Jump to content
Dogomania

FRYGA, maleńka, młoda sunia "w typie rasy". Już w DS


Recommended Posts

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

A to jakaś tajemnica?

Nie, to nie jest tajemnica. Jest to suczka z tej samej wsi co Fryga. Przebywa u pijaków, którzy ją biją.

Taka moja Luka w miniaturze.

Sprawa jeszcze nie do końca obgadana logistycznie z auraa i dziewczynami ze wsi (letniczkami), wiec nic nie piszę.

image.thumb.png.c6e36026884a32e05044a17a3f1b79c1.png

Link to comment
Share on other sites

Wieści od Pani. sms do auraa i do mnie (kompilacja).

Fryga nie znosi deszczu i kradnie jedzenie ze stołu. U mnie wyciągała opakowania ze śmieci.

Na koty szczeka, na szczęście są przyzwyczajone do psów, więc ją olewaja.

Wyluzowała, bo na spacerach szczeka i zaczepia, albo namawia do zabawy inne psy.

Za Pania chodzi krok w krok. Ma apetyt, je dużo. Uwielbia parówki wegańskie.

Dostała nowe zabawki i szelki.

Ma kilka posłanek, ale wybrała to na którym leży "moja szmatka" czyli powłoczka, która połozyłam na dzień przed wyjazdem na jej podusi, aby nabrała swojskiego zapachu.

Była z wizytą u dziadków, gdzie czuła się jak u siebie w domu. W samochodzie zero problemu.

Odwiedziła też kawiarnię, w której była królową atencji.

Mamy obiecane zdjęcia.

PO PROSTU JEST CUDOWNA

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Mazowszanka13 napisał:

Wieści od Pani. sms do auraa i do mnie (kompilacja).

Za Pania chodzi krok w krok. Ma apetyt, je dużo. Uwielbia parówki wegańskie.
 

Mam nadzieję że te parówki, to jako smaki, ale karmienie mięsem. Ja sama  jestem entuzjastką wege, ale nie dla psów. Pies to jednak mięsożerca. No, mogą być ryby.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, konfirm31 napisał:

Mam nadzieję że te parówki, to jako smaki, ale karmienie mięsem. Ja sama  jestem entuzjastką wege, ale nie dla psów. Pies to jednak mięsożerca. No, mogą być ryby.

Spoko, Pani ma zaprzyjaźniony mięsny, gdzie kupuje jedzenie dla kotów. I dla Frygi będzie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tAK TO PRAWDA, MAMY PROBLEMY TRANSPORTOWE :(. jA MAM w domu remont i nie mogę wyjść nawet do spożywczego. Krysia ma ważną uroczystość rodzinną i nie jest w stanie ogarniać innych spraw. Mam nadzieję, ze w tym tygodniu będzie łatwiej. Ja już męża namawiam na wycieczkę ale to nie zależy od nas tylko od fachowców. 

Przepraszam, że mało piszę i w ogóle nie ma mnie na dogo ale mam problemy z oczami i w komputerze tekst widzę już tylko jednym okiem.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, malagos napisał:

Od dziewczyn ze Szczebrzeszyna jest mała sunia do zabrania :( i druga, co ma 2-tygodniowe szczeniaki. I siedmiomiesięczny psiak :(

Ja już mam zaklepaną sunię. W dodatku mogę ja trzymać do 19 października. Potem szpital wzywa do Warszawy.

 

A tu sms pod tytułem: każda wolna chwila na rączkach.

image.png.893701dfdc2c7708e29eb57e10f4670f.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przez telefon z Panią.

Fryga ją sobie specjalnie ukochała. Wita ją inaczej niż pozostałych domowników.

Jeżdzą razem samochodem, Pani wszędzie z nią chodzi. Wszyscy są pod jej urokiem i pozwalają z nią wejść.

Pani wzięła ją nawet na badania, miłe Panie z recepcji  się nią zajęły.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...