Jump to content
Dogomania

Szetlandy w potrzebie


Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hej,przepraszam za offa,ale moze jakiemuś psu to pomoże.
jeśli ktoś chciałby plakat reklamujacy adopcje zwierzaka zapraszam na bazarek plakatowy:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.-do-13.01-godz.-21"]http://www.dogomania.pl/threads/220617-Bazarek-plakatowy-na-spłatę-dalszej-diagnostyki-Daszy.-do-13.01-godz.-21[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Co tu tak cicho? Nikt tu nie zaglada? Pełna mobilizacja! Suczka Tosia potrzebuje pomocy.

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220681-5-letnia-Tosia-(owczarek-szetlandzki)-pilnie-szuka-DS-potrzebna-pomoc-w-og%C5%82oszaniu.?p=18346997#post18346997"]http://www.dogomania.pl/threads/220681-5-letnia-Tosia-(owczarek-szetlandzki)-pilnie-szuka-DS-potrzebna-pomoc-w-og%C5%82oszaniu.?p=18346997#post18346997[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/adresowki/P1070084550x413.jpg[/URL]
Gdzie można kupić taką adresówke jak ta ?? Szukam czegoś wytrzymałego, bo plastikowa kostka, niestety po nie całym tygodniu nam się połamała i nie dzwoniącego, jak te metalowe. ;)

Link to comment
Share on other sites

W sprawie Tosi robię, co mogę.

A ta adresówka ze zdjęcia tez jest przecież metalowa i też będzie troche podzwaniać chwilami, zalezy jak sie uloży... Radziłabym jednak zamówić metalową grawerowaną , na mocnym kółku - taka przetrwa wszystko, nawet buszowanie po krzakach. Moja sunia ma taka już rok i wygląda jak nowa, a wszelkie inne juz dawno rozpadły sie lub zginęły w trawie. Na allegro jest paru sprzedawców, zamawia sie wysyłając dane, przysyłają gotową adresówkę, kształty i wielkości różne do wyboru. Niektóre punkty dorabiania kluczy też grawerują adresówki.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ponieważ jestem na dogomanii proszono mnie o przekazanie tej informacji.
Z powodu choroby właścicielki jej przyjaciele pilnie poszukują domu dla dwóch zadbanych rodowodowych wysterylizowanych suczek rasy owczarek szetlandzki. Nastia i Heksa są siostrami i od szczeniaka są razem, mają ok.7,5 lat. każda ma inny charakter. Jak to babeczki są przesłodkie.
Dotychczas mieszkały ze swoją starszą Panią w bloku na parterze mając do dyspozycji mały ogródek przed balkonem. Dlatego idealny byłby domek z ogrodem. Sunie są w Warszawie.
One jeszcze nie wiedzą, że ich dotychczasowe życie zupełnie się odmieni.
wszelkich dodatkowych infromacji można uzyskać pod adresem
[email][email protected][/email], lub pod telefonem 507179434
foto pod adresem [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wrona']Ponieważ jestem na dogomanii proszono mnie o przekazanie tej informacji.
Z powodu choroby właścicielki jej przyjaciele pilnie poszukują domu dla dwóch zadbanych rodowodowych wysterylizowanych suczek rasy owczarek szetlandzki. Nastia i Heksa są siostrami i od szczeniaka są razem, mają ok.7,5 lat. każda ma inny charakter. Jak to babeczki są przesłodkie.
Dotychczas mieszkały ze swoją starszą Panią w bloku na parterze mając do dyspozycji mały ogródek przed balkonem. Dlatego idealny byłby domek z ogrodem. Sunie są w Warszawie.
One jeszcze nie wiedzą, że ich dotychczasowe życie zupełnie się odmieni.
wszelkich dodatkowych infromacji można uzyskać pod adresem
[email][email protected][/email], lub pod telefonem 507179434
foto pod adresem [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Przekopiowałam wiadomość na forum sheltie.

