Jump to content
Dogomania
Olena84

>>> ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY - Wychodek, brzydki wojownik, ciuszki, biżu i wiele innych fajnych rzeczy ode mnie i Selengi na 3 psiaki do 12.08 <<<

Recommended Posts

Dnia 29.07.2018 o 12:26, Olena84 napisał:

SPRZEDANE 50. Mega brzydki wojownik, ubrany w spódniczkę, z okropnymi włosami (to co na nich ma było przy zakupie;)), siedzący, przygarbiony. Wiem, że nie zachęca do zakupów, ale wiem też że są na dogo ciotki, którym się spodoba;). Wojownik jest też dość nieprzyzwoity. Wielkość -  ok 25cm, Stan - b. dobry

CW - 7zł KT - 14zł - KUPIŁA NADZIEJKA

Reklama dźwignią handlu:D

13 godzin temu, mamamuminka napisał:

a ja składam zażalenie:) na bazarku mogę przeczytać mnóstwo książek,wystroić się w biżuterię, zaparzyć herbatę, posiekać zioła itp, tylko znowu nie mam co na siebie włożyć:)

339431317_g1.jpg.8318ba8698669be1e7c22f70bc66ec16.jpg

czuję się dyskryminowana:)

Zwykle mam ten sam problem, więc nie zaglądam na bazarki z ciuchami :-) Ale jakbyś napisała co by cię zainteresowało to może coś się wymyśli...

5 godzin temu, Selenga napisał:

Zwykle mam ten sam problem, więc nie zaglądam na bazarki z ciuchami :-) Ale jakbyś napisała co by cię zainteresowało to może coś się wymyśli...

dużych wymagań to ja nie mam, bo ja bardzo grzeczna kobita jestem 1433773176_diabe3.gif.a06450f0b9d93a113c86c1c619821443.gif, bluzki z długim rękawem, swetry i inne różne fajne dla puszystej.

Znalezione obrazy dla zapytania gify babcie jasny gwynt ...i mnie na mojem Ranczo
 by sie przydal ..ten wynalajzek
 wychodek znaczy ....
 ale ale sie zobaczy ....

57 minut temu, mamamuminka napisał:

dużych wymagań to ja nie mam, bo ja bardzo grzeczna kobita jestem 1433773176_diabe3.gif.a06450f0b9d93a113c86c1c619821443.gif, bluzki z długim rękawem, swetry i inne różne fajne dla puszystej.

ja sem tez

ja sem tez

jeno ja sem noszem jako ghotic czasem

albo  mlodziezowecka

babecka ....

51 minut temu, mamamuminka napisał:

Nadziejko,jakie masz śliczne piórko przy kapeluszu smiech.gif.84d17e4d14b5a58ab557a79f3362028a.gif

pyjurko psi kapeliuszu

mam do smyrania uszu

...jakoby nadeszedl jakis Szon conery albo cus ...