tylko "dziękuję".  I też nie ma co się dziwić ludziom, trzeba mierzyć siły na zamiary.

Czy to DT, które macie (wielkie brawa, że się Wam udało) ma możliwość izolowania Tofika od innych psów?

Powiem szczerze jak tam nie da rady to mam na 15 kwietnia ten hotel w J Górze ,gdzie nie będą go szkolić  a nastawiać.Stamtąd wychodzą psy agresywne groźnych ras przemienione i nie ma zwrotów. Skąd pieniądze ? nie pytaj ,ale muszą się znaleźć jak dotąd się znalazły.

jak będzie w dt dobrze,to będzie tam do czasu aż znajdzie się ten jedyny dom.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, uxmal napisał:

ja to już prawdę pisząc bardziej martwię się o DT niż o Tofika :(

Przepraszam dziewczyny ale jakoś n.o. nie wiem On jest słaborokującym na poprawę psem.

Trzymam kciuki za ten DT - niech tam tofik nie rozrabia i niech nie gryzie nikogo.

Dzięki kochana,boimy się i  to bardzo.

Przed chwilą rozmawiałam znowu z p.Kasią,Jak zareaguje na psy w dt nie wie.Pytałam czy ma możliwość przeniesienia  do jakiegoś miejsca rekomendowanego przez Chatę Leona na  dzień,parę dni Tofika,żeby zobaczyć jak się zachowuje w bez niej,w innym domu z innymi psami,niestety nie ma takiej opcji.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Biedny Toffiś , oby wreszcie skończyła się ta tułaczka i chłopak znalazł swój domek ,spokój, miłość i poczucie bezpieczeństwa.

Na razie szukam transportu,mam nadzieję,ze Tofik tak broni swojej własności (p Kasi ) i w nowym miejscu ,gdzie jest więcej psów  zobaczy ,że każdemu tyle samo czasu opiekunka  poświęca i nie będzie miał powodu atakować.

 

Link to comment
Share on other sites

Udało się na szybko poustalać.Tofika zabieramy 23 marca i zawozimy do nowego dt w okolicy Wieliczki.Tam koszt pobytu jak pisałam wcześnie to 300 zł z karmą.

Koszt transportu około 450 km plus bramki bierze na siebie Skarpeta plaskatych,na nic więcej nas nie stać .Przetransportuje Tofika  Ola.mo ,ja pojadę w asyście.

 

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...