Zdjęcie sunieczek

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-RIHxlNd7GNg/TzpKyEt63VI/AAAAAAAAK5s/dCOAcnheXN0/s720/su%25C5%2584ki%2520sheltie.jpg[/img]

Edited by terra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wrona']Ponieważ jestem na dogomanii proszono mnie o przekazanie tej informacji.
Z powodu choroby właścicielki jej przyjaciele pilnie poszukują domu dla dwóch zadbanych rodowodowych wysterylizowanych suczek rasy owczarek szetlandzki. Nastia i Heksa są siostrami i od szczeniaka są razem, mają ok.7,5 lat. każda ma inny charakter. Jak to babeczki są przesłodkie.
Dotychczas mieszkały ze swoją starszą Panią w bloku na parterze mając do dyspozycji mały ogródek przed balkonem. Dlatego idealny byłby domek z ogrodem. Sunie są w Warszawie.
One jeszcze nie wiedzą, że ich dotychczasowe życie zupełnie się odmieni.
wszelkich dodatkowych infromacji można uzyskać pod adresem
[email][email protected][/email], lub pod telefonem 507179434
foto pod adresem [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

Wiele domków zgłosiło się e sprawie adopcji Tosi. Może przeniosą się na ten wątek. Najlepiej, gdyby suczki trafiły do jednego domu. To są pieski, które bardzo kochają właściciela i rozstanie z nim będzie dużym przeżyciem. Zatem gdyby trafiły do tego samego domu stres będzie mniejszy.
,

Link to comment
Share on other sites

terra bardzo dziękuję za przekopiowanie, dziękuję Wam za zainteresowanie suniami, niestety niepewne losy właścicieli to niepewne losy zwierząt, tym bardziej, że Panie nie ma bliskiej rodziny. Prośba jest o to żeby suczki nie musiały się rozstawać. One mają bardzo różne charaktery i stanowią świetny duet. Ich dalszy los, a nie własny spędza sen z oczu właścicielki, na szczęście przyjaciele są w pobliżu. bezpośredni kontakt z suniami ma osoba, której dane podałam. Niestety nie potrafie przebrnać przez wklejenie zdjęcia, które dostałam. Mogę wysłać komuś na PW żeby tu wkleić.

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia to połowa sukcesu w adopcjach, więc zdjęcia muszą być. Choc nie tyle tu, co w ogloszeniach.

I jeszcze jedno, sunie są wysterylizowane? Jeśli nie, to przed adopcja muszą zostać wysterylizowane, inaczej może byc groźnie dla nich i trzeba to potraktować bardzo powaznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wrona']terra bardzo dziękuję za przekopiowanie, dziękuję Wam za zainteresowanie suniami, niestety niepewne losy właścicieli to niepewne losy zwierząt, tym bardziej, że Panie nie ma bliskiej rodziny. Prośba jest o to żeby suczki nie musiały się rozstawać. One mają bardzo różne charaktery i stanowią świetny duet. Ich dalszy los, a nie własny spędza sen z oczu właścicielki, na szczęście przyjaciele są w pobliżu. bezpośredni kontakt z suniami ma osoba, której dane podałam. Niestety nie potrafie przebrnać przez wklejenie zdjęcia, które dostałam. Mogę wysłać komuś na PW żeby tu wkleić.[/QUOTE]

Prześlij zdjęcia na mojego maila to wstawię

[img]https://lh5.googleusercontent.com/-RIHxlNd7GNg/TzpKyEt63VI/AAAAAAAAK5s/dCOAcnheXN0/s720/su%25C5%2584ki%2520sheltie.jpg[/img]

Edited by terra
Link to comment
Share on other sites

nie wyobrażam sobie rozdzielenia tych Walentynek, [B]beta[/B] też bym wzięła ale mam zwierzęcy geriatyk i męża oprotestowującego pomysł przygarnięcia suniek, przyjaciele Pani, też nie mogą przygarnać mimo szczerych chęci, bo ich schroniskowa rezydentka suka w typie krótkowłosego coli nie akceptuje innych zwierząt poza osobistym kocurem zabijaką, który też tylko toleruje jedną na świecie psice.

Link to comment
Share on other sites

Ja po prostu nie mam teraz zdrowia (i wściekam sie z tego powodu, tak, że chyba mi juz odbija na dobre, bo ciągle o tym gadam, chyba jednak każdy ma granice wytrzymalości, nawet ja ;-) :-D )... Mąż z kolei po tym, jak adoptowaliśmy rok temu sunię mix shetlanda, powiedział, że nie miałby nic przeciwko stadku shetlandów :-) , tylko, że to nie on zajmuje sie psami, a ja. No, nie ma o czym mówić. Bardzo żałuję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...